Řešili byste to s paní učitelkou?

12. říj 2023

Ahojte, sme cerstvo vycestovani s rodinou vo francuzsku. Rozhodli sme sa, ze nasho syna, ktory ma 2,5 roka dame do skolky, kedze ma rad ludi, je priatelsky a celkovo je taky mily chlapcek.
Je odplienkovany, pekne sa pyta, ukazuje na pipika a hovori, ze chce cikat.
Do skolky nastupil minuly tyzden v pondelok. Zaciatky samozrejme tazke, plakal, a ked sa vratil domov, velakrat sa pozeral do blba, nekomunikoval, zacal byt iny. Dokonca sa mi v noci pocikal, co veru nerobil aninraz, odkedy je odplienkovany. Davala som ho ib ana 3 hodiny. Kazdy den mi ho vratili mokreho, pocikaneho. Prvy den som poprosila pani ucitelku, aby ho nosila castejsie, alebo ked sa pocika, nech ho prezlecie, ved ma tam 3 teplaky, 3 tricka, slipy, ponozky aj plienku som zabalila. Povedala, ze chodia kazdu hodinu. Francuzsky nevie, ale boli tam este deti, ktore nevedeli francuzsky a povedali, ze oni s tym problem nemaju, ked dieta nevie po francuzsky.

Tuto prosbu odignorovala, kazdy den, aj ked vietor fukal, bola zima, ona ho zobrala von pocikaneho, pretoze to bolo uz take polomokre, studene.... Aj syn mi hovoril, ze bol vonku mokry.
Toto sme riesili kazdy den, ale nevyhoveli. Teraz v pondelok mal nielen nohavice mokre, ale aj ponozky a tricko okolo pasa. Aj som jej ukazovala... Ona si to zas nevsimla, hovori. Maju 10 deti + asistentku.

Uz som syna nedala, kym nenajdem riesenie. Syn mi z nicoho nic povedal, ze ucitelka nanho kricala, pretoze vysypal hracky... Dnes, ked vysypal doma hracky, a capol si sam sebe na ruku. Pytam sa, ze co robi.... On nato, ze si capol, pretoze vysypal hracky. (ja som mu este nikdy necapla po ruke a ani moj mnazel) pytam sa, ze kto mu capol na ruku, on ze pani ucitelka. Ukazala som som jej fotku, kedze som ju nasla na stranke skolky, a on hned zacal kricat, ze NIEEEE, JA NECHCEM DO SKOLKY IST. Pytam sa ho, tato ucitelka ta capla, on, ze ano a zacal ukazovat, ako. A pytam sa preco ti to urobila? Lebo som na dvore utekal (dvor maju bezpecny, velky beton + travnikl) a vysypal krabicku s hrackami.
Kedze tu nieje standard ciapka a sal, aj ked som mu tam doniesla, nepouzivali ich, kedze od prveho dna ich mal v sufliku v triede a nie na miste v satni. Aj na toto som ju prosila, aby mu davala, kedze fukal vietor. Ja si myslim, ze nedala.

Ked som isla orenho, mala som ho cakat pri branke
, kabat rozopnuty (aj ked prsalo), ciapka a sal nikde....

To, ze tam uz nejde je samozrejme. Ostali mu tam este veci, manzel pre nich pojde. Mame podla vas spomenut tieto veci alebo nechat to tak?

Z toho usudzujem, ze sa bal pytat na wc, bal s aod pani ucitelky. Nechcel sa hrat s detmi sedel iba na stolicke a drzal si flasku z domu.

Tuto skolku sme si vybrali na zaklade recenzii. Kazdy si ju chvalil.

Nechcela som mu zle... 😢

krtcice
14. říj 2023

@vladena001 já nejsem zakladatelka 😉🙂

vladena001
14. říj 2023

Ahoj..ja zijem v FR.. omylom som vcera odpovedala na iny komentár...kde bývate???

vladena001
14. říj 2023

@krtcice prepaaaač....🤣🤣🤣🙈🙉🙊❤️..ja som bola vcera mrtva od unavy...preto som aj napísala,že mi autorka moze napisat do správy.. už som nemala silu sa rozpisovať..