Černošice (Praha - západ). Jak se vám tam žije?

beppo123
28. srp 2023

Ahoj, je tady prosím někdo z vás, kdo bydlí v Černošicích v Prahy, a ideálně má malé děti?
Zvažujeme tam koupi domu, ale je to velká změna (a investice). Jsme trochu na vážkách, chceme si být co nejvíce jisti že je to správná volba. Bohužel tam nikoho ale neznáme, abychom se poptali.

Jak se vám tam líbí? Jaké vidíte na Černošicích výhody a nevýhody? Jsou tam fajn školky a základní škola? A jaké jsou možnosti vyžití pro rodiče s malými dětmi - hřiště, kroužky, sport, výlety...

Teď bydlíme v Praze, chtěli bychom víc klidu a zahrádku, ale zase se bojím, zda tam nebude klid až moc. Jsme zvyklí chodit hodně ven na hřiště, divadla, kroužky...

Budu moc vděčná za jakékoliv postřehy! 🙂

ma_rtinka
29. srp 2023

Ahoj, bydlela jsem naproti ve Všenorech, ale žilo se mi tam vždycky moc fajn. Tehdy tedy jako bezdětná, ale musím říct, že lokalita super.
Řekla bych celkově, že Černošice nejsou úplně nudné místo, naopak hodně zaměřené na rodiče s dětmi. A do Prahy co by kamenem dohodil 🙂)

beppo123
autor
29. srp 2023

@ma_rtinka Diky moc! my jsme se tam byli podivat, ale prave jsme z toho meli takovy nejasny pocit - na prvni pohled to tam uplne prijemne a zive nevypada, ale zaroven jsem parkrat zaslechla ze je to tam super 🤔