Co je dobré na bolest při růstu zoubků?

kackaj
31. pro 2010

Ahoj, prosím o radu, jaký přípravek používáte k tlumení bolesti při růstu zubů? Předpokládám, že se malému prořezávají trojky, které mají prý asi nejhorší průběh ze všech zoubků. Máme doma zbytek chladivého zubního gelu Bonjela...u nás není? k dostání, je z Anglie. Máte zkušenosti s podobným přípravkem, který se dá koupit běžně u nás v lékárně? Jinak dáváme i čípek panadol, ale ten gel k tomu je dobrý, malý se tím zklidní. Moc děkuji za reakce, snad se pro nás něco najde🙂

hojda
6. únor 2014

Mastička Dentinox N Gel.

jadane
6. únor 2014

Nám se osvědčil Mundisal. Pokud není teplota, tak by se nurofeny ani panadoly dávat neměly.

zazulka
6. únor 2014

Pevný nervy 😀

mmaarrkkeett
6. únor 2014

u nas pomahala homeopatika Chamomila Vulgaris...super vec!

potkan80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
polkaklarka
4. bře 2014

Já na zoubky dávám taky Nurofen a ani jsem nic jiného nezkoušela,mám sirup i čípky...mám v lékárně už několikátou lahvičku a funguje dobře jak na bolesti,tak na zouky a i po očkování :o)

25jaja
10. bře 2014

nám se zoubky prořezávají po dvou...takže to asi fakt bolí, dcera se v noci budí :( Namažu calgelem a když nezabere a vrtí se, dávám Nurofen sirup. Zabírá rychle, až mě to překvapilo.

patrickapapricka
19. bře 2014

my používali gel Citrovital, super věc na bolení zoubků. malému i docela chutnal a evidentně mu rychle ulevil. navíc je to přírodní záležitost a ne nějaká chemie, nechci do toho malého tělíčka cpát kdeco. 🙂

pavlala30
25. bře 2014

dcerce pomáhá vychlazený jogurt nebo přesnídávka, studená lžička...
V noci mažu calgelem a při bolesti dávám buď trochu Nurofen sirupu nebo půlku čípku - zabírá rychle a většinou je zbytek noci v klidu... 😉

irennn
25. bře 2014

My dáváme Babydenti z DM, taky čistě přírodní a na krku má jantarové korálky...

martaa
6. dub 2014

Citrovital není nic přírodního, jen to tak vypadá...přečtěte si složení..:-/

klaire22
6. dub 2014

Calgel a na bolest jsem dávala sirup - nurofen, ibuberl, apod.

31fiona
22. dub 2014

já tedy nejvíc dávám na bolest nurofen a taky kousátka..někdy nachladím i v ledničce. taky na kousání se mi osvědčil tvrdší chleba 🙂

abalajda
22. dub 2014

Přes jsem dávala kůrku od chleba nebo nachlazena kousatka,podle toho,co malá chtela, někdy kousek mrkve... Na noc jsem ji dávala Paralen sirup...

tarra27
22. dub 2014

Mundisal, druha volba gelu calgel a pokud to nepomaha, tak pridat nurofen nebo paralen v cipkach, to nam zabralo vzdy.

milada1946
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maminamamamama
18. čer 2014

nám se hodně osvědčil právě Citrovital, který dásně maličké parádně masíroval a asi i zklidňoval.

krystynaraszkova
20. črc 2015

Syn má vrchní dásně fialová, ještě nemá prořezané zoubky je to normální?

katie13
8. říj 2015

Ahoj Maminky, chtela bych se zeptat na ty koralky,jak tady nektere uvadite. K cemu to je dobre,jak se to pouziva a tedy nejake zkusenosti,popripade stranku,kde je sehnat.Pouzivame calgel..ale pouze nam pomaha chvilinku a to jeste kdyz ho moji dceri namazu na dudlik,a jak duda tak se ji to lepe vztreba do dasnicek a krasne usne Nastesti i se zoubky spime 7h.v noci horsi to je pres den. Tak Vas prosim o radu.Dekuji.

pitrska
11. pro 2015

Dalimil2 Jedine co je hrozne je Vas nazor na ,ktery ma kazdy pravo. Prosim Vas mate dite?? Zazil jste dlouhy vyskoky teploty?? Myslite tohle vazne,ze srazime detem teplotu kvuli sve pohodlnosti? Nenapadlo Vas treba,ze jim chcem ulevit a sebevetsi laska nepomuze ke snizeni horecky ani nezabrani treba fib. Krecim? Zazil jste s ditetem fib. Krece?? Jsou z vysokych horecek a nepreji to nikomu zazit. Tak asi proto jim teploty srazime jen tak se v lekarnach neprodavaji cipku,atd. Vas nazor,ale omlouvam se za uprimnost !!jste uplne mimo. Hezky den

popelucha
11. pro 2015

Pokud neni ditko alergické, tak mam svoji skvělou zkušenost jako lokální ošetření propolisovou tinkturu.Tlumí bolesti dásní, ma antibakteriální účinky...

trchalikovajana
12. pro 2015

To muze napsat fakt jen chlap!!!
Malej ma pri zoubcich i vysko teploty tak je jasne ze mu dame i sirup! Lasky mu davam co muzeme! Klidne ho nosim celej den na rukou i s nim v naruci varim! Uspavam ho na hrudi!
Prominte ale ta odpoved toho chlapa me nastvala!
Jinak my mame vyzkouseny ten gel- a nic! Chlazeni-na chvilku. Masirovani take chvilka. Homeopatika nic. ☹
Tak jak nekteri pisi vydrzet .
Ale zkusila jsem lehce hrebiček,a to bylo lepsi 🙂

sandrasek
11. zář 2017

@dalimil2 to je debil

polodelfin
28. čer 2018