• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

@vladla Já se taky snažím vařit na dva dny,ale nějak mi to nevychází :grinning: Dnes zbytek pečeného kuřete a brambor a zítra asi langoše :wink:
16. kvě 2013 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyliny teď nevím, co mi přesně závidíš :wink: já se bez malého nehnu ani do toho obchodu :grinning: počítat s víkendovým hlídáním tatínka taky nemůžu. nebývá doma ani o víkendech, takže dámskou jízdu, co by ženy v naší rodině chtěly domluvit možná budu muset taky oželet :frowning2:
16. kvě 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tobě nezávidím:slight_smile:Vladle závidím:grinning:Psala jsem reakci i zároveň na tebe,když jste byly obě u toho tématu :wink: Teď taťka taky není doma o víkendech a máš pravdu-s tou sámoškou mám navrh :grinning: :grinning: Je to na palici být takhle pořád doma s malým dítětem,škoda,že to příbuzenstvo nefunguje :unamused:
16. kvě 2013 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyliny aha, tím se to vysvětluje :grinning: a na palici to je. v úterý jsem měla sraz s nemateřskýma kolegyněma z práce a ty mají představy...ojoj...to bude jednou kruté probuzení :grinning: no, když jsem jim vyvrátila většinu věcí, co si o mé mateřské malovaly, tak byly v šoku a prý by to takhle nechtěly a nedaly....no ale já to taky nechtěla takto a dát to musím...ony jednou budou muset možná taky :frowning2:
16. kvě 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyliny Taťa to zládne a ty si to pořádně užij!! :grinning:
16. kvě 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyliny Od postiženého a takto malého?!!To bych přemýšlela o práci asi až kdyby bylo větší.
A hlavně byhc se snažila kmitat doma!! :wink:
16. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blahova_andrea Obdivuji tě!!Já bych to jen s dětma tedy nedala to se vám tu všem přiznám!! :grinning: :grinning:
Jrště že mám manžela brzy z práce doma! :wink:
16. kvě 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já se sem taky hlásím :slight_smile: dva kluci a brzo po sobě, sice 2,5 roku a 3m, ale někdy to dá opravdu zabrat se postarat o oba, když ten starší všude leze, všechno tahá, do všeho se bouchá....
16. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vladla ale neboj...dala...musela bys...ale právě, že by jsi nebyla spokojená, kus tebe by chybělo, pak by to dělalo zle i ve vztahu...
16. kvě 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea to věřím.Já vybouchnu hned jak se mi něco nelíbí. :slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladla taky jsem bývala horká hlava...ale život už mě trošku změnil
16. kvě 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj zeny,
dneska je opet den blbec pro moje nervy...mladsi se od rana jen vzteka,ted ma manyr,ze prijde třeba i cizimu a flakne ho rukou,nevim co to ma znamenat a me dneska i kousnul,kdyz jsem mu zakala aby sahal na spinavy dveře od zachodu u doktora...no a pak starsi sel po obede ze skolky a prijdem domu a dela sceny on,kvuli každý hovadine,tak uz odeme dostal přes prdel,protoze byl jak prastenej...nejradši bych se nekam zahrabala a min.pul roku nevylezla!!!

s tim casem,to ja bych brala,treba jednou za tyden par hodin pro sebe...dneska jsme byli na navsteve u babicky a dedy a myslela jsem,ze si proste na chvili jen tak sednu vypiju si konecne aspoň v klidu kafe,ze oni si s nim pohraji,ukazou mu zvířata co doma mají nebo proste si s nim budou...samozrejme oni sedeli a ja litala za malym a ještě jsem dělala i to kafe :confounded: ja ani nevim kdy mam cas pro sebe,uz si to nejak nepamatuju :grinning: občas jsem chodila třeba jednou za mesic s kamoskou na pivo,chodit na kafe me nebere,to si muzu dat doma :grinning: a proste rozebraly jsme co se dalo,navic ona nemá deti,takze jsem se bavila i o necem jinym nez o detech...jinak všechny kamarádky mam daleko,takze za nima jedu tak jednou za tri mesice,jinak jednou za tri mesice mam kadernici a jednou za mesic jedu na velky nakup,ale to je na nic,jelikoz cely dopoledne nakupuju zradlo pro svoje chlapi a nic pro sebe stejne nemuzu jelikož na to není,abych si třeba zasla koupit něco na sebe,to neexistuje....no a občas jde muz k nasim o vikendu třeba v sobotu na dve,tri hodky s klukama,ale to stejne varim,takze abych si třeba pustila film a jen tak nic nedělala to taky ne...

a občas svému muzi zavidim ze chodi do prace :grinning: v klidu se nasnida,v praci si da v klidku kafe,dojde si na zachod,pokeca s lidma,ma každý den jiny,no a pak prijde je s klukama hodinu a uz peni :grinning: a to ještě ke vsemu rano v šest odjizdi a prijizdi v šest vecer,obcas dela i v sobotu..takze taky parada
16. kvě 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeefffaaa Koukám,že máš taky veselo! :grinning: :grinning:
16. kvě 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla no mega veselo :slight_smile: prijde mize cim jsou starsi,tim jsou horsi...nejhorsi na tom je,ze si s nima často vůbec nevim rady a nic na ne neplati,je to desna beznadej a pripadam si prave jako desna matka
16. kvě 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla děkuju,snad užiju:slight_smile:Což o to,taťka by to zvládl,ale malej asi ne-je to těžký závisláček a na prsu-je to kojilik :grinning: Jinak-kamarádku nebo spíše známou taky nechápu... a to je prcek z umělého oplodnění a teď čekají další :frowning2: Ale žádný mateřský cit u ní není,má povahu chlapa a to teď těm našim chlapům křivdím :unamused: Doma u nich kmitá tchýně a manžel :sweat_smile:
16. kvě 2013 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
návrat do práce po skoro sedmi letech je teda mazec! Nějak jsem se odvykla mluvit s lidma :grinning: . Děti to zvládají lépe než já! Domík se mě dneska ptal, jestli jdu zítra do práce. Těší se, že ho zase bude hlídat nějaká babička!
20. kvě 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renatalen Po 7 letech,Tak to jsi dobrá...Já si matně pamatuji,že když jsem nastupovala po 4 l.,tak jsem měla sebevědomí na bodě nula a měla pocit,že nic neumím :wink: Kampak jsi nastoupila?
20. kvě 2013 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@renatalen Tak pevné nervíky a ať se brzy zaběhneš. :wink:
21. kvě 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mi někdo vyměnil děti... už týden bych je na Mars neposílala :slight_smile: Tinka skvělé výsledky u maturity a Terka jak ve škole tak v tančení.... do pokojíku radši nechodím, na uklid teď zrovna není čas :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyliny Tak s tím sebevědomím to mám stejně :slight_smile:. Nastoupila jsem jako prodavačka na Free shop (mám sice obchodku, ale tady je to s prací mizerný). Zatím docela dobrý, uvidí se zítra. To se vrátí z dovolené extra "příjemná" vedoucí. Tak držte pěsti, ať nevypěním :grinning:
21. kvě 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@renatalen Hele,když jsi zvládla dvě děti,tak zvládneš i extra příjemnou paní vedoucí :grinning:
21. kvě 2013 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky krásný veselý,kdepak jste,kam jste zmizely :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je hnus tohle počasí. Už přes 14 dní se mají děti kašel a rýmu. Jeden se zlepší a začne druhej a furt dokola...
@monyliny Taky si říkám, že po dvou dětech už mě nemůže nic rozhodit :grinning:
25. kvě 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooj!!Nakouknu sem a když tu nikdo není jdu něco dělat! :grinning: :grinning:
25. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renatalen Mi povídej...Prokop měl teď taky rýmu a zánět spojivek....Asi blbý počasí:frowning2:Tak ať jsou dětičky brzy fit:wink:
25. kvě 2013 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás zatím Ťuk ŤUk jsou bez nachlazení.Ale jak to poslouchám kolem sebe,tak spousta dětí trpí na ucpané dutiny. :unamused: i
25. kvě 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooj!!!
Chci sluníčko a teploooo!! :wink:
27. kvě 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vladla Prý má být takové počasí až do konce července :unamused: Néééé,dělám si prču,ale daleko to k tomu nemá :grinning: včera jsme byli všichni doma nabalený jako kdyby venku mrzlo.... :unamused:
27. kvě 2013 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyliny Slyšela jsem,že má být takhle hnusně do půlky června!! :unamused:
27. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla NÉÉÉÉ :cry: :cry: :cry: já chci sluníčko!!
27. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek