Nemocenská březen. Kdy je možné, že přijdou?

abbaska
9. dub 2021

Zdravím! Tak jsem se skoro po třech hodinách dovolala na ČSSZ a tam mi bylo sděleno, ze moje neschopenka je ve fázi zpracování a nemůžou mi říct , kdy mi přijdou penízky. Je možné , ze mi ty penízky přijdou ještě dneska ( v pátek) nebo spíše příští týden? Dekuju moc .

majena39
9. dub 2021

@abbaska řeka bych, že pokud to teprve zpracovávají, tak to dneska nebude.... Mně už přišla ráno hnedka 😕

veronika9595
9. dub 2021

Pokud je to první měsíc co jsi na neschopence tak to muže trvat déle. Já už jsem doma delší dobu a všechny ostatní po té první už chodí nejpozději 3. Pracovní den v měsíci 🙂 první přišla myslím okolo 10.

veronika9595
9. dub 2021

@abbaska Jo a taky myslím záleží na účetní u vás v práci zda to pošle hned

abbaska
autor
9. dub 2021

@veronika9595 právě, ze jsem od 07.12 na neschopence kvůli zadum a do toho jsem dostala covid a následky z nej mám doteď:/ a normálně mi to chodilo 4.-8. Tak mě docela vystrasilo , ze je 10. A pořad nic.

jitka_cv
9. dub 2021

@abbaska tak byli velikonoce, počítej spíše příští týden.

veronika9595
9. dub 2021

@jitka_cv mě to teda přišlo už ve středu, ale určitě záleží kdo to dostane do ruk a kdy to mzdova účetní pošle, určitě bych zatím nepanikařila 🙂

jjasmina
9. dub 2021

Mě chodila vždy poslední týden v měsíci, od data , kdy se jim sejdou všechny podklady mají 30 dní, takže počítejte spíš do konce měsíce

veronika9595
9. dub 2021

@jjasmina to je zajímavé jaké v tom jsou rozdíly. Mě to nikdy nepřišlo později jak první týden v měsíci

trdli
10. dub 2021

@abbaska Taky mi zatím nic nepřišlo, a je 10. 😡😅