Vsevakci.cz - neposlali mi balíček a nechtějí vrátit peníze, řešili jste podobnou situaci?

barca1993
26. říj 2018

Dobrý den, taky jste někdo zde naletěl v tomto internetovém obchodě? Od srpna čekám od nich balíček, jenže stále nedorazil a už jsem psala 3 e-maily, pokaždé stejná odpověď že chyba je ze strany dodavatele. Jakmile jsem odpověděla že trvám na vrácení platby tak mi bohužel nikdo neodepíše ani na reklamacích se nikdo neráčil odepsat. Máte s tim zkušenosti a povedlo se někomu získat platbu zpět?

sudylichozrout
26. říj 2018

@barca1993 zkusenost s tim nemam, ale kdyz jsem to zadala do googlu, vyjelo mraky recenzi, ze jde o nespolehlivy obchod. Chce to cist recenze, pokud obchod nemas overeny. Pokud to nebyla objednavka za horentni sumu, asi se s tim rozluc. Jinak se obrat na pravnika a poslete jim predzalobni vyzvu.

barca1993
autor
26. říj 2018

@sudylichozrout do teď jsem s int. obchody problémy neměla, pokaždý mi balíčky chodily maximálně do 5 dní. Sice jde o částku 184 kč ale i to naštve kor když jste na mateřský. Aspoň mám pro příště ponaučení že mám předem číst recenze

mku
26. říj 2018

Me vratili penize po ctyrech mesicich silenyho prudeni... neustale jsem jim psala maily, negativni recenze na FB..,. Taky jsem naletela a uz nikdy nikam neposlu penize predem

skotskaa
26. říj 2018

Vsevakci je eshop, který za vás objednává zboží, které si vyberete, z Aliexpressu nebo z jinýho čínskýho webu. Je to vlastně jen prostředník, který si účtuje několikanásobně víc peněz, než za kolik člověk tu samou věc koupí sám přímo. Takže pokud zboží nepřišlo, měli to včas nahlásit a ten čínský web by jim vrátil peníze (tedy tu malou částku, kterou zboží opravdu stojí). To, co dělají, je sice asi legální, ale podle mě nemorální humus.

fatal_error
27. říj 2018

@skotskaa to je i jako wish. ja nechapu, proc si lidi neobjednaj z aliexpressu sami, fakt ne, to zvladne i moje mama a to je co rict. cili na jednu stranu dobre jim tak.

mku
27. říj 2018

@fatal_error to je fakt plnohodnotny prispevek do diskuze!

skotskaa
28. říj 2018

@fatal_error Oni nikde neuvádí, že jsou jen prostředníci. Tváří se jako regulérní e-shop. Pokud někdo Wish atd. nezná, nakoupí přes vsevakci. Kdyby zákazníci věděli, že zboží jinde koupí 10x levněji, tak se na vsevakci vykašlou.

tiffany753
19. kvě 2020

Ahoj všem,ráda bych také napsala recenzi.
Mám velmi špatnou zkušenost s tímto obchodem vsevakci.cz
Objednala jsem roušky a přišla jen jedna a ještě jsem musela zaplatit poštovné 115 Kč .Druhá nedorazila a ještě ta koza na tom emailu furt mi maze med kolem pusy,že jistě ještě dorazí.Uz je to několik měsíců a nic...
A ještě tam motala adresy,číslo balíčku patrilo nějaké p.Trnkove z Kladna atd.
A peníze vrátit nechtějí a zboží nemám.
Takže zloději a lháři.Strasný...uz nikdy víc !!!!

terysek97
15. čer 2020

Tento eshop nedoporučuji! 16.2 jsem objednala a do dnešního dne zboží nemám i přes snahu domluvit se s eshopem výmluvy že chyba je na straně dodavatele kvůli viru a když jsem chtěla odstoupit od smlouvy tak mi poslali odkaz na sledování balíku že prý údajně je na cestě do ČR od 23.4 🤦‍♀️