Otec nebude v rodném listě, na co mám nárok?

letuskajuliska
2. srp 2016

Zdravim cekam druhy dite taky to bude bez otce bohuzel mam smulu je to komplikovane jedno dite mam chcinse zeptat kdyz bide druhy co mam rict kdyby se ptalu zase na otce proste nema cenu otce uvadet kdyz ani nevim cely jmeno a podrobnejsi udaje ma to taky nektera tal neksem snad sama v tomhle delam si starosti jestli nebude problem s necim na uradu prace a na co budu mit narok atd...

panickatlamicka
2. srp 2016

No ja doufam,ze nebudes mit narok na nic.

evulina77
2. srp 2016

@letuskajuliska důležitý je dítěti říct, že to byla velká láska, ale bohužel to nevyšlo...

letuskajuliska
autor
2. srp 2016

A na co budu mit narok ?

panickatlamicka
2. srp 2016

@letuskajuliska narok? Zadna davka neni narokova. Proste nech zapsat otce do rodneho listu a chtej po nem vyzivne. A zazadej si o rodicovsky prispevek. Jen se zeptam: kolik deti mas v planu jeste timto zpusobem pocit?

astyna
3. srp 2016

panebože - znovu a lépe, ani po druhém přečtení jsem bez té interpunkce a s překlepy nepochopila, co vlastně žádáš 😕

panickatlamicka
3. srp 2016

@astyna malo se snazis 😀

letuskajuliska
autor
3. srp 2016

A jak kdyz nevin udaje a zdrhl budu mit druhy dite a to pro me konci zadny dalsi !!!

letuskajuliska
autor
3. srp 2016

Ja se jen ptam jak to vse resi socialka atd

panickatlamicka
3. srp 2016

@letuskajuliska tak snad vis,jak se jmenuje!!!! Nech ho hledat policii za dluzne vyzivne. O zenskych,co chrapou s chlapem,o nemz nic nevi,si myslim svoje. Ale co,stat tve nasledky z toho,ze jsi rada roztahla nohy,rad zacvaka,vid.

andelka
3. srp 2016

Když nevíš ani jak se jmenuje, tak holt dítě v RL otce mít nebude. Na sociálce bývá problém, jdou po tom proč nemá dítě otce v RL, bývají s tím machinace, aby se dosáhlo na víc dávek.
Nevíme v jaké obecné situaci jsi, zda pracuješ apod. Takže být tebou zajdu na sociálku a uvidíš.

siiia
3. srp 2016

já také nemám otce uvedeného v RL, ale z osobních důvodů, on o to nestál a já mám aspoň od toho grázla klid... ani by mě nenapadlo žádat o něco navíc, protože to bylo mé rozhodnutí.... jediné, co pobírám je příspěvek na bydlení, ale o ten bych si žádala i kdybych měla alimenty....

j.a.n.i
3. srp 2016

@letuskajuliska Budeš mít nárok na rodičák a na přídavky na dítě, plus pokud splníš podmínky, tak na příspěvek na bydlení... toť vše, na nic dalšího není bez otce v RL nárok. A upřímně, pokud někdo s někým spí ještě dříve, než se stihnou představit, tak já osobně bych bych fakt žádné dávky nedávala...

aiva01
3. srp 2016

@panickatlamicka
@evulina77 damy, otazka autorky nebyla" Odsoudite me, protoze nevim jmeno otce?" ale " Mam problem, potrebuji racionalne poradit, protoze budu potrebovat penize." Jestli nemate k autorcine otazce nic jineho, nez ponizovat a urazet tak si prosim prejdete na jinou diskuzi. Ono se to totiz muze stat napr. Vasim dobre vychovanym dcerkam....

panickatlamicka
3. srp 2016

@aiva01 svou dceru budu primarne ucit ne.s.ukat s chlapama,ktere ani neznam. Matku v nouzi si predstavuji jinak ( nasili,slozity rozvod,ztrata majetku.....) Nahody se v zivote deji , ale mit takto pocate dve deti neni vec nahody,ale selhani nekolika jedincu: rodicu te zeny a te zeny samotne.

panickatlamicka
3. srp 2016

@aiva01 a jestli umis cist,tak ja zakladatelce poradila.

kacca11
3. srp 2016

@aiva01 myslim, ze mit dite s nekym, koho neznam neni vec nahody, ktera se muze stat komukoli, ale vedomeho rozhodnuti.

letuskajuliska
autor
3. srp 2016

Vy tady umite jen urazet nic vic copak nevite jaky jsou chlapy proste clovek naleti me nenapadlo ze si semnou uzije a zmizi a jeste samozrejme s ochranou ale asi spatna ochrana tak mi prosim vas nenaznacujte co jaka jsem ze se rada roztahuju sex je normalni vec to snad kazdy ne ... Myslete si co chcete ale narazky di nechte pro sebe !!!

panickatlamicka
3. srp 2016

@letuskajuliska tak jo 😀 😀

j.a.n.i
3. srp 2016

@letuskajuliska Jelikož je to veřejná diskuze, tak si můžeme psát své názory jak chceme.

magdalenax
3. srp 2016

@letuskajuliska Na úřadě řekni pravdu, poplácají ti po rameni a budou přát hodně úspěchů v životě

magdalenax
4. srp 2016

@letuskajuliska A ještě něco..., ano, .... sex je normální, ale mezi lidmi, kteří se znají, což u tebe asi nebylo ani v jednom případě, že? Nevědět ani jméno a příjmení dotyčného, se kterým vlezu do postele o něčem vypovídá!!!!

astyna
4. srp 2016

@magdalenax

No ona je přitom často tma 😀

letuskajuliska
autor
4. srp 2016

Vy nemuzetw vedet v jakym situaci jsem pochopite je to abyste jen narazeli nic vic to ze otec neni uplne znam je lepsi nez byt nezodpovedna matka k detem jsem na vsechno sama a vse zvladam jak se patri ziju pro dceru nikdo jinej mi nezajima!!!

letuskajuliska
autor
4. srp 2016

Jen vim ze nejsem v tom sama a ja se ptala jestli taky neltera ve stejny situaci a ne ty co mi pisou narazky

letuskajuliska
autor
4. srp 2016

@magdalenax heledte problem je ze nevim prijmeni a datum narozeni jedine jmeno ale ro je mi prd platne

panickatlamicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
letuskajuliska
autor
4. srp 2016

Ja uz jsem tady snad psala ze s ochranou to bylo ale nejspis trosku asi praskl kondom a stalo se nevedelinjsme nic ono staci kapka a je to

j.a.n.i
4. srp 2016

@letuskajuliska Když všechno tak dobře zvládáš, tak zvládáš své dítě i uživit, tak nevím, proč se tu ptáš na nároky na dávky... a jinak tedy s někým u koho nevím ani jméno nespí normální člověk ani s ochrannou, natož takovou, která trošinku praskla a vy jste nic nevěděli... jsou jen dvě možnosti - buď jste oba dost jednodušší, že spolu spíte ještě před tím, než se alespoň trochu poznáte a ještě přehlédnete takovou drobnost jako prasklý kondom nebo si tak trochu vymýšlíš.

magdalenax
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
letuskajuliska
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz