Schválené lázně přes VZP. Kdy se dozvíme, kdy bude nástup?

19. led 2024

Dobry den chtela bych se optat kdo bude vedet v prosinci jsme zazadaly o lazne pres VZP 3ledna jsme dostaly smsku ze nam lazne schvalily do kdy se nam ozvou kdy budem mit nastup...jedna se o tchyni a ma duchod 3
Na pojistovne nam rekly do 14dnu ale to spis asi myslely ze do 14dnu dostanem smsku jestli na to schvalily..

glimmer
19. led 2024

Já když žádám o lázně pro syna, také u VZP ... tak mi přijde SMS hned druhý den co na VZP odnesu žádost. S nástupem se nám ozvou sami lázně (pokud nemáme rezervovaný pevný termín nástupu) cca měsíc před nástupem.

autor
19. led 2024

@glimmer nemame zadny rezervovany termin a nevite kdy cca by mohl prijit dopis nebo volaji pisou smsku..??

autor
19. led 2024

My jsme podavaly prihlasku pred vanoci tak jsme dostaly smsku az ted v 3ledna..

brnohrot
19. led 2024

Pokud jsou lázně schválené, tak teď počkat až se ozvou lázně sami. Tam bude uvedeno, kdy je nástup a ostatní informace.

brnohrot
19. led 2024

Jo a přijde z lázní dopis.

autor
19. led 2024

@brnohrot dobre dekuji 🙂

brnohrot
19. led 2024

Není zač. 😊

andelka
19. led 2024

No, ono je to různé. Poprvé jsem žádala v červnu, schválili. Poslala jsem žádost do léčebny a oni mi napsali, že mají plno až do konce roku. A žádost platí půl roku. Nakonec to nějak prodloužili a vzali nás v lednu, ale už jsem si nemohla vybírat budovu, pokoj apod. Podruhé jsem předem napsala do ozdravovny, zamluvila si termín na srpen/ září a někdy v únoru se žádalo pojišťovnu. A po schválení jsem potvrdila termín. A maminky si už v tom srpnu rezervovaly termín třeba na květen dalšího roku.
Asi bych nečekala a ozvala se aktivně lázním.

autor
20. led 2024

@andelka a jak to tedy resit zavolat si tam a zkusit si zarezervovat termin... ?? Chlapovi na pojistovne rekly ze lazne se nam ozvou do 14dnu pac tchyne je po 3 mozkove mrtvici tak by se mely ozvat drive ale kdo vi jak to je..

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
andelka
20. led 2024

Já myslím,že zavoláním a informováním se nic nezkazíte. I když pokud jde o lázně pro dospělého po nemoci,tak to je jiné než když jsme žádali pro dítě.

stepkaa
26. led 2024

Holky mohu se Vás prosím zeptat?
Vy si žádáte o lázně u VZP sami.
Mě to posílá praktická lékařka s odborným doporučením
Např.neurologie, ortopedie,akjn..děkuji za info

veroniquecz
26. led 2024

@andelka tak on je rozdíl lázně - léčebna - ozdravovna. U každého jsou jiné podmínky.

stepkaa
27. led 2024

@andelka mohu se o
Tě prosím zeptat? Lázně nevypisuje prakticky lékař
dle vyšetření u odborníků..Taťka míň.rok rakovina močového měchýře...

andelka
27. led 2024

@stepkaa nevím moc, my jsme byli v léčebně, žádost vypisovala dětská Dr taky i podle vyšetření.

autor
1. únor 2024

@stepkaa presne nevim jak to je jelikoz jsem zadost nepodavala ale myslim ze tchyne dostala zadanku od praktickeho a chlap ji odnesl na pojistovnu vzp pak jsme cekaly na schvaleni 3ledna jsme dostaly smsku ze zadost byla schvalena a bude cekat na lazne az se ozvou ale mate uz 1.2 a stale zadny dopis neprisel