Vyměním jednorázové kalhotky Jessa za menší vel., Brno

engele
7. črc 2014

Ahoj holky, nebudete některá tento týden kupovat v DM tyto jednorázové kalhotky?

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/jess...

Omylem jsem se totiž přehmátla a vzala si velikost 42-44 a přitom bych potřebovala 36-38 anebo 38-40max.

Tak kdyby je někdo potřeboval v té větší velikost, ráda se s ním u drogerie sejdu a kalhotky vyměním 🙂
Samozřejmě je mám nerozbalené a nepoužité, uvnitř jsou zabalené ještě v nějakém plastovém obalu.

babka
7. črc 2014

@engele Tak si je v DM normálně vyměň a máš to nejjednodušší☺

engele
autor
7. črc 2014

@babka no to bych udělala, ale doklad jsem nechala ležet na pokladně 🙂

babka
7. črc 2014

@engele To nevadí. Já tuhle měnila plenky, co manžel špatně koupil, taky bez dokladu. U jejich značky je snad jasné, že je to z DM 😉

swara88
7. črc 2014

Taky jsem si je kupovala ted a vel. 42-44. Kdyz jsem to zjistila, sla jsem to tam vymenit a bylo mi receno ze jinouvelikost nemaj a nedelaj :-/

engele
autor
7. črc 2014

@babka tak já to zkusím tedy

@swara88 to fakt? a rozdělala jsi je? Já jsem si totiž říkala, že z nich vypadnu jestli budou velké 🙂

swara88
7. črc 2014

Nerozdelavala zatim prave. Koupila jsem si sitovany z lekarny a tyhle si vemu do tasky s sebou a uvidim v porodnici jak jsou velky 🙂

babka
7. črc 2014

@engele Nebo je vrať, jestli jina velikost není. Já ty plenky taky nejdřív vrátila a až později jsem koupila jiné. Mělo by to být v pohodě.

wildy
7. črc 2014

Já ve 3 DMkách viděla jen tuhle velikost 42-44. A přesto, že mám 38-40, tak tyhle mi jsou tip top. Nejsou pružné a kolem stehen mě ten lem docela škrtí. Hlavně jsem si je při zkoušení hned roztrhla nehtem... :( Koupím ještě ty síťové.

zunem
7. črc 2014

Měla jsem při porodu vel. 44 a byly mě malý. A hlavně, ví co víte, že půjdete na císaře, tak vůbec nebrat, ale koupit z lékárny síťovaný, ty jsou super, drží pevněji.

karolinafm
7. črc 2014

velikost je opravdu jen jedna a ja se di nich teda nevesla a to mam vel.42

mavanka
7. črc 2014

Také doporučuju síťované, já taky tyhle koupila, jen jsem je vybalila a nakonec jsem byla šťastná, že jsem v porodnici dostala síťované, jsou jednoznačně lepší, pružnější, a troufnu si říct, že na jakoukoli velikost...

ajina17
7. črc 2014

ty jsem koupila a jsou strašný..nikdy víc

abalajda
7. črc 2014

Jednoznačně sitovany,nakonec jsem rodila císařem a byly naprosto skvělý,natáhnou se na jakoukoliv postavu a hlavně i do výšky,což jsem vzhledem k jizve uvítala....

engele
autor
19. črc 2014

Tak nakonec ta velikost je tak neutrální, že jsem je taky oblékla a nepadaly 🙂 Síťované jsem neměla, tak nemám srovnání.