Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Dejte mi typ na dovolenou v CHORVATSKU, prosím.

  Chtěli bychom jet v létě na dovču do Chorvatska a hledám typy na hezké místo. Hledáme nějaké malinké městečko, samotu, kde bude málo lidí, blízko k moři (malému bude rok) a aby bylo blízko v dojezdu nějaké větší město (nákupy, restaurace, atp.).
  Děkuji za typy!!

  Holky, poraďte. Jakou chůvičku koupit? Na trhu je jich tolik, že vůbec nevím, kde začít. Je nějaký typ, který je hodně prodávaný, že je dobrý? Bydlíme ve starém domě - silné zdi, a potřebuji dobrý dosah - máme velkou zahradu. Díky

  Tak jsem měla vybrané komody Ikea HEMNES ŠEDOHNĚDÉ do pokojíčku a při včerejší návštěvě IKEA jsme zjistili, že se přestávají vyrábět a skladem už nejsou.. :(( Takže teď vše vymýšlet znovu.. :(

  Holky, měly jste po Magnesiu nějaké vedlejší účinky? Já ho začala brát ve čtvrtek dopoledne (na předpis od dr. na tvrdnutí břicha - 27tt) a od toho čtvrtka je mi šoufl.. Bolí mě žaludek a jakoby celé břicho, jako při nevolnosti. Nevím, jak to popsat... Jen ležím a čekám, zda budu zvracet, nebo co se bude dít. Ještě navíc mi prcek posl. dny šíleně nakopává všechny vnitřnosti a to je hrůza. V příbalovém letáku je, že to může být jeden z příznaků, ale výjimečných... Tak nevím, zkusím si ho dnes nevzít, snad to bude lepší... Cítím se jak po flámu, kdy člověk není schopen nic pozřít a je mu zle. :(

  Prosím zkušenější o radu. Chci koupit do kočárku španělskou deku na zimu. Jenže ta co se mi líbí je jen v rozměru 110x140. Není to moc velké?

  Prosím o typ na nějakého dobrého fotografa v okolí Rakovník, Kladno, Praha-západ. Chtěla bych těhu fotky v exteriéru. Děkuji.

  Vanička pro mimi. Sháním nějakou vaničku, která bude mít normální oválný tvar, né ten projmutý - zúžený uprostřed. V obchodě jsem do těchto vaniček zkoušela dát lehátko a ono se tam ani nevejde!!! :( Nechápu, jak to ti výrobci dělají. To se už nevyrábí normální vaničky? Jak to máte vy?

  Přebalovací podložka - která je lepší??? Nemůžu se rozhodnout, poraďte prosím.

  (2 fotky)

  Právě jsem si vypsala z kalendáře jména, ze kterých budeme vybírat. Po vyškrtání Božen a Břetislavů mi použitelných jmen bylo 15 klučičích a 48 holčičích. Trošku nepoměr.. 🙂) Tak jsem zvědavá, co vybereme.. 🙂)