Přítel od narození syna spí v obyváku

nikitka2323
6. led 2019

Od narozeni syna spi pritel v obyvaku. Zpočátku jsem chapala ze se potrebuje vyspat do prace tak jsem to neresila ale proc se mnou nespal ani ovikendu...? Nejdriv si musel odpocinout potom mel udajne slezenou matraci pak ze usina u televize a dal a dal....same vymluvy...jenze me to strasne zere..vzdaluje se mi...prijde mi ze ziju se spolubydlicim protoze pochopitelne je to znat i na nasem intimnim zivote...chybí mi a kdyz jsem mu to rekla ohlasil jen... Ja vim....no uz mam pocit ze ho ani nemiluju....zazila jste nektera podobnou situaci?

mirinda35
28. kvě 2019

Uzivej si to! Není nad to,když ti nikdo neprdi v posteli,nefuni,nechrape a neroztahuje se. Prostě klidek 😂

karoczde
29. kvě 2019

Tak u nás chodí manžel zatím spát vedle když je nemocnej a nechce abych to taky chytla, neboť jsem těhotná..
Ale jakmile už je tam více jak 3 či 4 noci, tak se ho už ptám kdy se zase vrátí do ložnice a ženu ho tam.. 😃. Ačkoliv kolikrát se mi spí lépe a je to pohodlnější (chodím teď v noci často na záchod, nebo si potřebuju prostě protáhnout záda) tak aspoň nemusím tak potichu abych ho nebudila .. ale pak mi prostě tam už chybí a mám taky strach,abychom si na to oba nezvykli.. nevím,přijde mi, ze jsme na to ještě mladý, abychom spali oddeleně.. takže uvidíme po porodu..ale snad to bude v poho 🙂)

verunka349
Autor odpověď smazal
Zobraz