Dobrý/-á gynekolog/gynekoložka v Plzni?

zacinajicisnazilka
15. pro 2020

Ahoj. Našla jsem tu nějaké příspěvky, ale už poměrně staré. :( Tak jsem založila novou diskuzi. Jakého gynekologa nebo gynekoložku byste mi doporučili? Chodím k panu doktorovi Kestřánkovi a nevím... ten jeho přístup... zvláštní.

amazonkajanik
15. pro 2020

@zacinajicisnazilka jak daleko to máš do Klatov?

marcy129
15. pro 2020

Za mě jednoznačně v Chotěšově pan doktor Krčál ❤ skvělý přístup i sestřička jsou to zlatíčka ❤

marcy129
15. pro 2020

@marcy129 se vším poradí a vždy najde řešení.......

sonisek
15. pro 2020

Já chodím do Gyneo Reindl, na náměstí k dr.Poláčkové. Je skvělá!

misakastner
Autor odpověď smazal
Zobraz
misaungerova
2. led 2021

@zacinajicisnazilka mudr. Svoboda na Americke

knedluska
4. led 2021

Mudr.Sona Rubášová, Belánka.

sanny553
1. bře 2021

@zacinajicisnazilka MUDr. Mareš nebo MUDr. Medřická. Buď má soukromou na Slovanech, nebo veřejnou na Doubravce. Skvělý profesionální přístup, paní doktorka úžasná.

markyv29
11. bře 2021

@sanny553 Pan Mareš už nikdy víc zanedbal mi těhotectví!! Už nikdy víc pan doktor neumí ani vysvětlit věci, zame už nikdy !!!

sanny553
12. bře 2021

@markyv29 každý má svůj pohled. Já měla těhotenství u něj úplně v pořádku, vzal mě i do druhé ordinace bez objednání, když jsem potřebovala.

markyv29
13. bře 2021

@sanny553 mate štěstí, me zanedbal neuměl mi nic vysvětlit poslal do nemonice až nemocnici mi všechno vysvětlili... už nikdy víc neumí dávat fotecky miminka a neumí nic vysvětlit hlavě ze má moderní ordinaci!!!

18moniik
13. bře 2021

@zacinajicisnazilka já chodím k MUDr. Marešovi na Slovanech. Mohu doporučit 🙂

markyv29
14. bře 2021

@18moniik mate štěstí já chodila na dobravku už nikdy víc

18moniik
14. bře 2021

@markyv29 špatný přístup? Nebo něco nevyhovovalo?

markyv29
14. bře 2021

@18moniik když mi pan doktor zanedbal tehotectvi 😢 nic mi nevysvětlil a hned mi poslal do nemonice jeho jednání hrůza nic nikdy neuměl vysvětlit prohlídka rychlá nikdy nic k tomu nerek, hlavě ze má moderní ordinaci hmmm

18moniik
15. bře 2021

@markyv29 aha, to mě moc mrzí. Mně vždy vysvětlil vše. Bohužel se mi i tak narodila nemocná holčička. Za to ale doktor nemohl. Byla to genetická vada, která se nedala zjistit z běžných vyšetření h a nic nenasvedcovalo tomu, že se děje něco špatného.

markyv29
15. bře 2021

@18moniik snad už by to měli poznat na tych utrazvuku jak se dělají ty velké kontroly, taky mi to mrzí co vás potkalo 😢 je to hrůza

podestatka
15. bře 2021

Mudr. Subrtova, je skvělá

18moniik
15. bře 2021

@markyv29 ten náš problém bohužel z ultrazvuku ani screeningu nešel zjistit. Zkoumají se pouze rozstepove vady a downuv syndrom. Víc nic, pokud není důvod. A dokonce jsem byla 2x na velkém ultrazvuku ještě extra na genetice v cernicich a taky si ničeho nevšimli 🤷‍♀️
Prostě osud 🙂

markyv29
15. bře 2021

@18moniik me se našlo ze se zastavil vývoj mozečku 😢😢 přišlo se NATO ve 33tt byl to pro me šok když mi to řekli nemocnici 😢😢😢 když jsem o malého přišli ve 34 tt

anezka12347281
30. bře 2021

Plzeň zadní skvrňany Terezie brzkové 17 za hřištěm, takovy malý růžový domeček pravé dveře, nemůzu si ztěžovat🙂

18moniik
30. bře 2021

@markyv29 to mě moc mrzí. Je to velká ztráta. 😔Vím, že tohle nejsou slova útěchy, ale lepší je se s tím vyrovnat takto než pak celý život pečovat o postižené dítě. To se pak otočí život nejen rodičům, ale celé rodině.