• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poprvé ve školce. Mám se těšit nebo být smutná?

22. září 2010 
ahoj, já bych měla ještě takovej "praktickej" dotaz ohledně zimy a školky - dáváte dětem do školky bundu+zatepl.kalhoty, nebo je lepší pořídit kombinézu ???
19. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 - Honzík nosil do školky soupravu - zateplené kalhoty a bundu :slight_smile: Ale viděla jsem, že některé děti nosily i kombinézu :wink: Bundu jsme pak unosili i pak, kdy už to nebylo na oteplovačky, ale na cestu stačily už jen kalhoty a punčocháče :wink: A na zahradu teplejší šusťáčky :wink:
21. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mít obojí -zateplené kalhoty s bundou a kombinézu. Záleží na počasí, když je hodně sněhu a velká zima tak dávám kombinézu, jinak bundu a zateplené kalhoty. :slight_smile:
21. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jde hlavně o oblékání - sám se neobleče, tak aby měli p.učitelky "lehčí" práci.... :grinning:
21. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 lepší je asi kombinéza, i z více důvodů - oblékání, sušení v mš, a netáhne mu na záda, když jsou bobovat apod. Holky , já když někdy vidím ty děti a holá záda v mrazu- no to by babičky maminkám dala co proto... :grinning:
21. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse to mě je jasný, že kombinéza je lepší, podto jen punčochy ve kterých bude běhat ve školce (už jsem udělala zásobu :slight_smile: ) mě jde o to, co se bude líp nebo rychleji učitelkám oblékat, protože Vojtík je v nejmenší třídě, tzn 3leté děti a tak budou mít v zimě s oblékáním práce nad hlavu...takže jestli je snažší obléct kalhoty s kšandama a bundu nebo tu kombinézku...mě osobně se líp obléká dítěti kombinéza :slight_smile:
21. zář 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme šly dnes prvně do školky..Anička naprosto v pohodě,zato já slzela jak pošuk :pensive: tak snad se Aní bude líbit :slight_smile:
22. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek