Porodnice České Budějovice - registrace, tatínek

anina91
12. dub 2017

Ahoj holky,

četla jsem, že v některých větších městech je nutná registrace k porodu už někdy od 14tt, jak je to v Českých Budějovicích, musim se registrovat a když, tak kdy? A jak je to s tatínkem u porodu, musí zaplatit nějaký poplatek a může tam se mnou být už od tý první doby porodní nebo až od té druhé? Díky moc za odpovědi 😉🙂

kacenka_12
12. dub 2017

To by mě také zajímalo 🙂

z_u_z_a_n_a_1988
12. dub 2017

Ahoj, ja jsem rodila v unoru 2016.Registrace nutna nebyla vubec.V Budejicich se nenahlasujes dopredu.Tatinek za pritomnost u porodu nic neplati a byl se mnou od zacatku.Po prijmu me akorat prohledl doktor, dostala jsem klystyr a pak uz byl se mnou.

popelka1984
12. dub 2017

Rodila jsem v Budějcích v roce 2014 a tatinek nic neplatil a ja se nemusela registrovat. V ještě větších mestech je to ale jinak.Sice jsem tam chodila poslední měsíc na kontroly ale neregistrovali me jako tu co tam bude rodit.Do posledni chvile jsem se mohla rozhodovat jestli Budějovice nebo J. Hradec, oboje mam stejne daleko

anina91
autor
12. dub 2017

Tak to jsou super zprávy... Děkuju moc za odpovědi 😉😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru