Nástup do školky.

hezz17
2. zář 2020

Ditko se těší, doma vyklada, jak to bylo ve skolce super, s cim si hralo... pres dvere je videt, ze je fakt spokojeny.
Ale ten ranni příchod, co se jim to v tech hlavickach deje ze jeste u vchodovych dveri juchu skolka a ve dverich do tridy plac a nikam nechci?

hanulkaha
3. zář 2020

@rickym presne to rikala ucitelka i me, ze pokud jim to nenarusije nejakou cinnost, tak ze to dite nechaji byt, at si sedi v rohu a jen pozoruje, ze je proste do niceho nenuti, aby jim to tam hned na zacatku nezprotivily 😉 on je Davidek takovy knedlik, co se tyce ciziho prostredi i lidi, je nesmely, dlouho se adaptuje... Tak vydrzet a snad to bude lepsi a lepsi 😊

rickym
3. zář 2020

@hanulkaha Eliška je proste takova, už od miminka. Do roka se na ni nikdo cizi nemohl ani podivat, hned brecela. Zato když se aklimatizuje, tak už je to poradna dirigentka😁

jansovad
3. zář 2020

u nás dnes také poprvé nechtěla do školky, prý je to normální, ale do třídy šla bez pláče sama. První den v pohodě, druhý den se skoro ani nerozloučila a byla tam a dnes už doma říkala, že tam nechce, že chce, abychom byly spolu. A říká, že zítra také nechce.
@hanulkaha prý je to normální, že děti zpočátku jen koukají a moc se nezapojují. Ta moje mi vypráví dost smutně, že jsou hračky, které chce, zabrané a asi se stydí si říct, že si chce hrát taky (ale lepší, než aby se přetahovala). Proto se tam asi ani netěší, tak jen vytrvat, snad se brzy otrká.
Na druhou stranu ale říká, že by tam chtěla i spát s ostatními, ale dnes ne :D

hanulkaha
3. zář 2020

@jansovad to mi prave syn rikal taky, ze byl smutny, ze si vzal nejake auto a prisel (pochopila jsem ze starsi kluk) a to auto mu sebral 🙁 no a nase dite jakozto neprubojny trdlo nic nerekl, sel si sednout ke stolecku a az do prochazky sedel a jen koukal

rickym
3. zář 2020

@jansovad
@hanulkaha Jo, s těma hrackama stejne i u nás. Má rada panenky, kocarky. Ale jsou tam jen dva, ty si zaberou starsi a ji to pak nebavi...

jansovad
3. zář 2020

@hanulkaha
@rickym tak uvidíme, ráno jsme řekly paní učitelce, že si chce hrát s vláčky, ale že si nepamatuje, kde jsou. Tak jí to učitelka hned ukázala a bylo to dobré. Při odchodu byla veselá, ale říkala, že zítra tam stejně nechce. Učitelka říkala, že to bylo "dobré", ale to říkají asi vždycky.. A teď večer mi říkala, že tam chce zítra i spát a aby pro ni přišel táta. Tak jsem zvědavá, jestli si to ráno nerozmyslí...

rickym
6. zář 2020

Tak u nás vše jinak. Včera se mi dcera svěřila, že když plakala, dostala na zadek a že ji to bolelo. Dnes říkala, že jedna paní učitelka je hodná a jedna je zlobivá. Když jsem jí ukázala fotku skoro se rozbrečela. Přesně mi popsala tu situaci, že plakala a nechtěla čurat a umýt si ruce a že učitelka křičela a dala ji na zadek. Takže konec, tam ji už znovu nedám a zítra volám do jiné školky. Jako druhý den ve školce a jen kvůli tomu, že se jí nechtělo očividně čůrat...!!! A dceři věřím, tohle by nevymyslela...

karla2015
6. zář 2020

@rickym to si nesmi dovolit. Pisemne bych to napsala reditelce + min. skolstvi.

megi89
6. zář 2020

@rickym Ježíši. .. to si nemůže dovolit! Budete to nějak resit?

rickym
6. zář 2020

@megi89 půjdeme za ni, je to ředitelka, stejně to zapře. Uvidime jaká bude reakce, ale dceru tam už nedám.

leymea
6. zář 2020

@rickym no to je strasny :-O a ja naivne myslela, ze v dnesni dobe uz tohle neni. To je fakt mazec. Chudak dcera ☹

rickym
6. zář 2020

@leymea my doma nekricime, na zadek nedostává. Takže si to určitě nevymyslela.

megi89
17. pro 2020

@rickym ahoj, jak jste dopadly ve školce?

rickym
17. pro 2020

@megi89 Ahoj, díky za zeptání🙂 Z původní jsme ji ihned vzali. Ředitelka vše zapřela, už jsem to víc neřešila. Požádali jsme o místo v jiné školce a do listopadu čekali, než bylo místo. Takže od listopadu je v nové. A je to 1000 a jedna - ten rozdíl. Učitelky úžasné, parádní program pro děti. Každý den procházka, tvoření... Eli teda občas trošku zapláče, ale to spíš že si vzpomene a zasteskne se jí..ale jinak o nich říká paní učitelky milované, takže je má fakt moc ráda🙂 A my jsme nakonec strašně moc rádi, že to tak dopadlo a je právě v této školce.

megi89
17. pro 2020

@rickym jeeee, tak to je super 👌 🙏 😍

rickym
17. pro 2020

@megi89 Ano, dopadlo to nejlíp jak mohlo a na původní školku si už ani nevzpomene..🙂