• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik lidí může sedět vzadu, když je tam autosedačka?

4. května 2010 
holky,

mám zvláštní dotaz - kolik lidí může jet v pětimístném autě, když je vzadu autosedačka. Můžou tam jet dva lidé a autosedačka nebo jen jeden člověk a autosedačka? Díky.
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 lidé,snad,ne?Vždyť tam jsou 3 pásy..pokud se ti dva zmáčknou,tak proč ne?
22. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě 2 :wink: Pokud se tam vejdou, tak proč ne :wink:
My máme vzadu i dvě sedačky a občas je nutné svézt i babičku, tak se dá vajíčko doprostřed a já si sedám dozadu k dětem. Je to sice nepohodlné, ale na krátkou cestu se to dá :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz taky jeli v 5....sice jsou tam ti dva vzadu jak sardinky, ale da se to:slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz je to peti mistne tak vzadu dva
22. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mame taky jet v peti do zahranici.. a uz ted se hadame kam umistit autosedacku. Mame uz tu vetsi 9-18 kg a ja si myslim ze nejbezpecnejsi misto je za ridicem, ridic chce zase dat sedacku doprostred - abychom mohli dite zabavit z obou stran... bude to dlouha cesta takze nepocitam ze bude celou dobu spat...Co si myslite vy? Me to prijde uprostred nejmin bezpecne co?
4. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekde jsem cetla videla v testech a vcrash testech ze prave misto uprostred vzdadu je nejvic bezpečne :wink:
4. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
temperance: Dle mě je nejvíc bezpečné místo vzadu uprostřed, ale jen, pokud tam má auto tříbodový pás. Jeli jsme tak nedávno a měli jsme okolo dost místa. Zato, když jsme autosedačku umístili vlevo za řidičem, tak jsme se pak nehorázně tlačili.
4. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, to jsem se teda spletla. Tak snad to bude v pohodě.. i když jak zabavím jinak než jídlem (max jeste hračky a knížky)... fakt nevím :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Temperance: fakt je dokázané, že nejlepší místo je místo za spolujezdcem, ostatně podívej se do většiny aut, kde ji najdeš :wink:

Uprostřed vzadu to jde jen u mála aut, kvůli těm pásům...
4. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my ji davame vetsinou za ridice.. nevim vzdycky jsem si myslela ze je to tam nejbezpecnejsi...
4. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzou jet dva.

my mame sedacku taky za spolujezdcem, abych na malou videla,kdyz je potreba
4. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jezdime tak, ze jsou vzadu dva lidi a autosedacka, tu mame taky vzadu za spolujezdcem :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek