Jak je výhodné nechat si apsat OČR?

jajda2011
23. zář 2018

Chtěla bych poradit. Jsem zaměstnaná. Co se mi více vyplatí? Od zítra musím jít se synem na OČR. Nevím jestli si ho mám nechat napsat od pondělí do čtvrtka 27.9., když je v pátek svátek anebo si ho nechat napsat do konce týdne?
Poradíte mi někdo vůbec se v tom nevyznám děkuju za radu

betelgeuzz
23. zář 2018

OČR se vyplácí i za víkendy a svátky, takže pokud dr napíše třeba do neděle, tak je to nejlepší.

popelka1984
23. zář 2018

Přesně jak říká @betelgeuzz , pokud nejsi o víkendech a svátcích v práci tak je lepší mít je placené a nechat si to napsat přes ně. Já měla ošetřování v tomto týdnu od pondělí do dneška.

leniczka23
23. zář 2018

uplne nejlepsi by bylo kdyby si Dr. rekla ze si musela jit uz v patek driv z prace a jestli by ti to nenapsala od patku. U me nedela problem a mela bys tam 3 dny vikendu.

terkaz
23. zář 2018

@betelgeuzz Mne to treba do nedele nechtela napsat, protoze neni oficialne v praci.

leniczka23
23. zář 2018

@terkaz no ono tam nejde o ni, ale o tebe. Tajze kdyz ty ji reknes ze by si musela o vikendu do prace tak ti to do nedele napsat musi. Samozrejme ze datum kdy to ona ukoncovala musi byt jeji pracovni den takze napr pondeli ale ukoncit ti to musi k nedeli kdyz ty budes potrebovat.

terkaz
23. zář 2018

@leniczka23 Jjo, to jsem myslela ten jeji pracovni den 🙂

kattyd
23. zář 2018

Ja vzdy jdu k doktorce pro ukonceni ocr az po vikendu a v pohode mi to napise do nedele, ani se nepta zda o vikendu musim do prace. A ten proplaceny vikend je fajn, to pak proti vyplate neni az takovy rozdil

klaranagy
23. zář 2018

nechala bych si to napsat až do neděle, jestli půjdete v pondělí na kontrolu, tak by v tom neměl být snad problém si myslím.

swetlusska
24. zář 2018

No, normálně, za týden kontrola, ne? Takže do neděle nemoc, v pondělí kontrola.