Globulus cum natrio tetraborico po zavedení pálí

koulenka
5. čer 2019

Dr. mi předepsala globule cum natrio tetraborico na vytok a svědění, ale včera po zavedení do 5 min začalo palit tak jsem to šla hned vymýt. Dneska jsem se byla zeptat v lékárně a doporučili mi clotrimazol tablety. Máte někdo také zkušenost s pálením po globulích? Mám je znovu zkusit nebo dat dnes už tabletu? Jak vám clotrimazol zabral? Docela se děsím aby to taky nepálilo... Nikdy jsem neměla se spodkem problémy... A to za 3 týdny mám rodit... Díky za info

krasna_neznama86
5. čer 2019

Taky me tyhle bobule palily a hlavne nikdy nepomohly... Za me clotrimazol dobra volba, idealne ty tri silnejsi tablety...

petulaho
5. čer 2019

@koulenka za me mi vzdy pomohly,pali to prvni den az dva nez je nejhorsi zazehnano,potom
uz ne.je to proste ciste dezinfekce.Brala jsem i v tehotenstvi

koulenka
autor
5. čer 2019

@petulaho takže pálení je běžné? V příbalovém letáku o tom právě nic nepsali tak jsem se lekla a umyla to, bylo psano jen u nežádoucích účinků mírné pálení tak jsem si říkala asi alergicka reakce...

krasna_neznama86
5. čer 2019

@koulenka palilo me to dost, bylo to neprijemny... Cely minuly tehotenstvi jsem uzivala clotrimazol na doporuceni lekare

koulenka
autor
5. čer 2019

@krasna_neznama86 taky radši vezmu ten clotrimazol, snad to bude co nejdřív v pohodě 🙂

alkuska
5. čer 2019

@koulenka Mě pálily, ale přišlo mi že je to tou podrážděnou sliznicí. Brutálně mě pálily zvenku, až jsem se poprvé polekala, ale pak mi došlo že jsem si to jenom rozškrábala. Já měla děsivé svědění a hodně jsem se škrábala zvenku, nedalo se to vydržet. Jak zánět trochu ustoupil, bylo to v pohodě, už nepálily. A pomohly.

bbubble
5. čer 2019

Ak máš podráždenú sliznicu s mikrotrhlinkami tak chvíľu pália, to je normálne. Mne zas pomáhajú ako jediné, vždy už po jednej globuli 🤷

simirek1
6. čer 2019

Dá se koupit jednorázová globule Clotrimazol na zavedení do pochvy s aplikátorem. Má silnější dávkování, mně pomohla. Z jídelníčku jsem úplně vynechala sledké jídlo i nápoje, které taky bohužel přispívají k množení bakterií, protože kvasinky se tím sladkým rychleji množí. Hodně čerstvé zeleniny, procházky, prodyšné prádlo, pak už jsem měla klid!!! 🙂

kiki1912
6. čer 2019

@simirek1 jaké sladké myslíš??? Myslíš i ovocné knedlíky??

simirek1
6. čer 2019

@kiki1912 ano, přesně tak, veškeré jídlo, kde jsou sacharidy...kvasinky se cukrem živí, takže jíst sladkosti je kontraindikace pro léčbu mykoz....

petulaho
8. čer 2019

@koulenka rekla bych ze ano ,nasledujici dny uz zadne paleni neni

koulenka
autor
9. čer 2019

Děkuju za info, zkusila jsem i další den a pálilo méně a další den už vůbec a pomohlo tak jsem ráda 🙂