Proplacení testů u RBP, dali Vám peníze hned na místě?

simdan
19. únor 2015

Ahoj,jdu na prvotrimestrální screening a s dokladem mám poté přijít na pojišťovnu,aby mi test proplatili,u nás v RBP se proplácí 1000kč těhotným,chci se zeptat jestli Vám peníze dali hned na místě nebo jste museli nějakou dobu čekat.Protože kdysi jsem si nechala proplácet těhotenský kurz(v r.2002)a proplatili hned po předložení dokladu,jenže to už nějaká doba,tak bych chtěla vědět,jak je to teď.Děkuji

aklin
19. únor 2015

Ahoj, taky jsem si nechala za prvotrimestrální screenig proplatit. Peníze posílají na účet, do 30 dnů je máš na účtu. Byla jsem překvapená, že už jen na účet.

barborka09
19. únor 2015

Ano jde to jen na účet. Určitě si sebou vem kopii výpisu z účtu - jenom nahlášení čísla nestačí, chtějí vidět nějaký doklad že ten účet vlastníš, já dokládala ten výpis.. Paní ti ho navolí do počítače a až půjdeš žádat o něco příště tak už si jenom potvrdí číslo účtu. A proplacení u mě bylo v rozmezí 14-30 dnů.

byreta
19. únor 2015

A taky těhu průkazku s sebou.

sim007
19. únor 2015

Jen me zarazi ze za to budes platit....pokud na to vysetreni mas zadanku od sveho gynekologa tak platit nic nemusis....ale asi jina nemocnice jine pravidla.

veliisek
19. únor 2015

Taky mě čeká screening a taky platím 1450 Kč. Posílají peníze na účet. Po mě chtěla jen potvrzení o platbách za krev a screening ,asi i tu průkazku,ale to nevím jistě a č. účtu.