8mi měsíční dítě odmítá prso a nic jiného nepije

j.cien
12. led 2011

Ahojky,jsem zoufalá..dcera 8,5m dosud bezproblémově kojená na požádání,typický savec 😉 ..z ničeho nic odmítá kojení(bojkot??)..
Uz víc než 48h nic nepila.. ☹ ..mlaská,má určitě žízeň..ale prso si nevezme
.Z hrníčku učím už dlouho,taky ze lžičky..ale nechce a násilím do ní dostanu steží pár kapek...Zkouším už dlouho nabízet vodu-různá pítka,slámky,lahvičky snad všeho druhu...dokud se kojila,tak mi to nevadilo,ze neumí z ničeho pít..nebo nechce..ale co teď???Strašně se bojím dehydratace...dnes jsem jí všechy příkrmy hodně ředila..ale i tak je to málo...Měla jogurt 200g,maso-zel.polevku 200g,ovoce s MM 100g,kaši s MM 200g...MM odstříkávám a při pohledu na to množtví,co mám v lednici za ty 3 dny...a co měla mít vypito...je mi do breku.
Prosím,zažil to někdo a jak to dopadlo???

lena27
12. led 2011

a zkoušela jsi třeba stříkačku a co UM? to taky nechce? já jsem to zažia jeden den a bylo mi taky na nic. byla jsem nachcípaná a asi vycítil, že je mi mizerně, ale druhý den už to bylo dobrý

petka80
12. led 2011

Jako u Leny, taky to trvalo zhruba den a byla jsem na odvoz do blázince 🙄 Takže je mi jasný, jak ti je 😔
Zkoušela jsi ji nakojit ve spaní?? To jediný u nás zabíralo - uspat a pak dát k prsu a většinou se chytla.
Držím palce!!!!