Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
11. únor 2013

@kitinka76 Ty jo,ty máš doma zvířectva 😕 🙂 To víš,že by bylo a mě taky.Nedala bych jí,jen si dělám prču.Občas jí straším,když zlobí,ale je z útulku,to bych jí neudělala 😉

kitinka76
11. únor 2013

@monyliny když jezdíme na dovču, tak dáváme vořecha na hlídání ke kámošce do vedlejší dědiny a tam je i útulek. Tak když jedem kolem útulku, tak ho vořechovi ukazuju a vyhrožuju, že tam skončí jak bude zlobit 😅
a jinak zvěřinec máme solidní na to, že jsme na bytě 😅 ale mně rodiče nikdy žádné zvíře nedovolili, tak si to asi kompenzuju nebo co?? 😅

renatalen
11. únor 2013

@kitinka76 Ty jo, takovej zvěřinec. My máme jen kočku a to ještě venku 🙂 Děti zatím žádná zvířátka nechtějí. Doufám, že jim to dlouho vydrží :D

kitinka76
12. únor 2013

@renatalen naštěstí tahají jen zvířata, která mi nevadí 😉 kdyby dotáhli tarantui, tak by letěli všichni 😉

pepibubu
autor
12. únor 2013

ahoj holky, no tak naši kluci mají tři morčata 🙂

kitinka76
12. únor 2013

@pepibubu synovec měl dvě - chlapečka a holčičku, takže měli pořád kupu morčátkových miminek 😀 😀 😀

vladla
12. únor 2013

ahojky. 😉
Naše holky měly potkany...večer před spaním jim dávaly suchý chleba,aby měli co žrát.A potkánek,jak je noční zvíře celou noc chroupal což mě šíleně rozčilovalo. 😀 😀 Tak jsem jim ten chleba polévala vodou,aby nabobtnal a nebylo to tak slyšet!! 😀 😀
Stejně skončili u hada. 😀 😀

pepibubu
autor
12. únor 2013

@kitinka76 tak to naše jsou tři holky,na morčecí porodnici fakt nemám náladu 😀

monyliny
12. únor 2013

@vladla Nene 🙂 Skončili u hada? ☹ chudinky,malinký ☹

kitinka76
12. únor 2013

@vladla hada bych si taky pořídila 😵 ale jedině kdyby byl vegetarián 😀 😀 😀 😀 bylo by mi líto těch myšiček 😢

kitinka76
12. únor 2013

@monyliny že jo?? já bych taky neměla to srdce ☹ jde vidět, že jsem činžáková, neumím si představit hodit našeho mazlíka králíka na pekáč 😅

monyliny
12. únor 2013

@kitinka76 Přesně 😀 Já obrečím i prasátko u tchýně,když jde na smrt 😢 Navíc manžel je myslivec,tak je pro mě těžká představa,když jde na čekanou a vrátí se s tím,že střelil lišku ☹ Když nám umřel křeček,tak jsem bulila tři dny 😅 manžel by chtěl taky hada,ale čím by ho krmil,nevím,protože já bych mu žádnou myšku sežrat nedovolila😅

kitinka76
12. únor 2013

@monyliny mojí dceři jednou babička řekla, že je to maso z prasátka a ona pak nechtěla jíst maso ☹ myslím, že to pak babička napravila nějakým blábolem o tom, že maso z Tesca není ze zvířátek, tak jsme doma jedli jen maso z "Tesca" 😅

kitinka76
12. únor 2013

jinak holky volaly, že u babičky vydatně sněží a že si letost konečně užívají sněhu a sáňkování 😉

vladla
12. únor 2013

Musela jsem je dát pryč.Nikdo se o ně nestaral a neskutečně smrděli!!
Známá má hada,tak si pro ně přijela.Taky bych to nemohla vidět,jak je požírá!! 😒

vladla
12. únor 2013

Jo a dnes jdu po dvou letech cvičit!!Musím si vyžehlit tepláky...stejně tam budu za totálního debila a skákat jako koza!! 😀 😀

kitinka76
12. únor 2013

@vladla kam jdeš hopsat?? já chodila na zumbu, ale co má mladá borelku, tak má zakázaný pohyb, aby se borelie neroznášely po těle, tak nemám ským chodit ☹ samotné se mi nechce, potřenbuju tahouna

renatalen
12. únor 2013

@kitinka76 Tak to dětem nevadí, minule si libovaly, že mají maso z prasátka 😀.
@vladla Taky jsem se dala na cvičení. A musím říct, že se pokaždé musím přemlouvat, abych tam šla :D Cvičíme Zumbu a musim říct, že chvilkama je to docela psina :D

kitinka76
12. únor 2013

jak já tu zumbu milovala!! došla jsem a vypadala si takhle 😠 a když jsem odcházela tak jsem byla spocená jak prase a tvářila se asi takhle 😀

kitinka76
12. únor 2013

@renatalen té mladší to taky neva, ale zase u každého masa musím tvrdit, že je to kuře 😅 prasátko ani kravičku nepapá!!! takže "kuřecí" svíčková a "kuřecí" bůček 😀 😀 😀 😀

vladla
12. únor 2013

@kitinka76 chodila jsem do fitka na step aerobic ...je to pouze dámské fitko. 😀 Takže káva na baru po cvičení to jistí!! 😀
Vytáhla mě švagrová s kamarádkou,takže i o zábavu na můj účet bude postaráno.Cvičitelku jsem potkala někdy před vánoci a už se mě ptala,kdy konečně vyrazím.Takže vyrážím. 😀 😀
Jinak u nás děti sežerou vše...protože musí!!!! 😀 😀 Jinak bych to do nich narvala!! 😀

kitinka76
12. únor 2013

@vladla maminka do mě jednou narvala hrášek na smetaně 😉 a já jí za to hráškem poblinkala celou kuchyň a vytvořila jsem si k němu takovou averzi, že ho dodnes vybírám z rizota a vlašáku 😀 😀 😀
takže se radši uchyluju k podrazům 😅
Doufám že kávička bez cukru a smetany 😀 😀 😀 😀

renatalen
12. únor 2013

Já mám teda děti děsný vybíravky. Jí podle nálady asi. Jednou to jí, podruhé ne... Do jídla je ale nenutím. Já bych taky nechtěla nutit. Jinak naše milé děti milují špek (já ho nemůžu ani cítit) a Domík držkovou polévku od dědečka.
Zumba je super, ta mě i baví. Horší je to cvičení podle Jillian. Tu ženskou jsem začala nenávidět 😀

renatalen
12. únor 2013

@kitinka76 Mně nutili ve školce teplé mléko a od tý doby ho nemůžu ani vidět. 😅

vladla
12. únor 2013

@kitinka76 Nejlépe kávička s cukrem,šlehačkou a asopň jeden panák rumu,protože budu úúúúplně hotová!!! 😀 😀

kitinka76
12. únor 2013

@vladla bude z tebe rumova vila 🙂

renatalen
12. únor 2013

Dnes je adeptem na cestu na Mars malá. Zalila mi kus dortu fazolovou polévkou 😠

kitinka76
12. únor 2013

@renatalen zajimava specialitka!!! 😀 😀

monyliny
12. únor 2013

Já bych se měla taky dokopat a začít cvičit,ale chybí vůle 😒 S jídlem bohužel problém nemám,ale jednou jsem se s kolegyněma z práce tak zlila,že od té doby nepiju a víno nemůžu ani cítit 😀 😀 Kéž by to tak bylo i u jídla-hlavně u čokošky 😀 😀

kitinka76
13. únor 2013

@monyliny jednou jsme si udělali čokoládovnu... pili jsme horkou čokoládu, pojídali k tomu kdejaké čokošky - s čili, s pepřem... a pustili si film čokoláda s deepem 😵 do konce filmu jsme byli pěkně přeslazení, ale odpor k čokošče se nedostavil 😀 😀 😀 😀