• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sprosté a nepravdivé anonymy. Jak se bránit?

2. března 2012 
Tak to už dochází nápady i mě.. :sweat_smile:
27. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:confused: Kdyz my jsme fakt strasne hodni a strasne slusni :dizzy_face: . Ja proste nechapu, jak nas muze mit nekdo nerad :unamused: . V zivote jsem na zem nehodila ani papirek. Malej na zastavce sbira vajgle a haze je do kose. Kdyz nekdo pocmaral vchodove dvere a bylo to tak tyden, tak manzel sel, koupil lih a ocistil je. Kdyz nesviti zarovky na chodbe, tak je manzel koupi a vymeni. Kdyz se ted zateplovalo, tak manzel nabidl starym sousedum, ze jim umyje zvenku okna, dokud bylo leseni, at nemaji spinave ramy od barvy. Toz nevim, komu co mohlo preletet pres nos.
27. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Lide jsou nekdy strasne zavistivi, takze myslim, ze Vam bud nekdo zavidi (nemusi to byt materialne, ale ze jste sporadana rodina a mate se radi). Nebo je to nejaky pomateny duchodce. Nejspis oboje zaraz. Pamatuju si, ze kdyz jsem byla mala, tak k nam domu taky prisel anonym, ktery rikal, ze se muj bratr choval drze k jedne pani u nas ve meste. Nasi vzali brachu (ktery strasne brecel a popiral to), koupili kytku a sli se te pani omluvit. Ta byla prekvapena a o nicem nevedela. Nekdo treti si to vymyslel, aby se nasi trapili - to se jim na chvili povedlo.
27. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 je to trestný čin..:slight_smile: Tady namátkou první článek z netu, kterej mi padl pod ruku :slight_smile: Určitě bys našla víc, něco bližšího tvému případu. A policajti by to měli řešit......
http://www.h-i.cz/news/trestny-cin-pomluvy-jak-se-lze-takovemu-jednani-branit-/
27. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych jednoznačně podala trestní oznámení na neznámého pachatele / obtěžování, vyhrožování nebo nevím co ale policajsti poradí :wink:
27. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 jak to dopadlo prosím.....
31. pro 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nijak, neopakovalo se to... a právě jsme se přestěhovali jinam :slight_smile:
18. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to je dobře
18. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.Asi bych prubnul dat tresní oznamení na pomluvu,že tě to zavažným způsobem poškozuje a narušuje svobodu.
Daktylky se dají vzít i z obálek a říct jim tip pokud tušíš kdo to píše.Pokud chceš mít jistotu tak to podej na okresním statním zastupitelství ve vašem okrese.
27. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@natanael Díky. No, my se přestěhovali a je klid :wink:
2. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek