• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké plínky koupit pro novorozence?

1. května 2013 
ahoj maminy, jaké plínky se vám osvědčili u novorozenců?Pempers jsou skvělé, ale přijdou mi dost drahé.... Myslím plínky už do porodnice... moc děkuji, poradte....
28. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já u Tomáška měla happy od belly a ted už je mám pořízené zase, jsou super :slight_smile: a byli jsme s nimi moc spokojeni
28. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem nad míru spokojená s BAbylove z DM drogeri, nejsou parfemované, navíc je prodávají i v krabici po dvou balení a to vyjde ještě o 50kč levněji než kdyby jsi vzala po jednom. Vyzkoušela jsem toho více, a babylove vítězí, pravda, nejsou tak jemné a měkke jak např. Pampersky, ale to myslím vůbec neva. TAktéž i ubrousky vlhčené z DM jsou super.
28. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi, ale ty jsou skoro stejně drahý jako Pampers,ne? Na kolik vyjde jedna plínka? Každopádně ubrousky z DM už mám doma taky.. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se veme to dvojité balení tak ty větší pleny 7-18 kg vyjdou na 4,10 kč, na novorozence na 3,50kč/ks. Pampersky, když jsou v akci, tak asi opravdu vyjdou podobně, ale babylove nejsou navoněné.
28. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dm pleny vedou,ale na ven dávám pampersky.nejsou tak objemný.byly skvělý i rossmanky,ale změnili je :angry:
do porodky jsem měla nejradši huggies.jsou fakt maličké .dm jsou dost velké.sofí se mi v 11m vejde do vel 3 :sunglasses:
pampersky musí mír 4,huggiesky už nekupuju,škrábou do stehýnek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, huggiesky jsou škrábavý.
28. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla na radu kamarádky - Huggies. Ale asi od 7M dávám pleny z Alberta - jsou tam dva druhy, tak ty dražší. A jsou naprosto úžasné, Huggies se můžou jít schovat. ONo totiž ty Huggiesky tuším od 3 mají menší gumu vzadu a špatně se uchycují. Ty "Albertky" jsou jemné a mají hodně pružná záda, takže se dají dobře uchytit (jsou jemnější než Huggies). Jinak v pamperskách se mi často pročůrával a prokakával - tvar pleny je spíše do široka, huggies spíše na výšku. Taky máme radi tesco pleny - opět ty dražší ze dvou tesco typů. DM jsem nezkoušela. A jinak - občas bývá všechno v akci, takže se dají pak nakoupit výhodně všechny.

k těm ubrouskům - u nás se osvědčily ubrousky jen na hovínka a pak ještě opláchnout vodou - miska a kousek plenky a ten ubrousek ještě otřít. Když je jen počůraný, tak jsem jen omývala vodou na plence. Malý se takto velmi zřídka oprudil a to jen tehdy, když v plence zůstal dlouho. Te'd ho už jen podržím v umyvadle a opláchnu zadeček, když se pokaká a žádné opruzeniny, začervenalá místa - nad vodu není. Ale ubrousky jsou báječné na odstranění té hrubé špíny. A kupujem ubrousky z DM.
28. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blandík, ale ty Albertky jsou dost drahé, né??? Oni tam prodávají po 2ks jakoby na zkoušku a to stálo pokud si dobře pamutuji nějakých 17kč, ale kolik stojí celý balík právě nevím...
Jinak tesco pleny také ujdou.
28. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme Huggies, do porodnice jsou nejlepší. Jinaj je pravda, že pokud se již blížíme k hranici plen, tak má Vojtík poškrábané stehýnko, ale když dáme již další velikost je to OK :slight_smile:. Zkoušeli jsme i Pampers, ale ty pročůráme, nějak špatně nám těsnili :slight_smile:. Dobré jsou i pleny z Tesca, ale to máme trošku z ruky, takže zůstáváme věrni Huggies :wink:
28. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas vedly huggies uz od porodnice,ta velikost 2 anebo pampers 2..ale delaj vic druhu,tak bacha,nektery jsou desny :unamused:
Ted uz mame trojky a zase vyhovujou nejvic huggies,prave proto,ze jsou vetsi na dylku, v pamperskach se malej vzdycky prosere na zada :grinning: A zatim jsem si nevsimla ze by skrabaly :confused: ...a to ma Danny stehynka poradny :grinning:
28. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás od narození vedou Huggies a Pampers :wink: Na začátku jsme měli i Happy a taky nebyly špatné. A k těm ubrouskům... já jsem za ně fakt ráda! Ještě se nám zadeček neoprudil :wink:
28. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používáme látkové pleny, ale když byl maličký tak do tří měsíců jsme používali Huggies. Začli jsme s Pampers, a jsou jemnější, ale dost se mu znich oprudil zadek. Pomohl jedině Huggies super dry...sice jsou drsnější ale zadek neměl vůbec opruzený..
28. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda máme nejradši pampersky a to jak 1, 2, 3 ... 4 ještě zatím ne :slight_smile: Ty mně nepročůrala nikdy. Dneska měla huggiesky 3 5-9kg, má 7kg, krmím ji a najednou na klíně cítím teplo, pročůrala je :frowning2: A to už se párkrát stalo, oni hůř tšsní na nožičkách. Ale tohle vše je individuální, páč každý mimi má jak to říct.... jinou postavu :grinning: Některé mimičo má pořádný bříško a stehýnka a tak potřebuje větší prostor, takže ty huggiesky mu vyhovujou. Někdo je hubeňour jako naše Kika a pro ní jsou ideální měkky pampersky :slight_smile: Ty active baby jsou fakt super, vydrží celou noc a nejsou naducaný. Tesco jsou taky dobrý, ty fialový :wink:
pro novorozeněne doporučuju i Happy Bella kvůli kyčličkám a pupíčku, jsou tvrdší, mimčo má víc nožičky od sebe a mají výkroj na pupíka.
28. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem spokojená s plenkami Babylove z DM a na noc dávám Pampers Premium Care :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My z kraje používaly happy od belly a to velikost 0,páč jsme nedonošený a co vim,tak ty nulky dělají jen od belly
28. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako prcek měl malej babylove a super,Pampersky dřív pročůral.
Ted už ne,tak je máme a taky dobrý....střídám s DM babylove...a ty s kuponkem s 50kč slevou na celou krabici kde jsou 2 balíky vyjdou dobře :wink:
28. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla 2 balíky Pampers 1 balík Happy, ty byly taky skvělé, jinak používáme pořád Pampers
28. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my měli do porodnice pemprsy a pak ještě shruba do ukončení prvního měsíce. Pak jsme přešli na huggiesky premium, protože nám pemprsy protíkaly a ty máme pořád, protože nám vyhovujou
28. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jak čtu - co maminka to názor :slight_smile: Nám vyhovují pampersky a teď ty nové tesco plínky (ty zelené). Huggies - ty jsem měla koupené (byly v akci) a co druhou plínku pročůrala a to jsem přebalovala skoro co 1,5 hod :angry: Happy taky nevyhovovalo.

A plínky kupuji vždy v akci - to pak toho vemu ze 2-3 balení - ať mi to vydrží do další akce.
28. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my jsme měli v porodnici plínky Babylove z dm, byly super, ale jen ta nejmenší velikost. Ty větší už moc ne :unamused: Tak jsme přešli na Alana z Dm a plenky z Penny :slight_smile: U první dcery jsem byla max.spokojená s plínkama Fixies, ale už dlouho jsem na ně u nás nenarazila :unamused:
28. říj 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás vedou huggies premium a pampers, i když dvojky pampersky nám nevyhovovaly, jeden čas jsme používali fialové tesco, ale co jsme najeli na příkrmy, a jestli je změnili nevím, ale začala se po nich osypávat.
28. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedině Huggies Premium. S Pamperskama byla zásadně vždy po až na záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
28. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My plenky do porodnice řešit nemuseli - dostali jsme tam přídělem fixies a byla jsem s nima vcelku spokojená. Na takhle malé miminko jsem pak ještě vyzkoušela doma pampers (nic moc, většinou nám protekli kolem nožiček) a potom přešla na látkovky.
28. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
DM babylove :slight_smile: a hlavně mui vyhovují u staršího, papmersky pročůrá, babylove vydrží o dost víc :slight_smile:
28. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tu frekvenci prebalovani nam stacili pampers sleep and play pac to prebalujes nonstop aspon u nas prvnich 14-3tydny a pak uz jen huggies premium ty s medvidkem pu jsou uzasne vydrzi celou noc a hlavne na dotek jsou suche ikdyz jsou procurane ..
29. říj 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rozlisujte huggies normalni ty jsou hnusne a premium :sunglasses:
29. říj 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zmiňujete tu Fixies... v podstatě je znám jen z reklamy, nepamatuju si, že bych je (za poslední rok minimálně) viděla v obchodě... chtěla jsem je taky vyzkoušet, ale marně hledám... nemáte někdo tip na nějakou síť obchodů, kde je prodávají? jsem sice max. spokojená s huggies premium a pampers (i ty nové bílé), ale ráda bych je prostě vyzkoušela :slight_smile:
29. říj 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, pozor na ubrousky Huggies....nám se mo nich vcelku škaredě oprudila dupka :frowning2:, jinak máme rády TESCO pleny - tu lepší řadu s obrázkem slona, myslím,že se v klidu vyrovnají Pamperskám.........
Fixies jsem snad taky ještě nikde neviděla.......
Teď máme plenky z Schleckeru(nevím přesně,jak se to píše :slight_smile:) Babysmile a taky nejsou špatné....
29. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od narození používáme Pampersky, jsem s něma spokojená, protože vím, že když malej spí celou noc a nepřebaluju ho, že nebude pročůranej. Zkoušeli jsme Huggies a ještě jedny, ale už si nepamatuju název a stejně jsem se vrátila zpět k pemprdám :wink: . Kupujeme je jedině v akci, které bývají každou chvíli, pokud nejsou v akci, tak je jejich cena šílená. Ale slyšela jsem, že i Tesco plíny nejsou špatné. Chce to vyzkoušet, každé mamince a miminku vyhovuje něco jinýho :slight_smile: .
29. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek