Pediatr v Českých Budějovicích

anina91
11. kvě 2017

Ahoj maminky, kdy jste se začaly poohlížet po pediatrovi? Jsem z Českých Budějovic a zajímalo by mě jak moc je těžké se k nějakému probojovat a jakého byste doporučily z okolí sídliště Máj a Šumava? Mám vytipované tři a zajímalo by mě, jak jste s nima spokojené - MUDr. Fořtová, MUDr. Poláková a MUDr. Mičanová. Moc děkuju za odpovědi 😉

terykk
11. kvě 2017

Ahoj, ja sama jsem zvědava jak to půjde u nás 😀 dostala jsem typ v Suchem Vrbnem tak se chystám psát email 😉

anina91
autor
11. kvě 2017

@terykk Já mám právě typ na jednu na poliklinice Jih, jenomže to je pro mě trochu z ruky, nechce se mi vláčet se s novorozencem přes půlku Budějc, navíc když máme termín v říjnu...

terykk
11. kvě 2017

@anina91 ja právě původne chtěla na Máj. K detske co jsem chodila dřív ja 😀 ale jak říkáš odradilo mě to dojíždění přes cele město.

anina91
autor
11. kvě 2017

@terykk A k jaké jsi chodila? Právě hledám lokalitu Máje 😎🙂

pataja
11. kvě 2017

@terykk
Na koho jsi prosím dostala tip? Díky 🙂

lulii
11. kvě 2017

@anina91 Ahoj, když jsem byla malá, tak jsem na Máji chodila k Dr. Vosátkové. Byla skvělá, nepamatuju si, že bych se k ní bála nebo něco takového. Mamka s ní byla také spokojená. Je moc fajn😉

terykk
11. kvě 2017

@anina91 ja chodila k Vosátkové byla moc fajn a nikdy nic nezanedbala. 🙂

pmikesova
11. kvě 2017

Chodíme s malým k dr. Vosatkove na Máj a jsem zatím spokojená. Byla jsem se optat asi v 8 měsíci, jestli nás vezmou a bezproblému, jen nás tedy upozorňovala, že má dost děti, takže věčně plná čekárna, jak pro nemocný, tak poradna.

terykk
11. kvě 2017

@pataja ja mam typ na centrum Sanare jukni na netu 😉

lulii
11. kvě 2017

@terykk Na Sanare jsem také měla zálusk, ale pak mě odradilo, že pokaždé může dítě vyšetřit jiná doktorka. To se mi moc nelíbilo. Navíc je to tam trošku komplikovanější i s parkováním (nebo aspoň bylo). Nakonec mám děti u dr. Rackové a nemohla jsem udělat líp😉

terykk
11. kvě 2017

@lulii aha,dekuji za názor ještě to promyslim 🙂

anina91
autor
11. kvě 2017

@pataja Na MUDr. Pechočovou

@lulii Jeee, to by byla paráda, kdyby nás vzala, měla bych to přes ulici 😉

panickatlamicka
11. kvě 2017

@anina91 ja jezdim pres cely mesto (roznov-suchac) a nelituji.

panickatlamicka
11. kvě 2017

@terykk vis co ja v sanare jsem a rozhodne neni problem si vyzadat „svou" dr. Pokud bude tva dr marodit, tak se musis spokojit se zaskokem vsude.

luckamiksova
26. kvě 2017

My chodíme na Máj do Sanare a je tam jedna doktorka 4 dny v tydnu a druha jen jeden takze temer vzdy jdeme ke stejne

girls64
29. led 2019

@luckamiksova zdravím, mohu se zeptat jak to chodí na Maji v Sanare. Četla jsem na jejich stránkách že ordinuje pět doktorů. Jak to tedy je ktery z nich ordinuje na maji? Díky za info 😊

luckamiksova
30. led 2019

@girls64 víceméně se střídají dvě na Maji ale jedna je tam víceméně jen když je poradna, takže máme jednu da se říct. Ale jmeno si prostě nevzpomenu :D

girls64
1. únor 2019

@luckamiksova poslala jsem zprávu 😊