• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny. Kde nakupujete?

25. listopadu 2012 
Teď je nový obchod v Prostějově v Prioru, mají ale jenom popolini a čč, i nějaké bio oblečení a eko prášky na praní a kosmetiku.
3. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlín - Prior 5. patro, mají i internetový obchod slune.eu
3. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem si latkove pleny Bambino Mio pres lekarnu. Dosla jsem se zeptat, jestli bych si je mohla u nich koupit a oni mi je do tydne objednali. Bylo to za stejnou cenu jako na internetu a separacni vlozky byly dokonce levnejsi (asi o 70 kc) a navic jsem nemusela platit postovne.
Myslim, ze se daji urcite objednat i jine znacky, zalezi na lekarne.
5. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já nakuovala na Bráně, ale ta už tady byla zmíněná. Nedávno jsem našla tenhle obchod www.detskybioshop.cz a zatím maximální spokojenost :slight_smile:
6. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušeli jste někdo objednávat odsud?
http://nappyparadise.co.uk/
mají tam za super ceny itti bitti, ale nevím, jak to platit.. nenám paypal :unamused:
11. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakupuju tady: www.vbavlnce.cz . Kamenný obchod je v Ostravě.
25. lis 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakupuji na www.ekopleny.cz (já zde nakupovala hlavně pleny Anavy - které jsou zde za stejnou cenu jako na domácím e-shopu Anav), paní reaguje obratem a vždy přiloží nějaký užitečný dáreček:slight_smile:
Osobní odběr možný v okolí Rožnova pod Radhoštěm.
Já jsem z Prahy, ale vždy jsem se domluvila s kamarádkami a objednaly společně nad 2500 a měly poštovné zdarma...:slight_smile:
Takže tento obchod vřele doporučuji! Mají i široký sortiment!
25. lis 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. lis 2012 ve 20:33 • mamina19844
Tvůj příspěvek