Paragraf po celou dobu zavřené školky. Schválil se?

terez225
18. bře 2020

Dobrý den , jen bych si chtela udelat jasno ,schválili placený paragraf po celou dobu uzavření škol. Platí to i na školky ? Pořád říkají školáci, tak nevím. Děkuji .

shaun40
18. bře 2020

Mám u sebe kamarádku a ta ma od dneška potvrzeni ze školky .Je na paragrafu kluk 4 roky.

terez225
autor
18. bře 2020

Ano taky mám vystavený paragraf že školky, spíš mi jde o to jestli je placená celá doba nebo jen klasických 9 dní

shaun40
18. bře 2020

@terez225 Řekli ji že až otevřou tak ji předají potvrzeni a ma ten datum hlásit na sociálce.A je doma po celou dobu .Je vdaná tak to asi plati pro všechny.

leniczka23
18. bře 2020

@shaun40 odpovidas uplne na neco jineho nez na co se zakladatelka pta..🤦‍♀️
@terez225 vcera jsem cetla clanek ze ano, ale.oficialne jsem to teda nikde nenasla..

leniczka23
18. bře 2020

@terez225 ted jsem nasla ze ctvrtek rozhodne ale zatim to vypada ze to klapne.

betelgeuzz
18. bře 2020

Zatím není, teď aktuální info:
Vláda chce nakonec opatření ohledně ošetřovného řešit zákonem. Mimořádná schůze Poslanecké sněmovny v legislativní nouzi by se mohla uskutečnit v úterý. Ošetřovné by se rodičům mělo vyplácet za celou dobu epidemie, co budou platit zákazy a školy zůstanou zavřené.

terez225
autor
18. bře 2020

@leniczka23
@betelgeuzz ok super já nastupuju teprve zítra na paragraf tak mám 9 dní k dobru no .... teď padla dovolená. Díky holky 😊

blumchenkin
19. bře 2020

A nevíte někdo jak to je, když si těch 9 dní nechci čerpat v kuse ale po částech? Třeba v pondělí a úterý práce a zbytek osetrovacka a takhle to dělat každý týden. Někdy hold do práce musím, poprosím ségru a někdy zustanu doma.... Lze to tak? Účetní si myslí, že ne, ale já jsem to tak při běžné osetrovacce dělala...V této situaci nevím...

blumchenkin
Autor odpověď smazal
Zobraz
betelgeuzz
19. bře 2020

@blumchenkin takhle to nejde, do práce můžeš, ale OČR se tím neprodlužuje. Placených je 9 dní od nástupu a pokud jdeš některý den pracovat, odečte se.