Jak řešit problémy s učitelkami v mateřské školce?

lmartinkova85
15. čer 2018

Ahoj holky, prosím o radu...
Máme pořad nějaké problémy s ucitelkami v ms. Včera byla besídka, tak předškoláky pasovali na školáky a o každém ditku něco hezkého pronesli...ty dobre stránky...nás syn je od začátku ve školce málo, je často nemocný, děti ho moc nepřijali...jak kdy...proste tam dva tři týdny v měsíci nebyl... paní Ucitelka včera pronesla ze nás syn je hodně upovidany, proto je pokaždé poslední s obědem....ze chytá od starších bratru samé nesmysly....no chápete to? Malý tam stal přede všemi rodiči jak na sibenici...kdyby jste viděli jak se tvářil...měla jsem stochuti ho vzít pryč 😔 jak ho zplula přede všemi, před spolužáky, před rodiči, před prarodiči... všichni se mu smáli....cele odpoledne s nikým nemluvil, byl zakriknuty, smutný co paní učitelka řekla....nebylo to poprvé, minule se i pocural...jen proto, ze ho paní učitelka nepustila na wc, kde jsme?? Predskolaci v naši školce musí ležet s detma co chodí po obědě spát...u nikoho to neznám, kamarádky i známí na mě hledali...i starší syn co chodil do jiné školky to takhle neměl...děti predskolaci si po obědě hráli, kreslili...proste něco dělali...já jsem tak zklamaná z té školky nemám chuť už ho tam dávat 😔 manžel dneska šel za paní ředitelkou ze se nám nelíbilo jak se k němu zachovali, měl mít hezkou vzpomínku na ukončení...ne toto... syn není žádný Hajzlik, ze by někomu ubližoval.. nebo byl drzý... nezasloužil si to...je proste svůj, je citlivý, je mi ho hrozne líto, jsem rada ze už tam konci a půjde do přípravky, další dítě už bych tam teda nedala..otázka, zaslouží si paní učitelky kytičku na konec školního roku? Mám ho tam ještě dávat? Když je to povinné? Já jsem na nemocenské takže by nebyl problém si ho nechat už doma...

marion2017
16. čer 2018

@priefi Viz komentář výše + opravdu jsme rodina zakládající si na čistotě, vzdělání a dobře náladě a pohodě v rodině. ..

priefi
16. čer 2018

@tulikiss presne tak, ve skolstvi se pisemnych stiznosti boji 😉

zuzineckah
16. čer 2018

@vevero13 Ale vůbec ne. Prostě jsem se jen pragmaticky zamyslela. Toť vše. Myslím, že jsme tady už velké holky, není potřeba vidět nějaký neexistující úmysl. Věřím, že zakladatelka udělala vše co bylo v jejich silách, aby situaci nějak sanovala. Nicméně, pro mě by to třeba byla hotová věc a vůbec bych neřešila, zda takové učitelce nosit kytku. Jak jsem se vyjádřila ve svém prvním příspěvku - leda tak jí vzít jako zbraň (s nadsázkou, samozřejmě😉). Takové chování je jednoduše neomluvitelné.

bacika
17. čer 2018

@lmartinkova85 Tak toto udělat učitelka mému dítěti, tak bych si s ní tedy promluvila jestli si uvědomuje, jak toto malému ublížilo a co si tím chtěla dokázat. Určitě bych to řešila i s ředitelkou a na konec školního roku bych jí tedy já osobně nic nedala, proč taky, veřejně poníží mého syna a měla by za to dostat ještě kytku a dárek? To ani náhodou. A to že nebude mít kytičku jako jediný ho trápit nemusí, protože bude stejně odcházet.