Vytáčení manželem, někdy úplně zbytečně.

sonickan
17. dub 2020

Ahoj 🙂 v červnu budu mít 29 a s manželem máme dvě dcerky. Lilianu 3 roky a Miriam 30.4. bude mít 4 měsíce 🙂 a zrovna si taky postezuji 😂 taky Vás manžel někdy vytoci jen drobnostmi? Teď co je karanténa, Lili nechodí ke tchyni a tchanovi ( bydlí na dedine s velkou zahradou a humnem, kde ji postavili velký domeček na hraní) jinak je tam každý víkend někdy tam i prespi. Teď jsem si jaksi zvykla že ji mám pořád doma a dnes manžel vstal po noční a začal jestli nechce k babičce a k dědovi hrát si v domečku. To mě tak vytocilo ani nevím proč. Můžu být ráda že mám klid a můžu si odpočinout protože Miri spí po obědě a místo toho mě to tak naštvalo že jsem se s malou ani nechtěla pomalu rozloučit že tam chce jit. To pořád jen slyším babička kokoko ( tak tchyni říkáme protože doma mají 🐔 😂) a babička kokoko má to a má tohle a tamto. A babička dědeček kokoko s tebou budou dělat tamto a onen to. 😬 když je totiž u našich, ti jsou starší a už tak nemůžou takže naší ji většinou pustí Jim Jam a ona se dívá na pohádky. Dvorek mají malý, takže tam není tolik možností a to furt poslouchám že tam se nedá nikde jít. Že u jeho rodičů se sebere a jde se projít do přírody do humna 🙉 u našich je pořád jen u TV a furt něco. Holky omlouvám se za takový sloh a těm co to dočetli až do konce moc děkuji ale já už to ze sebe prostě potřebuji nějak dostat. Několikrát jsem se o tom už s manželem bavila al na konec to vždycky dopadne hadkou a že dělám z komara velblouda. Možná že dělám ale někdy už je toho fakt moc. Tak hezký víkend 🙂

anniej
17. dub 2020

Mě chlap taky občas vytočí úplnou kravinou... Jsem 37tt, takže sice se mnou třískaj hormony, ale ono i před těhotenstvím byli věci, který mi sem tam vadili. 😂 Jsme prostě ženský... Myslim, že žádná z nás není 100% splachovací 🙈 Je dobře, že to manželovi aspoň řekneš, i když Ti řekne, že děláš z komára velblouda... Chce to si porozumnět, ale občas je fakt, že chlapovi ukřivdím když něco myslí dobře a on se pak tak brání... Pokecejte o pocitech 🤪 teď je ta karanténa na hlavu, o tom žádná 🙏🏻 Přeju pevný nervy 💪🏻💪🏻
Ps. Babička kokoko je naprosto boží 😂😂

miba10
17. dub 2020

@sonickan buď v klidu. Mě vytáčí, že vytru a má úžasná polovička přijde z terasy v trepkach do kuchyně po té vytrene mokré podlaze 🤦‍♀️nu, ale co. Je to jenom chlap.
Upřímně, žila jsem s člověkem co se nestaral kromě sebe vůbec o nic a ještě po mě řval a nikam jsem nesměla. Takže tyhle věci opravdu přecházím. Sice brblam,ale stejně si z toho nakonec uděláme srandu 😂
Ale jinak k tomu co píšeš.... Chápu co tě štve. Na jednu stranu je to třeba u babičky kokoko lepší, ale manžel by měl pochopit že tvoji rodiče prostě takové možnosti sice nemají, ale mají ji také rádi. Blbý je, když k té komunikaci není přístupný 🙄
Držím palce a pevně nervy

dzalli
1. črc 2020

Mam to podobne...muj muz chudak kazdy den vstava do prace ve rano a kdyz vecer sedime v obyvaku, tak mu regulerne pada hlava a usina behem toho, co ja mluvim. To me tak dokaze vytocit, ze mit v ruce nuz, tak ho bodnu:D a je to den co den. Pritom vim, ze toho ma moc a nejsem nespravedliva, ale hrozne me frustruje, ze cely den neslysim normalni slovo, jen same zvatlani ditete, nikoho skoro nevidim (bydlime na vesnici)...no na palici. Takze asi jo, je to ohuzel normalni, materska je hrozna zmena v zivotnim stylu a kazdy to nese jinak..navic clovek je fakt unaveny, to taky neprida na nalade.