Partner si mě po porodu nechce vzít, co s tím?

kikina_8
30. srp 2016

Dobrý večer ženy, mám trauma z toho, ze si me můj partner po porodu syna nechce vzít.....přitom me.přijde naprosto nemyslitelné, už jen to být jakoby napsány každý zvlášť v papírech ve školce ci škole, co s tim mam delat? Lidé kolem me, především bezdětný se zasluhují a berou jak o život a na mě to doléhá čím dal víc......

karlajasmine
30. srp 2016

@kikina_8 dej malemu prijmeni po sobe.. nedonutis si ho si te vzit, ale na tos mela myslet pred otehotnenim.. ale kazdopadne v tom pripade neni duvod, aby mel prijmeni po pritelovi... treba ho to nakopne..

luj89
30. srp 2016

@kikina_8 co znamená že byste byli napsaný každý zvlášť v papírech?? Asi tě nepotěším, ale tohle jste si možná měli vyjasnit před dítětem pokud je to pro tebe tak zásadní. Nemá smysl partnera přemlouvat.

caverina
30. srp 2016

@karlajasmine ale jestli uz je dite na svete tak uz ma jmeno po otci....se zmenou by musel souhlasit

kikina_8
autor
30. srp 2016

@karlajasmine malému budou.tři měsíce a jméno i příjmení ma po partnerovi, přišlo mi to přirozeně a před porodem bylo vše tak, ze bychom se do konce roku vzaly, ale zatím neproběhly ani sebensim náznakem cokoliv připomínající zasnuby

kikina_8
autor
30. srp 2016

@luj89 to bylo myšleno čistě obrazně.....před synem bylo vše úplně jiné a především ja sem se nechtěla vdavat těhotná, tak sme se dohodly ze to proběhne až po.porodu a nic se nedeje

karlajasmine
30. srp 2016

@kikina_8
@caverina
Jo aha ja nepochopila ze uz je na svete... Tak to asi neporadim :(..

caverina
30. srp 2016

Taky nevim co bych poradila....nutit nejde....tak jedine doufat,ze se to zmeni

kikina_8
autor
30. srp 2016

@karlajasmine škoda, dost.mě to mrzí.....sliby, chyby a skutek, utekl.....mám dojem jakobych naletela tzv: smejdum

luj89
30. srp 2016

@kikina_8 Nojo, ale stále nechápu co jsi myslela tím, že byste byli napsaný každý zvlášť v papírech...

caverina
30. srp 2016

@kikina_8 tak zly to snad nebude.....urcite jsi zklamana.... a bavili jste se pred narozenim syna o svatbe?

verunkach
30. srp 2016

Ahoj.ono nekdy chlap je pekne natvrdly.ja tomu memu musela primo rict.ze se chci vdat.kdybych naznacovala.tak nejsem vdana doted.rict mu to na rovinu.a kdyz nechce.tak bych chtela vedet.jaky k tomu ma duvod😉

kikina_8
autor
30. srp 2016

@caverina no naději neztrácí, ale.když e se s přítelem bavily o našich příhodách se školky, narazily sme na téma.skolky ohledně maleho, když sem nahodila to, ze by asi nebylo úplně od věci vzít se než začne.chodit do skolky, odpověděl mi, ze mu to připadá zbytečné

caverina
30. srp 2016

@kikina_8 tak asi tak nejak bohuzel pocital ze to tak bude vyhovovat i tobe....

kikina_8
autor
30. srp 2016

@caverina před porodem sme se o svatbě bavily hodně, věděli sme ze se ma nařídit v červnu nejdéle na začátku července, a tak.sme se k, dalo by se říct, dohodly a shodly na tom, ze do.konce roku budeme svoji a najednou tiso po pěšině

kikina_8
autor
30. srp 2016

@verunkach jako ze mu to říct až takhle.natvrdo, není to na chlapa moc na husto?

caverina
30. srp 2016

@kikina_8 tak mu to zkus proste nadhodit....bud mu to dojde a nebo proste budes vedet na cem jsi....ale jinak fungujete normalne ne?

kikina_8
autor
30. srp 2016

@luj89 prostě nás bez svatby nepovažuji za úplnou rodinu.....a když sme začaly mluvit o dítěti, řekla sem dost jasně, ze pokud bych sd vdavala, tak kuli dětem, aby sme byly úplná rodina

kikina_8
autor
30. srp 2016

@caverina relativne ano, i když obcas si připadám jako sluzka.....uvar, úklid, hyper, vyzehly a postarrj se o malého, ka chodim do práce a prostě nám váš se věnovat TOBĚ

caverina
30. srp 2016

@kikina_8 tak tykhle to bohuzel funguje vice mene vsude....((((ja jsem vdana byla a uprimne receno dneska bych uz po svatbe tolik netouzila....kratce po narozeni syna slo vice mene vsechno do haje a jako uplna rodina jsme nefungovali ani omylem...

anomisv
30. srp 2016

Dala bych mu tak rok...otázka je co pro tebe svatba znamená..zdá on to ví..pokud spolu jinak máte super vztah..je to jen papír..

tulikiss
30. srp 2016

@kikina_8 narovinu bych si s nim sedla a u vinka mu rekla tka jak to vidi s tou svatbou ze jste si rikali ze letos tka jestli to plati nebo jestli zmenil nazor.... nejlepsi je si udelat ve vecech jasno, vetsina krachu vztahu je prave kvuli nedostatecne komunikaci

kikina_8
autor
30. srp 2016

@anomisv bez svatby, dle mého nejsme úplná rodina....takže proe je to dost podstatný papir

anomisv
30. srp 2016

@kikina_8 tak si sednout a říct co tě trápí jak to bereš ty...víš jací jsou muži...

rebejsova
30. srp 2016

@kikina_8 Pokud je problém opravdu "jen" to, že si tě přítel nechce vzít (ale jinak to klape), netrápila bych se tím. Sama jsem taky v téhle situaci, ale říkám si, že jsem radši s ním a bez svatby než třeba vdaná za někoho jiného. Samozřejmě je opruz, že se syn nejmenuje jako já (např. u doktorky), ale na druhou stranu je takových páru/rodin už tolik, že se nad tím už snad ani nikdo nepozastavuje. Já jsem ale věděla do čeho jdu, ujasnili jsme si to ještě předtím, než jsem otěhotněla. Na tvém místě by mě spíš štvalo, že něco slíbil a teď se k tomu nemá.

kikina_8
autor
30. srp 2016

@tulikiss nejspíš bychom se měly posadit a natrvdo vyložit karty na stůl a vytrepat i ty schované v rukavech, pokud.nějaké jsou....no přítel je dost často nekominikativni a mistonnejale smysluplné odpovědi mi řekne,.co bych ti na to měl.odpivedet

verunkach
30. srp 2016

@kikina_8 no.ja taky ze zacatku naznacovala.chtela ho na to pripravit.ale ono porad nic.tak jsem se ho na rovinu zeptala.zda se vezmeme a on rekl.at dommluvim termin.je fakt.ze jsem vse zarizovala prakticky sama.jen se ho ptala na jeho nazor(kvetiny.saty atd.),jinak.ze chci dite jsem mu taky reklla na rovinu.memu se to musi rict jasne a strucne.naznaky mu nedojdou😉😃ono zalezi.jaky spolu mate vztah.my si rikame vse na rovinu.ja treba i darky k vanocum atd.si vyberu a manza je koupi😉

kikina_8
autor
30. srp 2016

@rebejsova TO mě samozřejmě štve, ale co s tím, snažím se mu to.říkat a místo toho ma radši mraky práce.....nevím co si o tom myslet.....začínám být celkem zoufala

svetlus_pepca
30. srp 2016

Dohodli jste se...to je takový divný termín. Já bych takovouhle dohodu asi moc nebrala v potaz, pokud by mě ten chlap prostě nepožádal o ruku. Asi jste si to měli ujasnit dřív. Co se týče příjmení, pláčeš nad rozlitým mlékem. Nesmíš holt brát vše jako samozřejmost. Ale pozdě bycha honiti, holka. A nenaznačuj. Pokud něco chceš, řekni to rovnou! "Jeee, to jsou krásný svatební šaty, miláčku!" To je, jak když chlapovi řekneš: "Dala bych si čokoládu." Čekáš, že ti j poběží koupit?? Nepoběží. Já nevím, že tu ženský zakládaj diskuze o chlapech a problémech s nimi jak zběsilý, ale obvykle z toho vyleze, že s tím chlapem o tom narovinu vůbec nemluvily. Nikdo neříká, že ho máš táhnout za nohu na matriku, ale prostě mu v klidu řekni, co cítíš, jak to vidíš 😉

samaber
30. srp 2016

Na rovinu bych mu řekla,že o svatbu stojíš a jak to uvidí on a jestli souhlasí vymyslet kdy. Myslím, že nic nepokazis a pokud by prohlásil, že si tě chtěl vzít ale ty si to tím dotazem pokazila a už nechce (to zkusil na moji kamarádku její přítel) tak to je kec a i kdyby tak s takovým by to za to nestalo. Zkusila bych toto.

svetlus_pepca
30. srp 2016

@caverina Tak to jsem v tom případě ráda, že nežiju tak, jako "více méně všechny", jak píšeš. Manžel s žádostí o ruku přišel sám bez nějakých předchozích domluv, rok po svatbě se narodil syn, dnes už dvouletý, a doma vše funguje jako před svatbou. Domek, domácnost i rodina jsou společné, takže se společně staráme. Ale musím zaťukat - ťuk, ťuk! 🙂