Dáváte nachlazené dítě do školky?

mamkamarketa
3. říj 2011

ahoj,chtela jsem se zeptat. Ma-li vase dite rymu,ci zacinajici kasel,lehci virozu davate ho do skolky? Syn i kdyz ma doznivajici rymu je doma. Vyslovene se mi prici posilat ne 100% zdrave dite do skolky. ale kdyz si pro syna obcas prijdu,spouste detem tece nudle,kaslou....Tak by me zajimalo,jak to chodi jinde 🙂

mates22
23. črc 2012

@ined77 usnul v půl dvanáctý a chrupe, takže nás prej děda odveze, bus nestíháme, ten jede za 10 minut...autem máme ještě hodinku čas 🙂...doufám, že nevstane zadkem nahoru, no aspoň si babička užije i mrzutce 😀

reruna
23. črc 2012

@evaviki přeju brzké uzdravení, taky jsem uvažovala, jestli to Luki náhodou neměl, ale on neměl žádné horečky a v puse ty puchýř (opary) neměl vůbec, tak to určitě nebylo tohle, prý je to hrozná nemoc, aŤ je brzo líp a jste z nemocnice zase doma!
@ined77 jakmile všechny stroupky zaschnou můžete ven, už není infekční, ale dávala bych pozor na sluníčko a dobře mazala, ať nemá jizvy

@mates22 doufám, že jste si užily kino - na co jste šli? A malému snad nic nebude...

U nás dobrý, Míša je v pohodě, Lukimu se to hojí, ale bude trvat dlouho, než se mu to ztratí a taky budeme dávat pozor na sluníčko. V sobotu jsme byli na výletě na Hostýně, večer pak s Míšou v cirkuse a včera na bowlingu a na pizze a na houpačkách, tak jsme si užili víkend.

mates22
23. črc 2012

@reruna teprva jdeme, od tří na doba ledová 4 🙂...a díky. To je fajn, že už můžete víkendovat a jste v tomto směru pilní 😀

ined77
23. črc 2012

@mates22 ...jééé, o době ledové pořád básní matýnek, ale myslím, že by ještě tak dlouho sedět nevydržel 😅 .
tak si to s kačenkou užijte...určitě bude ráda, že má chviličku maminku jen pro sebe 😵 ...a taky že se konečně dočkala 😉 .

@reruna ...krásně jste se měli 🙂 .
neštůvky už jsou zaschnuté všechny, teda na všech stroupky, některé už se vylouply...tím, jak toho neměl moc mi přijde to hojení dost rychlé 😉 .
ale mazat budem o tom žádná, mám pro ně ladival(y...teď fakt nevím 😀) 50 faktor, tak to snad bude stačit a i tak je budu držet spíše ve stínu 😉 .
co dostal luki za mastičku na ty jizvičky?

reruna
23. črc 2012

@ined77 mastička je dělaná v lékárně, nevím přesně celé složení, ale je tam framykoin a ještě něco....zkus se zeptat, jestli je něco volně prodejného. 50 faktor by měl stačit
@mates22 doba ledová 2 u nás má docela úspěch, ty další díly nemáme nahrané, ale ta dvojka se klukům líbí, i když ji teda nevydrží sledovat celou. S Lukim jsme ještě v kině nebyli a Míša byl jednou loni, ale to ještě nevydržel a půl filmu se procházeli s mm ve vestibulu 😀 tak počkáme ještě, až budou starší, ať z toho něco mají. i ten cirkus Míša nevydržel a na konci usnul 😀

mates22
23. črc 2012

@reruna jsme doma, no myslím, že se chvilkama nudila a moc tomu nerozumněla.............my máme doma všechny díly, ale u toho může ležet, odcházet, pustit znovu............ale tak dočkala se 🙂

u nás chodí se školkou do kina od tří, takže od těch tří už byla zvyklá, ale stejně neposedí a furt to komentuje 🙂

ined77
25. črc 2012

@mates22 ...kubíčkovi vše nejlepší, hodně štěstí, kamarádů, zdravíčka a co nejméně nemocí 😵 😵 .
posíláme pusinku a "dáreček" 🤐 😵
http://www.videomix.cz/video/kTIyiZPyXzQ/

reruna
25. črc 2012

@mates22 Kubíkovi hodně zdraví🙂

mates22
25. črc 2012

jé děkujeme moc, doufám, že hlavně to zdraví nám zas nějakou chvilku vydrží 🙂, máme tátu na služebce, tak musí na dárečky počkat do pátku, naštěstí je mu to ještě tak nějak šumafuk 😀
@reruna
@ined77 super dáreček, užívá si ho víc kačka, kuba odešel po mámo táto v komoře je myš 😉

ined77
25. črc 2012

@mates22 ...my budeme slavit taky až zítra,MM je kubík, ale dnes též v práci až do noci 😝 🙂 .
matýnka ta dáda taky moc nebere...on raději tu míšu růžičkovou třeba...i když pro mě je to velká nálož na nervy 😅 😀 ...ty texty y a tak 😝 .ale jinak se vrtí i u dechovky 😀 .

mates22
25. črc 2012

tak to všechno nej manželovi 🙂 . Kubu nebere ani dáda ani míša - to kačka byla jiná vrtilka, Míša u nás běžela furt a na diskodádu radši ani nevzpomínám, to byla teprve nálož a jelo to DVD třeba i 2* denně, jednou ráno a jednou večer...........

mates22
25. črc 2012

holky, jen mě tak napadlo, jestli my bysme si neměly založit nějakou soukromou skupinu, už se docela odchylujeme..... takovou jen tak na krafání 🙂

ined77
25. črc 2012

@mates22 ...děkuju, vyřídím 😉 !
pravda, taky jsem si říkala, že třeba zrovna naše prázdninové neštovice nemají s tématem zrovna mnoho společného 😀 .
já jsem klidně pro 😉

reruna
25. črc 2012

@mates22 jsem pro, je pravda, že se občas od tématu odchylujeme 😀

mates22
25. črc 2012

@reruna
@ined77 tak já to zkusím založit, nevím teda jak se to dělá, ale zkusím...pak tam zatím pozvu Vás a časem se nám třeba i holky odtud či odjinud nabalí 😉

malýmu sem dárek dala sama, od pěti tu lije a děti na zabití - a krásně se zabavily, dostal takovou farmu s traktorem 🙂

mates22
25. črc 2012

@reruna
@ined77 založila jsem to a přidala nás tam, ale nějak mi nic nepřišlo, jakože pozvání nebo tak, tak nevím ☹ , no možná mi to nepřišlo, že jsem to sama zakládala, tak uvidím, jak to dopadne u vás 🙂

a trochu k tématu, kačka je trochu osypaná na hrudníku, tak doufám, že to jsou jen potničky 😒

reruna
26. črc 2012

@mates22 tu soukromou diskuzi jsem našla, upozornění mi taky nepřišlo, ale když jsem si najela na soukromé diskuze, tak ji tam mám, protože jsem členem, ale nikdo jiný se o ní nedozví, protože seznam soukromých diskuzí už tu není

mjanca
26. črc 2012

ahoj holky, ja tu diskuzi nenasla, poslete mi, prosim, odkaz 🙂

mates22
26. črc 2012

@mjanca já tě tam hned přidám, ona je soukromá, takže tě tam musíme pozvat 🙂, za půl minutky si klikni na soukromé a měla bys jí vidět

mamkamarketa
autor
27. črc 2012

ahoj holky,
tak dneska prisel v 5 rano. s horeckou. tak snad to nic nebude ☹

mates22
27. črc 2012

@mamkamarketa jej, to je mi líto, to dělá to počasí hrozný, ale tak snad to bude jen virózka a ne nějaká angína ☹ , držím palce

mamkamarketa
autor
27. črc 2012

@mates22 diky.angina me taky napadla ☹ 😔
tedka spi.sam si sel lehnout. chude. tak snad to nic nebude ☹

mates22
27. črc 2012

@mamkamarketa mě minule ani nenapadla, až když si kačka po třech dnech horeček začala stěžovat na krček, tak jsme šli jen pro jistotu a vyfasovali rovnou oba ATB ☹ , ale držím palce, ať to zvládnete bez nich, já už sem na slovo antibiotika, ospen, klacid a spol pomalu alergická

mamkamarketa
autor
27. črc 2012

@mates22 ses hodna. Tomas mel ospen v breznu, uplne to stacilo 😖 navic dneska ve skolce byly omluveny dalsi 2 deti, co maji od rana horecku. Takze asi neco radi ☹

mates22
27. črc 2012

@mamkamarketa no u nás ty angíny děsně řáděj, klasická i spálová. Malej měl letos už čtvrtý antibiotika, kačka třetí (ale ta zas měla jedny koncem loňskýho roku), to já snad neměla za celej život. Pomalu mi přijde, ač nejsem zastáncem neočkování, spíš naopak, jestli se jim tím šíleným množstvím vakcín v miminkovským věku fakt trochu nehroutí imunita ☹

ined77
27. črc 2012

@mamkamarketa ..jejda, chuďátko ☹ .tak snad to nebude nic velikého 😔 .
držíme palečky! 😵

evaviki
29. črc 2012

@mates22 aj ja poprosim o priadnie 😀

mates22
30. črc 2012

@evaviki hotovo 😉

marjama
6. srp 2012

@mates22 Ahoj, dlouho jsem tu nebyla. Prosím taky o přidání do soukromé diskuze. Díky.

hanula11
5. říj 2012

Hezký den, mohla bych poprosit o puštění mezi vás? 😉 🙂 Taky už nám začalo školkování a nebude asi dlouho trvat a přijdou i nemoci 😠 😔 . Díky, jestli mě mezi vás pustíte 🙂 😵 .