Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
12. bře 2013

@kitinka76 No tě pérko 😕 Marí si z bazénu taky kdysi přitáhla molusky....Tak jste měli doma veselo 😉

monyliny
12. bře 2013

@kitinka76 To víš,mají hóódně práce🙂Vezmi si knihu a aspoň budeš mít čas se vzdělávat 😀

kitinka76
12. bře 2013

@monyliny vidíš!! to je nápad, šak mám doma už týden z knihovny půjčeného Cooka a ještě jsem ho neotevřela 😅
Tinka měla jednou nějaké pupínky po zádech, tak jí v našem extra špitále napřed léčili moluska a po týdnu slavně došli na to, že to žádné molusky nejsou, že je to dermatitís 🙄

monyliny
12. bře 2013

@kitinka76 Tak tu vaši nemocnici by mohli jmenovat na Nemocnici roku😀U nás je zase nemocnice plná zahraničních doktorů 🙄 Je to levná pracovní síla,ale ta péče 😝 BLE!

renatalen
12. bře 2013

@kitinka76 No fůůůj. Budu držet pěsti, ať je operace ok.
Včera jsem umyla pomalované skříně od té naší umělkyně a co ona neudělá? Vzápětí mi je pomaluje znovu 😅 .

kitinka76
12. bře 2013

@renatalen nerozumíš modernímu desingu 😉

vladla
12. bře 2013

@kitinka76 taky Verča přitáhla domů z bazenu molusky a jedna byla tak velká,že jí musel doktor vyříznout! 😒
Kdoví čím tu vodu čistí?!! 😒

renatalen
12. bře 2013

@kitinka76 Asi ne, schválně vyfotím ty její hlavonožce :D
@vladla Dorazila čepička a je naprosto úúúžasná!!! Malá ji ani nechtěla sundat z hlavy :D

simonceli
12. bře 2013

Ahoj, tak mě v práci nakazil všetečnej žáček, že nemůžu dneska ani dýchat pusou natož tak nosem.....
A jinak akce lovci dneska u nás. Radek s malou otevřeli klec andulkách, nikdy z ní nevletěli, ale dneska jo. Psiska vyskočili, andulky skončili v jejich tlamách, na jednu fenu stačilo zařvat a bylo to dobrý,ale ta druhý prokousla jednu andulku. Ne nějak moc, vypadá to, že přežije. Malá ječák, panika, řev.... no úlet.

monyliny
12. bře 2013

@simonceli Ježiši-horová situace😀Chudáci pipinky 😢 No vy máte doma veselo😀

kitinka76
13. bře 2013

@vladla když měli chodit plavat se školou další rok, tak jí doktor napsal papír, že ze zdravotních důvodů plavat nesmí... fakt hnus čistota těch bazenů 😒 nadruhou stranu z jejich třídy plavala holčička, která měla velkou bradavici na ruce, asi je rodičům jedno, že se to pak přenáší na další děti 😠

vladla
13. bře 2013

@renatalen Jéé to mě těší!!Jak sedí?není malá nebo velká??On je ten vzoreček takový průžný....

vladla
13. bře 2013

@simonceli U nás takhle v létě letal kanárek...kočička byla rychlejší! 🙂
Prokousla mu lehce krček,ale do rána byl tuhý! 😝

renatalen
13. bře 2013

@vladla Sedí akorát 🙂, paráda : 😉

renatalen
13. bře 2013

Adrianky hlavonožci,které maluje všude, kde se dá, hlavně na skříně :D

vladla
13. bře 2013

@renatalen 😀 😀 umělkyně!! 😀 Moc hezké! 😉

monyliny
13. bře 2013

@renatalen 😀Z toho něco bude😉Roste Ti nadaný umělec🙂

renatalen
14. bře 2013
kitinka76
14. bře 2013

@renatalen jůůů, šikulka!! 😀 😀 😀

renatalen
14. bře 2013

Ta malá potvůrka mi ukradla balzám na rty a ty její výtvory tím namalovala na zeď v pokojíku. Malování mě nemine.

vladla
14. bře 2013

@renatalen hezké!!Já teď našla po křesle rozpatlaný banán!! 😀

romhel
14. bře 2013

Jsem tu správně 🙂 ?? Žádné šišlání, ňuňání apod. Pouze antimatky ne otroci svých potomků? 😕

vladla
15. bře 2013

Krásné ráno všem!! 😉

@romhel No antimatky....jak se to vezme.
Jak se píše v prvním příspěvku... 😉

monyliny
15. bře 2013

@romhel "otrokem"svého dítěte je asi každá maminka,co by jsme pro ty naše dítka z lásky neudělaly 😉 Ale šišlání na děti taky ráda nemám....

simonceli
17. bře 2013

Ahoj holky,
tak ten můj malej hacker mi nějak přenastavil telefon a já to za boha nemůžu dát zpět.
Jinak prokouslá andulka po 3 dnech boje zdechla. teprve včera jsme sehnali další samičku tomu našemu ptákovi, dělal takovej neskutečnej bordel, že mu nešlo nepořídit další.
jinak slečna začíná být zase nemocná. Tak mě z toho asi picne. Je to 14 dní, co jsme jí vyléčili ze suchýho zápalu plic nebo jak se to jmenovalo ( 3 týdny jsme byli doma ) a náběh nemoci je zase stejný jako minule. Tak doufám, že to zas rychle odejde. Jak já nenávidím nemoce.....

monyliny
17. bře 2013

@simonceli No tě pic,chudák andulka☹Život je někdy boj 😖 A Karolínka je taky chudáček,už aby bylo jaro...je to hrozný ty nemoce...Marí už se vylízala z angíny,tak taky doufám,že bude na delší dobu klid 😉 Posíláme pohlazení a tfuj,tfuj ať z toho nic není 😲

monyliny
17. bře 2013

Holky pěknou neděli 🙂

renatalen
17. bře 2013

@simonceli To nejsi sama. Ať se malá rychle uzdraví! Musím zaťukat ťuk ťuk ťuk zatím se držíme.

vladla
18. bře 2013

Hezké ráno! 😉

kitinka76
18. bře 2013

Ahoj!! Starší si zvrtla nohu, tak má fix a berle a budu ji muset vozit do školy a já dostala rýmičku... ne že bych na ni měla umřít, ale mám hotové předoperační a když budu příští pondělí chcíplá, tak pudu leda do zadele a ne na odpočinkový pobyt do špitálu 😖