Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
wildy
6. únor 2015
Dejte mi typ na dovolenou v CHORVATSKU, prosím.

Chtěli bychom jet v létě na dovču do Chorvatska a hledám typy na hezké místo. Hledáme nějaké malinké městečko, samotu, kde bude málo lidí, blízko k moři (malému bude rok) a aby bylo blízko v dojezdu nějaké větší město (nákupy, restaurace, atp.).
Děkuji za typy!!
Zobraz celou zprávu
wildy
23. čer 2014
Holky, poraďte. Jakou chůvičku koupit? Na trhu je jich tolik, že vůbec nevím, kde začít. Je nějaký typ, který je hodně prodávaný, že je dobrý? Bydlíme ve starém domě - silné zdi, a potřebuji dobrý dosah - máme velkou zahradu. Díky
Zobraz celou zprávu
wildy
22. čer 2014
Tak jsem měla vybrané komody Ikea HEMNES ŠEDOHNĚDÉ do pokojíčku a při včerejší návštěvě IKEA jsme zjistili, že se přestávají vyrábět a skladem už nejsou.. :(( Takže teď vše vymýšlet znovu.. :(
Zobraz celou zprávu
wildy
21. čer 2014
Holky, měly jste po Magnesiu nějaké vedlejší účinky? Já ho začala brát ve čtvrtek dopoledne (na předpis od dr. na tvrdnutí břicha - 27tt) a od toho čtvrtka je mi šoufl.. Bolí mě žaludek a jakoby celé břicho, jako při nevolnosti. Nevím, jak to popsat... Jen ležím a čekám, zda budu zvracet, nebo co se bude dít. Ještě navíc mi prcek posl. dny šíleně nakopává všechny vnitřnosti a to je hrůza. V příbalovém letáku je, že to může být jeden z příznaků, ale výjimečných... Tak nevím, zkusím si ho dnes nevzít, snad to bude lepší... Cítím se jak po flámu, kdy člověk není schopen nic pozřít a je mu zle. :(
Zobraz celou zprávu
wildy
11. čer 2014
Prosím zkušenější o radu. Chci koupit do kočárku španělskou deku na zimu. Jenže ta co se mi líbí je jen v rozměru 110x140. Není to moc velké?
Zobraz celou zprávu
wildy
28. kvě 2014
Prosím o typ na nějakého dobrého fotografa v okolí Rakovník, Kladno, Praha-západ. Chtěla bych těhu fotky v exteriéru. Děkuji.
Zobraz celou zprávu
wildy
26. kvě 2014
Vanička pro mimi. Sháním nějakou vaničku, která bude mít normální oválný tvar, né ten projmutý - zúžený uprostřed. V obchodě jsem do těchto vaniček zkoušela dát lehátko a ono se tam ani nevejde!!! :( Nechápu, jak to ti výrobci dělají. To se už nevyrábí normální vaničky? Jak to máte vy?
Zobraz celou zprávu
wildy
22. kvě 2014
Babydesign Lupo Comfort 7 fotek
wildy
20. kvě 2014
Přebalovací podložka - která je lepší??? Nemůžu se rozhodnout, poraďte prosím.
Zobraz celou zprávu
wildy
16. dub 2014
Právě jsem si vypsala z kalendáře jména, ze kterých budeme vybírat. Po vyškrtání Božen a Břetislavů mi použitelných jmen bylo 15 klučičích a 48 holčičích. Trošku nepoměr.. :slight_smile:slight_smile: Tak jsem zvědavá, co vybereme.. :slight_smile:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
wildy
2. dub 2014
Kočárky, které se mi líbí 45 fotek