Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Lístek na peníze. Může mi gynekolog vystavit zpětně?

l.u.c.i.e
29. led 2021

Holky, dnes jsem zapomněla zavolat na gynekologii kvůli lístku na peníze. Může se lístek vystavit zpětně, když zavolám až v pondělí? S e-neschopenkou nemám moc zkušeností. Jsem na rizikovém těhotenství.

nase_mimi
29. led 2021

Lístek na peníze je už také elektronický, nic nikam nenosíš.

j.a.n.i
29. led 2021

@l.u.c.i.e Nemůže, prostě ti ho vystaví k datu co ji zavoláš, pokud to tedy neudělala automaticky dnes i bez tvého připomenutí.

l.u.c.i.e
autor
29. led 2021

@j.a.n.i, takže je jedno, že lístek odešle za leden 1.2., jestli to tedy dobře chápu. Dnes mi to prostě vypadlo, že mám volat a když jsem si vzpomněla, tak už tam nebyla.

monilee
29. led 2021

@l.u.c.i.e Doktor to pošle neskôr a tým pádom ti o pár dní neskôr prídu peniaze na účet, inak sa nič nedeje.

gramar
29. led 2021

@l.u.c.i.e pokud ti trvá pracovní neschopnost, tak to lékař posílá rovnou i bez upozornění, vyskakuje jim to přes tu elektronickou neschopenku...

majena39
29. led 2021

@l.u.c.i.e myslím, že se nic nestane. Mně řekli at jim v pondělí zavolám a připomenu se, že mám neschopenku. Takže to určitě stačí 🙂

l.u.c.i.e
autor
29. led 2021

Holky, děkuji moc za odpovědi 😉

steinny
29. led 2021

taky se mi hodí vědět, díky 🙂

alice180
29. led 2021

Mne říkala doktorka ať si zavolam posledního v měsíci, že kdybych zapomněla, že se nic nestane když zavolám třeba prvního jenom, že možná mě bude nahánět účetní.