• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poprvé ve školce. Mám se těšit nebo být smutná?

22. září 2010 
nevím jak začít jsem tady nová,ale má dcera jde poprvé do školky nevím jestli mám být z toho smutná,protože se těší,nebo být nadšená že chce mezi děti
28. srp 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,mám stejný problém, naše malá se taky těší a zrovna mi dnes říkala její pí. učitelka, že si určitě nějakou tu krizičku prožije... září prý bývá nejhorší než si zvyknou... já se nejvíc bojim právě té krize :frowning2: , ale to se nedá nic dělat
28. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tvoje malá jde asi na celý měsíc já jí budu dávat jen na pět dnů má teprve dva roky,ale i tak pí.učitelka říkala,že to bude dobrý :wink:
28. srp 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moje děti mají tedy už školku za sebou :grinning: , ale pamatuju si, že se tam moc těšily a protože znaly ostatní děti z dřívějška, bylo to bez problémů a ani ta krize nepřišla..Tak vám moc přeju, aby to i ty vaše zvládly dobře :grinning: ..
29. srp 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky ono špatný pocit,že ti jde první dítě do školky mívá asi každý,ale stejně i když zná ostatní děti tak má najednou člověk poci,že je odsunut na vedlejší kolej,i když vím,že u těch malých dětí to tak není :frowning2:
29. srp 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcera jde od září taky do školky. Strašně se těší i když tam bude chodit jen pár hodin týdně na zvykání. Budeme chodit do soukromé školky kde se s většinou dětí už zná a jsou všechny skoro stejně staré jako ona.
Já z toho mám ale také takový divný pocit že už mě nepotřebuje a vlastně i výčitky že jsem doma a ona bude stejně chodit semtam do školky. Ale když vidím jak se nemůže dočkat a každé ráno vstává a ptá se za jak dlouho už tam bude moct chodit, tak si řikám že to snad bude v pohodě a že tam přeci nebude každý den, takže si ji budu i dál užívat.
29. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona bude v pohodě,ale já rozhodně v pohodě nebudu,proto jí poprvé zavedu já a pak jí bude vozit manžel má to při cestě do práce ataky aspoň bude víc s ní :frowning2:
29. srp 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
akah-a ty budeš doma nebo budeš chodit do práce?
29. srp 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem doma čekám druhé dítě Lucinka potřebuje a chce mezi děti a já se starám ještě o babičku,takže jsem doma :slight_smile:
29. srp 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to naše Pavlínka taky hrozně potřebuje děti
a ty uvidíš že si zvykneš :wink: já tam chci zatim dávat Páju jenom na těch pár hodin aby si pohrála...ale pak zas abych ji měla u sebe...nějak jsem si teď na ty mý prcky zvykla že by to bylo divný zas bez ní celý dopoledne :pensive:
29. srp 2007 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucinka tam jde jen na těch pět dní to bude chodit teď v září pak říjen,listopad jen čtyři to máme ještě bazén no a v prosinci buď jí tam dám ať můžu něco napéct nebo bude péct semnou tak jak loni :slight_smile: :wink:
29. srp 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji tam právě chci dávat také jen takhle málo. ted tam od září bude chodit každé úterý asi na dvě hodinky a já vždycky v tu dobu budu chodit s Tomem na plavčo, nebo bude chodit s námi když půjde i manžel.
a jak dlouho s ní chceš chodit ještě do bazénu?
29. srp 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mi teď budeme v září začínat,začínáme 21.9. a končíme 14.12. máme to na třináct lekcí každý pátek
29. srp 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky posledních třináct lekcí..první 13.9 a potom každý čtvrtek ale jsou to naše poslední lekce protože budou plavat ve školce. Tak uvidím jak to budou zvládat
29. srp 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oni taky mají možnost ve škoce,ale to by malá musela chodit jen jednou týdně do školky a to by nemělo cenu na jeden den
29. srp 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, taky dávám od září Elišku poprvé do školky. Bude chodit jen na 4 hodiny, protože je jí 3,5 roku, ale už se moc těší. Také mě pronásledují výčitky, ale když ona tam tak chce a tak moc se tam těší
29. srp 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mi včera Lucinka řewkla jestli prý tam bude i spinkat nebo pro ní budu chodit hned po obědě ten její pohled,že by jako měla chodit po obědě domů a ostatní děti tam budou i spinkat bych nikomu nepřála :slight_smile:
30. srp 2007 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké jste koupily hrnečky plastáky, nebo klasiku, nějak nevim, někdo mi říkal klasiku, ále já se bojim že ho rozfláká...tak nevim :slight_smile:
30. srp 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nám teĎ na schůzce rodičů ve školce říkalymučitelky,že plasťáky prý nemůžou být,že jenom nerez nebo klasika :slight_smile:
30. srp 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak malej my jde také poprvé v pondělí do školky,už jsme všechno nakoupili a ted čekáme až nadejde den D :slight_smile: Říkám si jak ale rychle vyrostl,vždyt jsem ho nedávno držela v náručí a byl tak malinký nádherný miminko :cry: :grinning: A ted je z něj školkáček :sunglasses:
30. srp 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
naše Pavlínka nějak nechce pít z hrnečku, pokaždé se polije, takže jí budu dávat ty plastový s hubičkou. Ona se už fakt nemůže dočkat :unamused:
30. srp 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se naučí uvidíš,že když uvidí ve školce jak jiné děti pijou z hrníčku bez pítka tak se bude snažit taky :slight_smile:
30. srp 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tam moc dětí co budou pít z normálního hrnečku nebude. Budou tam samé max. dvouleté děti. Ty starší budou ve vyšší třídě.
30. srp 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bydlím na vesnici takže mi máme málo dětí ve školce,takže u nás jsou děti dohromady,ale ty starší mají naročnější úkoly a ty předškolní budou jezdit ještě na předškolní přípravu :slight_smile:
30. srp 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je výhoda že se budou ty menší snažit napodobovat ty větší :wink:
30. srp 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky
tak co děti? už se těší? a co vy jako maminky jste nervózní? a jdete hned zítra nebo až později do školek? co všechno máte připraveno s sebou? my jdeme až v úterý takže zítra budu dokupovat všechny poslední věci...
2. zář 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jdu až později,zítra jdeme teprve s Lucinkou k pí.doktorce,protože měla angínu,ale jinak se moc těší a čím víc se těší tím víc jsem já nervozní :slight_smile: :wink:
2. zář 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, naše malá mi dnes vynadala , že tam zítra ještě nebude spát.. :grinning: , chci jí nechat rozkoukat, ale ona to zjevně nepotřebuje, tak jsem na níí zvědava jak jí to dlouho vydrží :grinning:
2. zář 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
známá mi psala,že její kluci se prví den taky těšili a pak prý to bylo s kraválem :grinning:
3. zář 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to naše malá už šla spinkat aby ráno nezaspala :grinning: a to tam máme jít až na devátou h. a co vy jak jste zvládly první den? :wink:
3. zář 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my dneska ještě nijak Lucinka byla na kontrole a pak jsme šly ještě dokoupit zbytek věcí co potřebovala :slight_smile:
3. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Tvůj příspěvek