Zastínění balkónu. Jak to máte vyřešené?

andreajkab
18. kvě 2020

Zdravím všechny.
Prosím o rady těch kdo má zaskleny balkón. Jak máte vyřešené zastínění?
Máme balkón kde je od cca 15 h až do západu slunce, a přes léto je to šílené. Balkón máme ke všemu v ložnici a, tam se potom nedá spát. Ikdyž na oknech do pokoje máme žaluzie, je to k ničemu,proto zvažuji nějaké stínění ještě na ty balkonové skla.
Prosím o foto, ceny, firmy přes které to máte uděláne.
Nejlépe Ostrava a okolí. Děkuji moc všem 🙂

katkakiki
15. pro 2020

@andreajkab Ahoj, můžu se zeptat jak jste vyřešila to zastínění? Taky by se mi to hodilo, my máme balkon na jižní straně a je tam v létě vážně hic. Děkuji Katka.

prcccek
5. led 2021

@andreajkab taky bych se chtěla zeptat, zda se vám podařilo nějak vyřešit tento problém. Ráda bych se inspirovala.

andreajkab
autor
5. led 2021

Holky, žádné řešení zatím nemám 😶 na podzim jsem nechávala dělat do celého bytu nové žaluzie,a pan který linie dělal radil fólie na okna... Ale to se mi moc nezamlouvá. To by ten balkón vlastně celé léto zavřený,aby to mělo ten správný účel.
Zadávala jsem diskuze i jinde, ale bez odezvy

janedv
5. led 2021

@andreajkab my mamena jizni terase velkou markyzu. Proste to je potreba odstinit jeste driv, nez to slunicko na ta okna dopadne. Jsme z prahy, delali nam to primo panovez bauhausu, kde jsme ji kupovali. Mame 4m na sirku a 2m vysuv, stala myslim 8 nebo 9tils plus6-7 tis montaz? Je to par let, uz nevim presne. Ale myslim, ze celkem to bylo kolem 15tis. A je to pecka, krasne to pomaha.

andreajkab
autor
5. led 2021

@andreajkab to je fajn řešení,ale my se chystáme do dvou let stěhovat, tak mi je líto tady nechávat potom něco v takové hodnotě.
Ale ještě jsem viděla, že tady v okolí sídliště tam mají někteří takové ty venkovní žaluzie, nebo jak se to jmenuje...
Tak uvažuju ještě, že by to mohlo možná taky fungovat jako dobré stínění

ckei
5. led 2021

@andreajkab my máme na zasklené lodžii normálně vertikální žaluzie a super! 🙂

janedv
5. led 2021

@andreajkab jasne, jestli to neni na dlouho, tak nema smysl investovat.