Gynekolog (Praha 4). Doporučíte, prosím?

any301
9. bře 2021

Dobrý den.
Doporučíte mi někdo, prosím opravdu dobrého gynekologa? Nejlépe Praha 4,ale může být i okolí Vestce.
Moc Vám všem dekuji🤗

bartunci2012
9. bře 2021

MUDr. Bus přijímá nové pacientky. Praha 4 Modřany-poliklinika /GynBus

any301
autor
9. bře 2021

@bartunci2012 děkuji Vám za odpověď. Prošla jste si u něj i těhotenstvím?

bartunci2012
10. bře 2021

@any301 má tam vícero kolegů, část těhotenství mě měl a za mě pozitivní názor.

crejzy
10. bře 2021

MUDr. Tomáš Řádek ( Novodvorská) příjmá nové pacienty

livianapuntik
10. bře 2021

@crejzy dobrý večer,i já sháním nového gyn. Na P4.prosím,jakou máte zkušenost z panem doktorem Řádkem? Po nevydařeném těhotenství ukončeném revizí bych ráda začla u nového lékaře, který bude pečlivější.děkuji za vaše řádky. Liv

crejzy
11. bře 2021

@livianapuntik chodím k němu už cca 15let a jsem spokojena. Jako doktor dělá svou práci dobře si myslim, nikdy se mi nestalo, ze by jakýkoli problém zlechčoval nebo neřešil. Taky musim ale napsat, ze ne všem sedne chováním, je takový přímý... někdo má raději když se sním jedna v rukavičkách, on proste řekne jasně jak to vidí.

livianapuntik
11. bře 2021

@crejzy děkuji mooc za takové vyjádření. Velmi jste mě potěšila.pravě můj gynekolog u kterého jsem v Karlíně,jednal jak v rukavičkách,já podle jeho výrazu poznala,že je něco špatně a on mi nic nechtěl říct,že prý počkáme jak se to vyvine.a den na to jsem byla nemocnici a zamlklé těhotenství.....děkuji zkusím se přeregistrování.mejte se prima.liv

abee
11. bře 2021

Ahoj, mohu doporučit polikliniku Medicina plus, Hvězdova 1601, Praha 4 - je to u Pankráce). Zkušenost mám s doktorem Malinou, doktorem Robem i doktorkami Robovou a Grollovou - u poslední jsem zakotvila. Všichni doktoři mě vyšetřovali v nemocnici na Vinohradech, nemám žádnou špatnou zkušenost, všichni maximálně milí a příjemní, vždy ochotní pomoci. 🙂