• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žádost o vyrovnávací příspěvek v těhotenství a mateřství

24. února 2009 
Omlouvám se, ale toto téma jsem zde nikde nenašla.
Dnes jsem dostala od své mzdové účetní, informace k tomuto příspěvku... avšak z informací jsem trochu zmatená. Jsem 12tt na PN z důvodu rizikového těhotenství, vztahuje se tento příspěvek i na mě? Děkuji
12. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že vyrovnávací příspěvek v těhotenství a mateřství je dávkou, která má vyrovnat rozdíl mezi mzdou, kterou jsi měla před převedením na jinou práci z důvodu těhotenství. Je to v případě, že původní mzda byla lepší :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Editah já si to taky myslím, ale zaráží mě tato věta: "Nemůže-li konat dosavadní práci z důvodu, že ohrožuje její těhotenství, mateřství nebo kojení, přestože nejde o práci, která je těmto ženám zakázána, předá tiskopis k doplnění svému ošetřujícímu lékaři" viz. odkaz:
http://www.cssz.cz/cz/nemocenske-pojisteni/davky/uplatnovani-naroku-a-vyplata-davek-nemocenskeho-pojisteni.htm

Čili by se to mělo týkat mě i když jsem z důvodu nemožnosti vykonávání práce v těhu na PN...ne?
13. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si nemyslím, řekla bych že se to opravdu týká jen případů kdy jsi přeřazená na jinou práci kde dostáváš míň peněz. Tak aspoň rozumím výkladu já.

Vzhledem k tomu, že vyrovnávací příspěvek se stanoví jako rozdíl mezi denním vyměřovacím základem před převedením zaměstnankyně na jinou práci a započitatelným příjmem připadajícím na jeden kalendářní den v kalendářním měsíci převedení, je zaměstnavatel dále povinen každý měsíc, ve kterém trvalo převedení na jinou práci, zaslat příslušné OSSZ ještě vyplněný tiskopis „ Potvrzení pro účely výplaty vyrovnávacího příspěvku v těhotenství a mateřství“, a to nejpozději v den, který je u zaměstnavatele stanoven pro výplatu mezd a platů za uplynulý kalendářní měsíc.
16. únor 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsme se zeptat od 1.12 2008 mám vypsanou "Žádost o vyrovnávací příspěvek v těhotenství a v mateřství" , před otěhotněním jsme pracovala na 12ti hodinovou nepřetržitou pracovní dobu a od 1.12.2008 dělám na samé ranní 7,5 pracovní dobu, ale žádnou novou smlovu jsem nepodepisovala a dokonce jsem nepodepisovala ani tu Žádost o vyrovnávací příspěvěk, oni sami nevěděli co s tím papírem mají dělat. Ještě v prosinci jsme byla na 60% 3 dny a to mi paní na mzdovce říkala, že mi to všechno zpětně doplatí. Včera jsem volala šefovi, že jsme nachcipaná a že si beru dovolenou a on mi říkal, že už nemám tolik dní dovolené, že bych měla jít marodit, volala jsme si na mzdovku ať mi řeknou na kolik dní mám nárok , paní na mzdovce, která je tam teď nová (ta stará šla do důchodu :frowning2: ), mi řekla že jsem vedená ještě pořád na 12tky se zkrácenou pracovní dobou a dělá mi to 10 dní. Jenže jsme měli už odstávku přes vánoce a nastupovali jsme 5.1.2009 tak mi to vzalo 1 den dovolené, pak jsem si taky nějakou dovolenou vybrala, protože jsme byla opět nemocná pak byla další odstávka, která mi vzala 5 dní dovolené a teď jsme si vzala 1 den dovolenou abych vyležela chřipajznu a teď máme zase odstávku,která mi vezme 10 dní dovolené a to mi paní na mzdovce žekla, že jak už nebudu mít dovolenou že budu mít neplacené volno, takže podle ní budu 9 dní mít neplacené volno a možná 60% a tak jsme se chtěla zeptat a poprosit o radu, proč mi to za prosinec doplatili a teď nechtějí.Už jsem úplně bezradná. Tak k čemu přesně je ten papír? Předem díky za radu
24. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek