Vypadávání prvních zoubků. V kolika letech asi?

kaaatinka
15. zář 2010

Dceři je 5 a půl a dneska jsme zjistili první vyklající se zoubek...připadne mi to brzo na to že je jí 5 1/2.....?

raada
12. čer 2015

Syn má 5,5 a zatím nic🙂

wendy_
12. čer 2015

Synovi vypadl prvni zoubek v 5 letech a 4 mesicich.

lu777
12. čer 2015

brzo to určitě není 😉

staršímu vypadl 14 dní před 5. narozeninami 😉
mladší se dva kývou, je jí 5 let a 2 měsíce, zatím nic, ale čekám to v létě, takže tak 5 a 1/4 😉

padat můžou od zhruba 5 let, ale znám i děti, kterým je víc jak 7 a nic... je tam rozptyl.. jako u všeho 🙂

jinak je to jedna ze známek školní zralosti - ale jedna z 😉 😉

chroustinka
12. čer 2015

syn ve 4letech a 11mesicich 🙂 prvni a druhy o mesic pozdeji, ted ma 5 a 3 mesice a kyve se mu treti 🙂

power700
30. črc 2016

Dceři je 5 a 3/4 a první zoubek se kýve už pěkně, je za ním už vidět nový, ale tento starý nechce pořád vypadnout. Zubařka poradila kývat, hýbat s ním, že vypadne, nebo byste ho nechaly vytrhnout? Neporoste ten nový nakřivo?

smillingangell
30. črc 2016

Klukovi 5 let a tři měsíce,předevčírem mu vypadla jednička dole 🙂

kudrliinka
31. říj 2016

Stellinka - 5 let a necelých 8 měsíců a už nemá ani horní ani spodní jedničky! trhá si je naštěstí sama, aspoň něčeho jsem já ušetřená.... 🙂 první horní jedničku si vyrazila v roce a půl, první spodní jedničku si vytrhla před 3mi měsíci, takže 3 roky a 5 měsíců a od té doby do teď už si vytrhla i druhou spodní a včera tu zbývající horní.... ze třídy ve školce je jediná, která už nemá jedničky, ostatní mají buď všechny, a nebo třeba jednu pryč.... taky mi to příjde brzo.... ale co... 🙂