Psychiatrické vyšetření u 4letého dítěte

michaels
18. říj 2016

Ahoj, dnes jsme byli na rehabilitacich a doktorka nas hned poslala na psychiatrické vysetreni, kvuli tomu ze si mysli ze je na me moc fixovany. Mate s tim nekdo zkušenost? Děkuji

frantiska85
18. říj 2016

Vyprdla bych se na to.

kaja2016
18. říj 2016

@michaels a kolik je diteti? Zkusenost nemam. Chapala bych treba nejake vysetreni u predskolaka kvuli treba odkladu.

sara84
18. říj 2016

Z rehabky vas nema kam posilat. Tohle reste s deckou, ktera vas a vase dite zna a ma zkusenosti s ruznymi detmi a pozna co je a co ne uz v norme...

michaels
autor
18. říj 2016

Taky mi to je divne, pri tom ho vidi jen chvili. Pochopila bych to od neurologa, ktery ho zna déle a zažil ho i v nemocnici. Kdyby to byl alespon psycholog tak mi to neni tak divný ale hned k psychiatrovi.

drakenn
18. říj 2016

Moc fixovaný ve 4 letech? a vám to jako matce nepřijde divné?
Co jako chcete měnit ? Aby jako už bydlel v samostatné bytové jednotce a žil sám svůj život?
Přílišnou fixovanost můžete tlumit léky, ale bití vás vyjde možná levněji. Třeba jeho potřebu být s vámi z něho zadarmo vytlučete...
Omlouvám se, ale tohle zrovna řešila kámoška a "lékařka" jí doporučila separci, prý to pomůže. Prý má dítě aspoň na měsíc v tomto věku poslat pryč.. vrátí se prý samostaté.. možná s mírně skelným pohledem.. však uvidíte... 🙄

veverka83
18. říj 2016

@drakenn na mesic pryc? Oh je mi zle

panickatlamicka
18. říj 2016

Jak takova prilisna fixace vypada? Co se delo na rehabkach, ze ma dr pocit, ze to je na odbornika? Prijde mi to divne. Vim stopro, ze bych nikam nesla. Miluji, kdyz jsou deti se mnou. Nac je lamat.

panickatlamicka
18. říj 2016

@veverka83 mne taky. 😢

lajla
18. říj 2016

@michaels ukázala bych ji pořádný prostředník

kajalka
18. říj 2016

Jako cože?!!! 😅 Poslala bych na psychiatrii paní doktorku...

moudrakocka
18. říj 2016

Take bych si dovolila poslat k psychiatrovi ji. Nenechte se rozhodit 😉

achjonetusim
18. říj 2016

Úvodní příspěvek mi přijde dost krátkej na to abych dokázala ragovat soudem. O jaký rehabilitace jde? Jsi tam se synem po celou dobu? Doktorku viděl/jsi viděla po kolikátý? Jak dobře zná syna/vaší rodinu? Jak dlouho seance trvá? Mluví s ním/s tebou jako matkou při seanci? Jak jí vnímáš? Atd atd.

michaels
autor
18. říj 2016

Syn se boji doktorů coz se vůbec v jeho pripade nedivím. Podle me je uplne normalni. Syn se s ni vubecnebavil. S jedu k doktorem kterym mluvi je jeho detska doktorka a neurolozka, ke ktere zitra jdeme tak to s ni hned proberu. Rozhodne do nej nebudu cpát dalsi léky uz takhle jich ma dost. A ani ho nehodlám nikam posilat.

achjonetusim
18. říj 2016

@michaels My tu neznáme celý jeho přiběh, diagnózu. Jestli chodíte často po doktorech a on je nemá rád, pochopitelně potřebuje tvojí blízkost. Doktorka byla velmi neprofesionální a z mýho pohledu pochybila nejen jako doktor ale i lidsky.

lajla
18. říj 2016

@michaels tak to moje děti potřebují psychiatra všechny😂 co se doktoru týče nekomunikují s žádným a s lidmi co neznají taky mají problém
Velmi neprofesionální přístup

sikulik
18. říj 2016

přesně jak píšou holky, zeptala bych se "doktorky" odbornice, jestli nepotřebuje psychiatra sama. To, že je dítě fixované na matku je snad úplně normální, když je s ním od narození nejvíc a stará se o něj 24 hodin denně a dává mu všechnu mateřskou lásku...... A ve 4 letech když nemá rád doktory, kdo je rád má??? Když mému synovi v 5 letech brali krev, snažil se statečně vydržet, držela jsem ho za druhou ruku a hladila ho, ale po 4 minutách, kdy nebyla sestra schopná mu tu krev odebrat, protože prostě nemohla pod kůží najít žílu, syn už řval jak tur bolestí, jsem měla chuť ji srazit pořádným direktem k zemi, už i na mě toho bylo moc.....pardon, omlouvám se

michaels
autor
19. říj 2016

Tak dneska jsem mluvila s pani psychiatrickou a ta říkala ze na to rovnou dava léky a ze je syn na to moc maly a poslala nas jen do pedagogicko-psychologicke poradny. A taky říkala ze pani doktorka je moc starostliva a trochu prehani. Tak jsem rada ze doktorka byla dost v pohode.

elu
19. říj 2016

tak to by bylo pro mě "směroplatný" (slovy z filmu Kulový blesk), asi jako kdyby mě tam poslala poštačka 🙂...nešla bych a možná bych dokonce podala stížnost na "doktorku"...a nebyla to dokonce jen nějaka moc chytra sestra?

japona
19. říj 2016

@michaels Rehabitacni doktorka by se neměla pouštět do odvětví, ktere nevystudovala. U čtyřletého dítěte by bylo podezřele, kdyby na matku fixovano nebylo..

amazonka.k
19. říj 2016

Nána je to, copak je na tom nenormálního že je čtyřleté dítě fixované na mámu ? Nechápu...