Rozložení paragrafu

kessig
24. črc 2019

Dobrý den, prosím o radu. Dcera je nemocna a ja uz chodím do práce. Hlídání mám jen na některé dny. Lze si vzit v pátek paragraf, v pondělí a v úterý, kdyz mam hlídání jit do práce a pak zase ve stredu a ve ctvrtek pokračovat v paragrafu? Děkuji za radu

j.a.n.i
24. črc 2019

Lze, ale dostanes zaplacene jen ty dny v ramci prvnich 9, kdy si nebyla v praci.

kessig
autor
24. črc 2019

Jasně s tím pocitam. Dekuji

j.a.n.i
24. črc 2019

Tak ja to povazuju za malicko nelogické, predpokladala bych placeni 9 vyuzitych dni a ne ze budou biti ti, co to zvladnou zkombinovat s hlidanim... Ale v zakonech nelze hledat logiku.

kessig
autor
24. črc 2019

@j.a.n.i no ja myslim, ze jestli to lze tak paragraf mi proplati pouze ty dny, co jsem byla doma a ne ty co jsem byla v praci.

martinka_33
24. črc 2019

Měla jsem to tak zrovna začátkem července, ale výplata bude až v srpnu, tak teprve uvidím co a jak mi zaplatí 😀 Ale prý je to tak, že se to posune, takže budu mít po-pá zaplacené, so+ne jsem byla v práci, takže to nic a pak zase po-čt zaplacené, tak doufám, že to tak bude, jinak se jim příště na práci vy...... I když budu mít hlídání 😀

montelvina
24. črc 2019

@kessig četla jsem to nedávno na internetu že to tak lze udělat ..budou ti počítat a platit ty dny co si nebyla v práci a celkem 9 dnu a 16 dnu pokud si samozivitelka nic nelogického v tom nevidím jak tady někdo zmiňuje nakonec je fajn ze to tak jde působí to i lépe na zaměstnavatele ze mas snahu

kessig
autor
24. črc 2019

@montelvina jj dekuji za odpoved. Nakonec jsem jeste volala na sociálku a tam mi to potvrdili. 😉