Potvrzení o otcovství - dá se to zrušit?

verulevrtule
18. srp 2016

Ahoj ženy,

mám asi pět týdnů do porodu a už vím, že to s přítelem nepůjde, raději se nebudu rozepisovat, co mě provádí... Ale chci se zeptat, už máme potvrzení o otcovství od matriky, dá se to zrušit? Máte s tím některá zkušenost?

verulevrtule
autor
19. srp 2016

@andryyysssek Vis jak, takhle jsem si tehotenstvi nepredstavovala 😭 furt ve stresu, mam strach o malyho...

evulina77
19. srp 2016

@verulevrtule doufám, že už "tatínek" bydlí jinde. Jinak si myslím, že to už zrušit nejde. Určitě bych si zjistila na sociálce, jak si nechat svěřit dítě do své péče a taky bych si zjistila, na co všechno máš od chlapa nárok a to bych vyžadovala. Jinak to hned hlásila na policii nebo kde se to hlásit má. Rozhodně bych mu nedarovala nic jen tak, Ohledně hlídání se neboj, je to v pohodě, pokud zajištíš osobu, která bude řádně pečovat.

andryyysssek
19. srp 2016

@verulevrtule to ti věřím,je mi to líto ☹ Je fakt,že já si obě těhotenství užívala(i když to první bylo s magorem),protože jsem v tu dobu byla s bývalým šťastná(zmanipulovaná ženská no).Ale dívej se hlavně na to,že se najde lepší tatínek pro malého 😉