Sbírka pro Maximka na kyslíkový přístroj a kompenzační pomůcky

Konečně se nám podařilo založit sbírku pro Maximka na kyslíkový přístroj a kompenzační pomůcky.

http://www.avevia.cz/projekt_view.php?id=115
misa84
4. zář 2012
@petruska23 Maximek je krásný chlapeček! Něco málo jsem poslala, doufám, že se Vám podaří brzy vybrat vše co potřebujete ať můžete všichni spolu na procházku. Maximkovi přeji ať se uzdraví jak nejvíce to jde!
petruska23autor
4. zář 2012
Maximek moc děkuje 🙂 moc si toho vážíme.
Petra a Maximek 🙂
misa84
5. zář 2012
@petruska23 mohla bych se zeptat, jak je na tom maximek ted s laryngomalacii? vojtisek ji mel taky, mel to spojene se srdecni vadou 😞 ale srdicko uz ma odoperovane, i kdyz ne uplne zdrave a laryngomalacie se nam vytratila cca v pul roce. do te doby prakticky ani neplakal, protoze to neslo :-| vas se to porad drzi?
petruska23autor
5. zář 2012
Ahojky 🙂
Maximka se to drží pořád..taky nám říkali, že by se to mohlo zlepšovat, ale zatím se to moc nepohlo 😞 Má to chudinka jako jednu z mnoha vad...Tak budu doufat, že se to alespoň zlepší...ale křičet umí pěkně i tak 🙂 Doktoři říkali, že je možná operace...nějaká plastika, ale Maximkovi to nedoporučují kvůli náročnosti operace...Tak uvidíme.
To je dobře, že se to Vojtíškovi relativně rychle spravilo. Taky si zkusil..se srdíčkem 😞 Maximek měl 2 operace se střevama a nakonec to dopadlo tak, že mu museli tlusté střevo vzít 😞
Je to hrůza, když jsou ty naše zlatíčka nemocná.

Začni psát odpověď...

Odešli