Půl roku po porodu - chování partnerky.

tomas66
28. čer 2020

Ahoj lidi. Půl roku po porodu miminka je neco mezi námi zle. Partnerka vidí pouze to negativní. Člověk si říká ze to po nějaké době bude lepší, ovšem asi se pletu. Jsem cca 4 týdny bez prace, nedohodl jsem se s vedením. Takze uz jsou tu otázky typu co budu a kdy delat a aby nas to uzivilo atd. (Bude i odstupné od zaměstnavatele..) den vypadá tak, ze se vstane, žena jde s mimcem na pult a ja mezi tim chystám sunar, ji kávu, vynasim koše, obskakuju při “krmeni” sotva do sebe hodim pak rohlík a jdu sam s kočárem cca na 2-4 hodiny. Toto se opakuje i odpoledne tahle prochazka. Vecer pomáhám chystat pro mimco jídlo, vanu, postel atd. Kolikrát da člověk dudel o půl vteřiny později do pusy uz je zle... nebo nedej bože aby byl řev z prebalovaciho pultu. To je potom slova Proc ho nezabavis , evidentně ho to nebaví, tak neco udelej nestuj. Totéž při uložení do postýlky, když ditko hned neusne je zle. Poté co přijdete z vycházky a skáče se okolo mimca řekne kolikrát ze musela uklízet a neměla se cas ani najíst , nebo odpocinout... to jsko vazne za tri a půl hodiny??? Člověku ulevit denně bez ohledu na počasí 6 hodin a stejne jste vy kdo nic neděla a s ničím nepomůže a je k ničemu... co delat...? Kolikrát jsem rad ze si okolo 23.hodiny sednu k Telče, nebo si jdu zapálit.... chyba na me strane a pokud nedej boze neco řeknu, tak se to vrací jako bumerang...

tomas66
autor
19. črc 2020

@misicka1988 Přesne to mi přijde, dítě proste potřebuje peci a cas. Ne vždy mu člověk hned porozumí. Bohužel asi nechápe ze ted nebude pohoda jsko pred.

tomas66
autor
19. črc 2020

@miba10 Dekuji, důvodu muze byt vic ale když jsem byl doma, bylo to zle a ted je to zle, protoze je na vse sama pres den prece a neudělá co potřebuje .. to je logické . Ovšem muj režim po praci je takový, ze se stavím pro nakup nebo ji pro jídlo a pak se snažím věnovat prckovi, každy den ho vezmu na 2-3 h ven.. nevim jako jestli mam jeste po noci uklízet nebo tak neco. Taky jsem člověk a vstávám pred 6., tak si aspon vecer chci když usnou chvíli dat odpocinek, naveceret se... netvrdím , ze jsem otec roku, ale někteří přijdou dom, nohy nahoru, par minut se Pomazlit, sednout k TV a otevřít skopek a Cus..... to neni muj případ

tomas66
autor
19. črc 2020

@amazonkajanik Dekuji za vas pohled . Jako me ani nevadi, když si jde na cviceni nebo tak, prdocha pohlidam. Spis nevim, co vy vic chtela... věcně je to hledání neceho, to me trosku mrzí a jestli jsem se změnil jak ona tvrdi... mozna, ale rozhodne ne k lenosti.. nevim jak by sama vyzila, s jejim náročným stylem nekdy. Pro me je zajištění malé a ideálně záchrana vseho prioritou, ale blba ze sebe asi uz delat nenechám. Plno lidi nad tim kroutí hlavou, ze přišla se dvěma igelitkama a ted takhle.. nevim kudy kam.,

amazonkajanik
19. črc 2020

@tomas66 bohužel,nejste první,ani poslední,kdo si prochází něčím podobným. A to s těma igelitkama,by vám mohl vyprávět strýc. Jeho ex dokonce počkala až odejde do práce a vystěhovala úplně všechno,nechala mu jen kelímek s kartackem na zuby .
Tu vaší evidentně "pálí dobré bidlo" jak se říkávalo . Ale rozhodně ze sebe nenechte dělat pitomce. Chce jít? Ať si jde! Ale ať pak nefnuka,že takhle si to nepředstavovala. Na rodinu musí být dva a k tomu patří pravidla a kompromisy.

sudylichozrout
19. črc 2020

@tomas66 No, tak to se asi slusne vybarvila. Bohuzel, nejsi ani prvni, ani posledni, kdo narazil na fiflenu. Mrzi me to. Do dvou let veku djtete budes muset mozna platit i vyzivne na zenu, pokud by ni vyrazne klesl standard. Alepak uz jenna dite. Res to s pravnikem.

pasiba
19. črc 2020

Je to nahovno. Já přítele vytáhla z bahna. Exmanzelka ho do něj dupala. Trvalo to 4 roky. 4 neskutečně dlouhé roky. Dnes se máme fantasticky. A přítel je stále pesimisticky. To štěstí, které máme si neumí vůbec užívat. Přítelkyně je na tom asi podobně. Má štěstí, ale ještě o tom neví. Dala bych ji možnost si to užít jako samozivitelka a ona se ráda vrátí. Ona to totiž není žádná sranda.

tomas66
autor
19. črc 2020

@sudylichozrout to je to poslední, me jde o dítě. Protoze takové chování fakt nejde

tomas66
autor
19. črc 2020

@amazonkajanik Dekuji za nazor. Jako ja uz nevim co by. Ma vse od nehtů, kadernice, cviceni a další veci , věcně nespokojena... a uz vyhrožuje ze pujde doprdele a at si najdu krávu sobě rovnou a ze dítě neuvidím.. hodna pani

tomas66
autor
19. črc 2020

@pasiba myslíte, ze mel stejný případ ? Jo ssi mate pravdu. Chce jit? At jde. Si neni schopna sama platit poplatky, natož bydlení atd , Kor víme kolik prcek spolyka... Takze jako další vec ze ji nepatří bydlení, z nábytku zlomek, ani jedno z aut. Ale je hrdinka

sudylichozrout
19. črc 2020

@tomas66 To je nejaka psychopatka, ne? Helejt, tak to vem pres pravnika a neboj se toho. Ona ma povinnost ti ditko davat dle toho, jak urci soud, takze zadne neuvidis.

sudylichozrout
19. črc 2020

@tomas66 Pro ni to bude extra naraz. Spadnout prijmove jen na rodicak+aliky. Se hodne rychle probere.

madbetka
19. črc 2020

@tomas66 Ty jo, to mě mrzí, jak to dopadlo.
Jen mě napadlo, nevím, jestli už to tu nepadlo.. Není možné, že má někoho jiného a tebe potřebuje dostat ze hry, tak hledá to nejhorší?
Drž se a nedej se! 😉

tomas66
autor
19. črc 2020

@madbetka tyjo to si úplně nemyslim, podle vseho. Ale nikdy nevíš. Take jsem nad tim trochu přemýšlel . Nemyslím si. Ale nevylučuji. Protoze fakt me přijde ze za cokoliv když muze, rada zjebe. Nejsem paranoidni, asi vám to ale nahraji

amazonkajanik
19. črc 2020

@tomas66 achich ouvej,to to bolí 🤦 my žijeme z ruky do huby a i kdyby zas skončil chlap bez práce,vždycky to nějak dáme. Ona si potřebuje pořádně natlouct hubu,nic víc. Nebo mi připadá,že má někoho nového a zkouší vás vyprovokovat. Vy se hlavně nedejte. Za právníkem,sepsat postup a je to ...

tomas66
autor
19. črc 2020

@sudylichozrout hele asi to uz tak udělám. Protoze mel jsem dlouho trpělivost, vse obětoval ji a prckovi. At časove tak finančně. Ale tohle uz je moc. Par blízkých mi řeklo, ze je problém nejsky v jeji hlsve(dělala narezy i bývalému) tak nevim

tomas66
autor
19. črc 2020

@amazonkajanik Dekuji. Jak jsem psal, nemyslím ale člověk nikdy v dnešní době neví. Mel jsem trpělivost, alw asi to tak uz budu řešit. Protoze pohár přetekl. Jo to jsem zvědav z ceho by žila. Každopádně ona chtela at ji to jeste platím to bydlení .

tomas66
autor
19. črc 2020

@amazonkajanik přitom ja byl chvíli doma a plat jsem mel stejný. Ale taky to bylo špatne. Neříkám ze mam měsíčně raketu, to ne ale zle to neni, teda pokud nemusíme skrz damu rozvazovat. No vzhledem k tomu ze měla nejake exekuce, tak i to mi hraje do karet ze...?

pasiba
20. črc 2020

@tomas66 Jo myslím si, že dokud ještě neví jaké má štěstí. Když ji to bude člověk říkat tak tomu nebude věřit a dokud nepozná jak složité to je být sama tak to bude chtít vyzkoušet. Je to jeden z důvodů, proč by mladé ženy neměli spěchat s rodičovstvím. Já se stala matkou ve dvaceti a pak přišla druhá vlna ve 33 a obrovský rozdíl. Myslím si, že kdyby si něco už odžila tak by si víc vážila toho co má doma.

amazonkajanik
20. črc 2020

@tomas66 což hraje do karet. Bacha,holka si možná zjišťovala. I když nejste svoji,má nárok na alimenty nejen na dítě,ale i pro sebe 🙄

tomas66
autor
20. črc 2020

@amazonkajanik co hraje do karet komu a co myslíte ?🙂 alimenty jsou ted to podledni

amazonkajanik
20. črc 2020

@tomas66 to,jak jste psal,že vám hraje do karet,že měla exekuce.
Jinak,kontakt s dítětem vám zakázat nemůže. Pokud máte ještě k tomu svědky,že jste se o dítě svědomitě staral (dokonce víc,jak někteří jiní otcové),tak může akorát tak mlčet a šoupat nohama ...
Ale je hloupá,co na to říct. Kdo chce víc,nemá nic,asi tak...

tomas66
autor
20. črc 2020

@amazonkajanik Dekuji, pardon ja to po blbe noci nepobral ... svědku mam plno. At uz po cestách s kočárem. De fakto treba k 50 za celou tu dobu....

amazonkajanik
20. črc 2020

@tomas66 jo v pohodě,já když mám blbou noc,tak jsem uštěpačná slepice a k tomu i slepičí chápání 😂

tomas66
autor
20. črc 2020

@amazonkajanik to tak mekdy je😊 spis přemýšlím, zda mi ti lidi k něčemu budou. Mam jich fakt pres 50 a to jeste přemýšlím kde jsem koho viděl..

tomas66
autor
20. črc 2020

@sudylichozrout třeba ano. Takhle de fakto obcas zatahla nakup nebo neco pro malou, sebe , nebo i me. Ale zbytek byl bohužel na me

amazonkajanik
20. črc 2020

@tomas66 kdyby náhodou zkoušela,že jste se nestaral,tak by mohli potvrdit pravý opak. Byť jen čestným prohlášením

tomas66
autor
20. črc 2020

@amazonkajanik jo, zní to blbe ale za tu dobu jsem nachodil s kočárem plno času... mam dokonce i appku, plus ted jsem napočítal cca 80 lidi , se kterými jsem se viděl, pobavil, nebo treba u nich koupil obed, totéž par známých co šlo obcas se mnou pokecat

amazonkajanik
20. črc 2020

@tomas66 no,tak není co řešit. Jinak já si stáhla krokomer,abych věděla a ten je mi teď k prdu,jelikož jsou všechny polní cesty zarostlé (i ty na turistické stezce),že mít kočárek na podvozku od Ify,stejně dřu podvozek 😣
Ale bylo to fajn,co,chodit s prckem? Ta únava za to stojí!

tomas66
autor
20. črc 2020

@amazonkajanik já mám endomondo aplikaci. Víceméně asi přesná. Treba se jeste vzpamatuje, dnes jsem s ni mluvil a jak e pomalu nestihla najíst skrz malou ze toho ma moc atd atd... ano, užil jsem si to a užívám stále. Mesto a okoli projíte cele, člověk vi, kde je jaký povrch..😀 ne vždy to je sranda a pohoda, ale bavi me to

amazonkajanik
20. črc 2020

@tomas66 jo,kdyby věděla co je hlad,tak mlčí,6nedělí jsem strávila na nutridinkách,abych aspoň něco pozřela.Jinak,město je něco jiného. Jsem na vsi(ale samota by byla nej) a chodím s malým po okolí,takže 12km převážně les,cesty rozjeté od traktorů po kácení 😂