• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

15. července 2015 
@vladla Je to fakt hnus. V noci tak plakala a přes den taky, ani si nehraje, jen chce chovat. Jen se vyhrabeme z jedné choroby, tak máme další. Než jel Adam na školku v přírodě, léčili jsme mu impetigo, taky si užil - a měl opar pod nosem a pěknej, tak od něj asi virus přeskočil na Báru a udělal jí tohle. Měla jsem jít dnes ke kadeřnici a na mani kůru, ale nemohla jsem Báru takhle nechat babičce, tak doufám, že ve čtvrtek už jí bude líp a budu jí moct s babi nechat. Už aby tahle zima skončila. A ty afty, to je fakt bonus :angry:
28. led 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zzuzinda Chudinka malá :frowning2: To vypadá na herpetickou angínu :frowning2: Je to mrcha hnusná bolavá:frowning2:Nic na ní není,protože je virová,jen vymazávat pusinku :frowning2: Ať se brzy uleví a posíláme pohlazení.
28. led 2013 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zzuzinda
@monyliny je hrozný,když dětičky takhle trpí.Ono stačí jen zoubky,jak jsou okňápané,uplakané,bolí je to a nemůžou nic. :cry:
Tak ať se jim brzy uleví!!
28. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zzuzinda Tak co,jak je Barunce? :frowning2:
29. led 2013 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyliny
@vladla Díky. Bára v noci hezky spinkala, vzbudila se jen asi 2x a hned si lehla a spinkala dál. A ráno zase hrozně plakala. Ale teď se to zdá lepší. Tak uvidíme. Jazýček nemá tak oteklý jako včera. Pusinu mažeme, naštěstí hodně pije a snaží se i něco sníst.
29. led 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zzuzinda Tak snad už bude lépe a lépe.Posílám pohlazení :slight_smile:
29. led 2013 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyliny Doufám, díky moc.
29. led 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zzuzinda ahoj,tak hlavně,že pije.Kažou chvilkou to bude lepší a lepší! :wink:
29. led 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyliny a co Prokůpek?Antibiotika zabrala?
29. led 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vladla Ještě teplotuje a kňourá,hučí(asi mi praskne hlava),ale vypadá už lépe :slight_smile: Uvidíme zítra,jinak prý máme přijít k dr.Ale děkuji za optání :wink: :wink: Co u Vás,dobrý?
29. led 2013 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vladla Sand bude. Je to náročný.
@monyliny Taky si "užíváte", co? Tak ať je malému líp, tyhle teploty, to je děs.
29. led 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyliny U nás ťuk ťuk dobrý.Doufám,že se tomu vyhneme.
Příští týden jdu s Lucinkou na rehabilitaci,má křivá táda.Chodily jsme asi před čtyřmi lety,dělá třiktát týdně atletiku a stejně se to nelepší. :unamused: Navíc ta co s ní tu rehabilitaci prováděla mi nepřišla nějak extra.....tak snad tam bude někdo jiný.
29. led 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
U těch větších dětí je to marození lepší...tedy v tom smyslu,že si řeknou co a kde je to bolí.U mrňat to tak bohužel není.Ale celkově je to samozřejmě na prd! :unamused:
29. led 2013 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zzuzinda chuďátko malunké :frowning2: doufám, že jí bude brzo líp :wink:
29. led 2013 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vladla jejda, mame to tu všichni pěknou sebranku marodů :unamused:
29. led 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kitinka76 Díky, vypadá to, že dnes je to o fous lepší. I když pláče je pořád dost :unamused:
29. led 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
přidávám se k marodům.... Martin mi prohorečkoval celou noc a trápí ho suchý kašel.
29. led 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepibubu ahoj,tak ať to netrvá dlouho a jste brzy v pořádku!
29. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vladla
@pepibubu
@kitinka76
@zzuzinda Zkrátka hoooodně zdravíčka všem :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyliny děkujeme!!! Terez je teď vzácně vpořádku.... asi už dlouho neměli výtvarku nebo co :grinning: :grinning: :grinning: zato Tinka je uplně chcíplá :unamused:
29. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
a s tou výtvarkou... mají takovou úču, co jednou přilepila Terez k čemusi tavnou pistolí, podruhé něco vysvětlovala a rozmáchla se štětcem a Terez měla modrou batiku od ofinky až na prsa (v oku to bylo nejlepší!!) a na vycházce dostala od této učitelky haluzí do čela.... no moc v oblibě výtvarku nemá.... :grinning:
29. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kitinka76 Nééé-Fakt?:grinning:Tak to není ani možný:grinning:Ještě,že učí výtvarku a nepůsobí v zákl.vojenským výcviku nebo tak něco:grinning:
29. led 2013 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyliny fakt :wink: na tom čele měla slušnou bouli!! Procházeli někde pod stromem, učitelka držela větev a nejednou ji z ničeho nic pustlia. A zrovna když šla Tete. Jeden čas ji dokonce podezřívala, že to dělá naschvál :sweat_smile:
29. led 2013 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyliny DÍKY MOC, A PŘIDÁVÁM SE k přání i ostatním.
29. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kitinka76 :grinning: :grinning: má štěstí,že jí nemá na více předmětů!Nebo jo? :wink:
29. led 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vladla NEEEE!! jen na výtvarku :sweat_smile:
29. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, přeju brzké uzdravení všem nemocným dětičkám!!! My se zatím držíme!
29. led 2013 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Hezký den,jak je drobkům?! :slight_smile:
30. led 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ženy, do zápisu se asi zbláááznííím! Nic nechce dělat, všechno buď umí nebo se mu nechce. :angry: Jen naučit ho vázat kličku byl nadlidský úkol. To jsem fakt zvědavá, kdo se s ním bude učit, až bude ve škole, když na to ani jeden nemáme nervy :sweat_smile:
30. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. miška je zas nemocnej, naročnej víkend s nevlastníma dětičkama za námi a táta nám odfrčel na služebku, tak je konečně klidněji. teda já ty víkendy s třemi dětmi dávám čím dál hůř :frowning2:
30. led 2013 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek