Štítná žláza, bolest krku vystřeluje do ucha

rakysaly
10. bře 2018

Prosím,chtěla bych se zeptat,zda některá z Vás má taky sníženou fci štítné žlázy. Léčila jsem se s ní v těhotenství a pak už dobrý. Teď mi týden nebylo dobře a doktor z krve zjistil opět sníženou funkci štítné žlázy. Jsem objednaná za 3 týdny na endokrinologii. Jenže mě pak začal bolet krk a bolest vystřeluje do ucha a hlavy. Je to taková pulzující bolest. Ale jen v leže nebo když se ohnu a při námaze. Doktor mi řek že to můžu mít z té štitne žlázy. Jenže se to zhoršuje ta bolest. A já nevím,zda je bezpečná čekat ty 3 týdny popřípadě co dělat jiného... Děkuji za odpověď...

labijoux
10. bře 2018

Nejsem doktor, tip krční páteř blok, podpořit funkcí štítné žlázy můžete- čaj lymfodren mají ho běžně v lékárně, 2denně 6 týdnů

luckylee
10. bře 2018

A volala jsi s tim na to endo?Oni budou vedet jestli je to akutni a udelaj si misto driv a nebo to pocka.☺

dadamatysek
10. bře 2018

Taky mi našli disfunkční štít.žlázu při těhotenství. Dokonce tak moc, že žasli, jaktože jsem otěhotněla přirozeně. Ale já už ten eurytrox mám prej na furt. Jen mi po porodu snížila dávku a zrušila jodid. Hodně štěstí a at je Ti brzy dobře!

dadamatysek
10. bře 2018

Jo a nečekala bych tak dlouho. Má kamarádka zdravotnice mi dost vynadala, když jsem si ty léky na čas vysadila. Štítná žláza je nesmírně důležitá a včasné neléčení ohrožuje člověka dokonce na životě!

rakysaly
autor
11. bře 2018

Děkuji za odpověď. Hned zítra tam zavolám. Já si už přijdu jak simulant,tak jsem se nechtěla doktorům moc vnucovat. Ale musím🙂