Čo je dobré pri prerezávaní zúbkou na dasienka?

ivca.cu
20. lis 2010

kto mi poradi co je dpobre pri prerezavani sa zubkou na dasienka

lukza
20. lis 2010

nám pomáhá calgelm,bud mu to vmasíruji do dásniček a pikud mě nehcce pustit a nebo v noci tak mu to dám na dudana jinak okusovat kousátka schlazené a jednou se mu řezaly 4naráz tak to sem dala jednu dávku nurofenu sirupu od bolesti

k.ate
20. lis 2010

my jsme se bavili se zubařem a ten říkal, že se to musí přežít, až to přejde, že ulevit můžou ty kousátka, ale že ty gely u jeho dětí nefungovaly... Asi je to individuální... Když malej nemůže kvuli těm zubům spát, dostane nurofen (snad jen dvakrát), jinak ty kousátka no...

nejinka
20. lis 2010

Právě se nám prořezávají a mám kousátko od Aventu, který so oblíbil a krásně mu sedí do pusinky na jedničky a na dvojky. S chlazenýma kousátkama bych byla opatrná, bála bych se nachlazení v tomto počasí. A mám Calgel, který mu dávám když vidím že ho to fakt bolí a Nurofen jsem mu dala když měl teplotku aleaž nad 38. Jinak kdyby měl horečky, což klidně může mít, tak mám v zásobě Panadol abych mu je srazila., který můžeš střídat s Nurofenem, protože ten můžeš po 8hod a Panadol pak 2hod. Hodně štěstí, musí to chudáčci protrpět.

miarosa
20. lis 2010

Nám se právě taky prořezávají spodní máme dva kousek venku a horní dva se řežou ven, takže totální katastrofa, nechce spinkat, pořád pláče, povídá a chce se mazlit. Používáme Calgel, docela zabírá, kousátka dávám do ledničky, a hlavně musí mít pořád něco v pusince na kousání spíš tvrdší kousátka on si tím masíruje dásničku. Jinak sem s ním od rána do večera když ho zabavím zpíváním ( a to že zpívám šíleně) tak se směje nebo si hrajem nebo hopsáme na klíně prostě cokoliv co ho zabaví aby zapoměl na bolení zoubků, nechce ani příkrmy jen mlíčko. Takže to nakonec jde. A už se těším až budou zoubky venku 😀

coxa
21. lis 2010

U nás Calgel, někdo dává Mundisal, ale ten nám nepomáhá, při horečkácha a když nemůže spát tak Nurofen. Mudra poradila homeo - chamomilu 5, tak to zkusíme při dalších zubech.