Jaký vyrobit dárek pro oslavence do školky?

nikkyna
22. zář 2019

Poradíte mi prosím jaký vyrobit dárek pro děti ve školce? Vždy na konci měsíce probíhá oslava všech dětí narozených v tom měsíci a máme jim přinést dáreček. Nic kupovaného, složitého, drahého. Prostě drobnost co potěší. Já mám doma zářijového, takže ještě navíc budu péct muffiny, ale spolu s ním slaví další 4 děti a mě nic moc nenapadá.

malytlustyhroch
22. zář 2019

Tak jestli to ma byt male nekupovane a jeste potesit... Tak co bambule z vlny? S tema je legrace, daji se pouzit jako mekky micek. Nebo kdyz stejne delas muffiny, tak specialni muffin pro kazdeho z oslavencu treba se jmenem? Pripadne pokud je tvoje dite predskolak s vytvarnym nadanim muze kazdemu oslavenci nakreslit cernym fixem omalovanku. Trochu vas lituju, predstava jak dite dotahne domu 28 blbosti v jeden den je dost strasna.

nikkyna
autor
23. zář 2019

To je do dobrý tip 😉
Jinak na jednu stranu je to pěkné, líbí se mi myšlenka, že se tam má přinést něco zdravého jako pohoštění a děti budou mít radost z dárečků, no ale ruku na srdce, jak dlouho si s tím budou hrát? Navíc to absolvovat každý měsíc 😂😂 Zajímalo by mě, jestli to tak mají i jinde 😀

mollyweasley
23. zář 2019

Nemyslí se to možná tak, že dáte oslavenci vyrobenou kartičku s přáním nebo obrázek? To tak zhruba odpovídá dárku ve školce od dětí.

tulikiss
23. zář 2019

@nikkyna u nas vzdy s ucitelkou oslavencum maluji obrazek na pamatku, dcera treba dostala vyrobeny dort z papiru i se svickama 😀

nikkyna
autor
23. zář 2019

Tak jsem se zeptala přímo ve školce a má to být dárek typu těstovinový náhrdelník a podobně 😁 Nevím teda, co je to podobně, jako například pro kluka? Ach jo. 🤣🤣

gruyerre
23. zář 2019

@nikkyna zajímavý zvyk... u nás ve školce se naštěstí oslavenci pouze popřeje a zazpívá 😀 jsem ráda, že nemusím vyrábět dárky pro všech 20 spolužáků a že syn nebude tahat ze školky dvacet dárků typu testovinovy nahrdelnik, pokreslená rolička od toaleťáku, kaštanivé zvířátko nebo kytička z toaletního papíru 😁

nikkyna
autor
24. zář 2019

@gruyerre přesně, je to zajímavý, za mě i hezký zvyk, ale kdo se s tím má každý měsíc dělat? 😀 Podle mě by taky stačilo jen popřát a zazpívat. Prý je to nějaká novinka, tak uvidíme jestli se to vůbec ujme... Ale jinak dovrý tipy 😀

codal
24. zář 2019

@nikkyna co třeba upéct pár kousků lineckého ve tvaru dinosaura nebo auta nebo perníček??? To se aspoň sní 😂

codal
24. zář 2019

@nikkyna ještě mě teda z těch jedlých dárků napadl třeba náhrdelník z popcornu nebo z rozinek nebo z bezsipek (Lipo), upéct preclíky nebo udělat pytlíček slaných tyčinek z listového těsta.

codal
24. zář 2019

@nikkyna z těch nejedlých třeba nakreslit obrázek, podlepit tvrdým papírem a rozstrihat na 10 kousků jako puzzle?

jane46
24. zář 2019

Pro tyhle chvile "staci malickost" tu mam sadu samolepek z AliExpressu... Kazde dite (a uz i par dospelaku) si vybere 😉 Nez rolicka od toaletaku, at si odnese samolepku. Na sladkosti tu mam tyhle sacky, taky zatim velky uspech... Ale chvili trva nez to prijde. Ted bych upekla nejake detske susenky a zabalila do celofanu. Lepsi nez nahrdelnik 😉

nikkyna
autor
24. zář 2019

@jane46
@codal jé tak to jsou taky super tipy, to už něco určitě vymyslím 😉 díky holky moc!