• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

15. července 2015 
@kitinka76 Tak to sem zvědavá na toho našeho hrdinu. Injekce taky moc nemusí. Minule jsme byli na očkování s ním a s malou a on řval víc než malá :sweat_smile:
4. únor 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@renatalen já když jsem nechávala holkám očkovat žloutenku a encefalitidu, tak jsem taky napřed brala Tete, ta si pochvalovala, že jí doktor dal "tetovačku" - náplast s obrázkem a pak až Tinku, páč ta u toho vždycky dělá scény :unamused:
5. únor 2013 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Verča bude mít skoro 8 let a zbořila by ordinaci! :grinning: :grinning:
5. únor 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
No ona ta nejstarší je na tom podobně.Před 14 dny jsme byly na očkování proti rakovině děložního čípku a musela jsem jí držet za ručičku!!Křečovitě,aby ten vpich prý nevnímala!!!Malinká! :grinning: :grinning:
5. únor 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vladla
@kitinka76
@renatalen Tak tuhle,když byla malá ještě menší :grinning: byla na očkování a i když má sklony k hysterii(propichování uší byl zážitek),tak se u dr.celkem držela a jen tak si spustila pár slziček.Jenže sestra,která jí měla píchnout to zpozorovala a vyjela na ní:"Neřvi,nikdo ti nic nedělá" :angry: A i když jsem tam chodila hodně dlouho a dr.je fajn ženská,kvůli téhle pipině jsem z fleku odešla a teď si nemůžu stěžovat.Sestra dokonce chlácholí tím,ať si klidně popláče,že má na to nárok :wink:
5. únor 2013 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyliny Tak to se nedivim, že jsi odešla. Sestřička obzvlášť dětská by měla být milá, příjemná a ne taková "ježibaba". Já byla včera unešená z nové mlaďoučké zubařky jak to zvládla s dětičkama. Adri tam šla s tím, že pusu neotevře a jak pak hezky otevřela. :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@renatalen Zubař? :confused: Ten nás čeká tento měsíc a na křesílko s mamčou půjde i nejmenší,tak jsem zvědavá :wink: Mám zubaře,tak uvidíme,jestli bude přesvědčivý:wink:
5. únor 2013 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyliny jo, tak to injekce se Tinka bojí jak čert kříža, ale piersing pupíku a tetování už tolik nevadí :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my máme tokovou protivnou doktorku (ona teda jen zastupuje našeho dr.) :angry: vždycky mě za něco seřve :angry: minule mě seřvala už mezi dveřma když Terku bolelo ucho, že jsem ji na to nedala studený obklad, poslala nás na ORL a když jsem se tam po třech hodinách čekání na ORL vrátila, že chci vypsat paragraf, tak mě seřvala podruhé, prý jestli jsem to nevěděla hned :angry: no kruci nevěděla!! když jsem nevěděla co s tím uchem má a že dostane atb. :angry: :angry: :angry: moje nervy vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moje děti mají jednu dětskou doktorku....a jak mám přece jen více dětí,tak s jedním řeším to s druhým řeším to a se třetím zase ono.....do toho jedno s těch tří začne řvát,že není slyšet vlastího natož doktorky nebo sestřičky slova......připadám si pak jak debil,protože zapomíním termíny prohlídek a očkování....různých doporučení,takže pak volám,kdy jako máme přijít a co s sebou přinést......no vždy odtud vypálím spocená jako myš!! :grinning: :grinning:
5. únor 2013 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky, to je teda zase jednou týden. Neskutečný množství práce, do toho mě zlobí otec a babička a malá má rýmu jak trám. Všude se válí posmrkaný kapesníčky..... a to máme jet o víkendu lyžovat. No naštěstí si Káju vezme babička. Tak jsem celkem v klidu. Ale má to i světlou chvilku, pochovala jsem si sestřino miminko ( má asi týden ) , to je neuvěřitelný jak jsou mimča mrňavý a jak krásně voní :grinning:
5. únor 2013 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Den blbec:frowning2:Malému se zhoršil atopický ekzém,do toho mu zase začala růst stolička-tak že jen hučení,kňourání,málo spánku,návaly vzteku :confounded: jsem zralá na dovču někde v tichu u lesa :wink:
5. únor 2013 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@simonceli mimča jsou úžasné!! hlavně ty cizí, když začnou řvát, tak je vrátíš mamince :wink:
6. únor 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyliny Terka měla dneska sypat do školy a začala znovu zvracet :unamused: slíbila jsem, že se pojedeme v únoru koupat do Laa, ale vzhledem k tomu, že je furt někdo chcíplý, tak to vidím na příští únor... možná přespříští :frowning2:
6. únor 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky..u nás taky noc nic moc.Malá se vzekala,takže já nevyspalá a bolí mě palice jak střep!! :angry:
@monyliny

@kitinka76 posíláme dětičkám pohlazení! :wink:
6. únor 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vladla co dětičky!! já potřebuju pohladit!!! :grinning: :grinning: :grinning:
mě bolela včera hrozně hlava :unamused: posvačila jsem i tabletku, ale vůbec to nezabralo, v sedm jsme s Tete ležely v posteli a sledovaly telku
6. únor 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kitinka76 jo jo přesně tak. Však já taky v pravou chvíli vrátila. Ale jak voněl, to bylo perfektní.
6. únor 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kitinka76 také posílám pohlatení!!! :grinning: :grinning:
Já si vzala prášek a přestává to! :slight_smile:
Zase jste se při telce užily.Kdy naposledy jste spolu takto ležely? :wink:
6. únor 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vladla no už pár let asi ne, ale letost skoro pořád :unamused:
6. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kitinka76 nemyslela jsem kvůli nemoci....asi jsem se špatně vyjádřila. :confused:
6. únor 2013 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@vladla tak to chodíme každý týden na hodinku do solné jeskyně, ležíme na lehátku a čteme si pohádky :dizzy_face: úžasný relax :dizzy_face:
6. únor 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kitinka76 :unamused: No máte taky veselo :confounded: Ale už máš výhodu v podobě rozumného soběstačného věčně neukňouraného dítěte :wink: Ale taky sis tím prošla,tak co tady machruju,viď? :grinning: Miluji miminka,těhotenství,klidně bych si to dala ještě jednou a že s tou představou bojuju,ale ,že bych byla odvázaná z dalších probděných nocí a jiných krásných zážitků,které mimi do rodiny přinese,to už neee :grinning: Asi si počkám na vnoučátka :grinning: Jo a posíláme pohlazení oběma :slight_smile:
6. únor 2013 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kitinka76 Ty se máš :sweat_smile: já chci taky relax :grinning:
6. únor 2013 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vladla jo ty naše dětičky :sweat_smile: třeba nám to vrátí,až budou dospělé-uklidí,uvaří,přidaj sem tam nějakou vyšší korunku,zaplatí dovču a maséra :grinning:
6. únor 2013 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyliny já měla obě těhotenství blinkací a obě děti protivné nespavce :frowning2: tak si taky počkám na vnoučata!! ale Tinka se k tomu moc nemá, jezdí jako vedoucí na naše tábory pro maminky s dětma a tvrdí, že je to dostačující antikoncepce :sweat_smile:
6. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyliny to je jak z té reklamy na penzijko "až budu bohatý a slavný, tak se o vás postarám" :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kitinka76 Já měla krásná těhotenství-žádné blinkání,nic,jen únava a ta se nepočítá :slight_smile: marí byla i úžasné mimčo,tak jsem tajně doufala,že Prokop bude stejný-haha :confused: Ten mi vynahrazuje vše,co Marí nestihla. :unamused: Poprvé se těším do práce,ale tam mě zase čekají další dětičky-tak 28 a to bude teda relax jak prase :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
6. únor 2013 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mě teď napadá zážitek mý švagrový s 1,5 letým kloučkem - loni na podzim někde našel starou petku se sladkou vodou, která má nachytat vosy ze stromů, a co myslíte, napil se... :D když si ho mamina všimla, tak mu ty mrtvé vosy koukaly z pusy.... ale doteď se u toho všichni náramně bavíme :D mimoto, tadyto fórum mě taky hrozně baví ;)
6. únor 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Musím napsat nebo jí roztrhnu. Naučila se lézt na kuchyňský stůl a mě z toho málem ranila mrtvice. Tak jí nejdřív domlouvám, že bude mít "bebí". Chechtá se a vyleze tam znova. Tak ji snad 1000 sundavám a pořád a pořád. Tak už dostane na zadek a co myslíte - chechtá se a vyleze tam znova. Tak jsem schovala židle do kuchyně, jdu pověsit prádlo a naše slečna tady po dlažbě běhá bez punčošek a bez plíny. Obléknu ji a zjistím, že vyházela veškerý tříděný odpad, rozsypala sušenky a špagety, které měla k obědu skončily všude možně, jen ne v jejím žaludku. Fakt kudy chodí, tudy škodí.
Minulý týden jsme byly u kamarádky a za 30 minut tam stihla obrátit barák na ruby. Její manžel jen koukal a říkal:"Tohle za půl hodiny? Vždyť je tak malinká a vypadá jak andílek."
6. únor 2013 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@novynka :grinning::grinning::grinning:tak teď nevím,jestli se smát nebo se poblinkat:grinning:Šikovný klouček:grinning:
6. únor 2013 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek