Od kdy do bazénu? Zkušenosti-Slovany v Plzni?

cimroska
28. čer 2020

Ahoj, kdy jste poprvé vzali mimco do bazenu, konkrétně třeba na Slovany v Plzni a tak. Jde mi o chlor.
Od půl roka chceme začít chodit na plavání a nevim, zda tam je ta voda nějak odlišná, než v normálních bazénech pro všechny.
Rada bych maleho vzala ještě predtim někam, abych věděla, jak bude na takové prostředí reagovat.

cimroska
autor
29. čer 2020

@elher dekuju, aspoň někdo tu řeší to, co potrebuju..😀
Doma koupeme, miluje to. I v bazénku. Já prave chtela vyzkoušet něco takhle úplně velikeho. Ale uvidim tedy, možná fakt počkám až tam 🙂

cimroska
autor
29. čer 2020

@carolinca88 my tu prave máme veřejný bazén, kde je ale i areálů pro mimca. Je tam i koutek pro kojení a tak. Takže si říkám, ze to tam třeba taky bude nějak upravené, ta voda..ale nejsem si jistá prave a nikde to dohledat nemohu

rebe
29. čer 2020

@cimroska Ve veřejném bazénu nikdy nebude taková míra hygieny a omezené množství dětí, jaké je v malých bazénech pro miminka. Nejde jen o ten chlor, to je jen jeden z důvodů, proč by miminka do veřejných bazénů neměla. Při plavání pro miminka je kladen důraz na úplně jiné věci než ve veřejném bazénu, třeba teplo, ticho, klidná hladina, aby necákalo do očí, empatická podpora lektorky, která ti poradí s manipulací... U takového prcka, jako máš ty, bych se fakt bála, že ho v běžném bazénu spíš vyděsíš. Když už, zkus zapátrat, jestli nemáš poblíž hotel s bazénem otevřeným v některé hodiny pro veřejnost.

journals
29. čer 2020

@blondynka400 Já teda snad ještě neviděla "normální" bazén (Praha), kam se s malými miminky může. Naopak všude v běžných bazénech je jasně napsáno, že děti do roku v nich nemají co dělat. Já bych teda mimino do toho běžného fest chlorovaného bazénu nebrala.

@cimroska Já bych možná přemýšlela jinak. Je nutné brát malinké miminko do bazénu? Ty normální bazény jsou chlorované a nejsou tak teplé.
Jinak koukni, některé speciální bazény pro miminka jdou pronajmout a máš je jen sama pro sebe. Na první seznámení s vodou mi to přijde fajn 🙂 Je tam klid a všechno co potřebuješ - přebalovák, ohrádka...

cimroska
autor
30. čer 2020

@rebe to je dobrej napad👍👍dekuji