Co je potřeba k dětské občance?

verunkaveru
13. kvě 2013

Chci se zeptat, kdo jste vyřizovali mimču občanku, co jste museli mít sebou? stačí její rodný list a můj OP?

aguaverde
13. kvě 2013

ano u nás stačil RL Chár , můj Op ....

babka
13. kvě 2013

u nás chtěli moji OP a rodný list malé, můj i manžela

verunkaveru
autor
13. kvě 2013

fakt všechny rodné listy? no oni to taky nemůžou mít všude stejně. Tak raději poberu vše.

bonavoxa
13. kvě 2013

Po me chteli rodný list malé a muj OP. A malou s sebou, vyfotí ji. Já jsem malou s sebou nebrala, vyfotila jsem ji u fotografa ve meste a ten pak poslal fotky na magistrát.

babka
13. kvě 2013

@verunkaveru fakt všechny. Já jsem na netu někde vyčetla, že stačí můj OP a malé RL, ale na úřadě mi paní řekla, že potřebují ověřit, že jsme s manželem oba občané ČR, takže potřebuje i naše RL. Ještě že máme radnici kousek od domu... Možná je to výmysl jen úřednic na našem MÚ, ale lepší je mít s sebou všechno, než tam muset znovu .-)

ssassi
13. kvě 2013

já vyřizovala malému op loni a chtěli moji občanku a jeho rodný list. na místě si ho vyfotili a bylo.

verunkaveru
autor
14. kvě 2013

no tak já tam byla ale neměla jsem RL od tatínka..a chtěla je teda všechny, ale jak koukla na to že mám docela mladé rodiče že to ověřujou rodokmen z roku nejdřív 53 tak říkala že jí budou stačit občanky,jinak bych potřebovala ještě RL mojich rodičů :D