• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co je lepší na růst zoubků? Mundisal nebo Calgel?

17. listopadu 2013 
Ahoj chtěla jsem se zeptat kterej gel je lepší na rust zoubku jestli mundisal nebo calgel.Kterej víc tlumí bolest?A jak jsou chutově,jestli jsou sladši aby mu chutnali :wink: děkuji
7. únor 2011 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme koupenej calgel, ale ještě jsme ho nepoužívali, zoubky zatím nemáme:slight_smile:. takže neporadím:slight_smile:
7. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám řekli, že se calgel už neprodává, máme mundisal a manža si s tím občas maže opary, je dobrej.. ale spotřeba docela veliká, dávali jsme na dudlík každou chvilku
7. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
oba dva jsme vyzkoušeli a pomohli nám :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, my máme mundisal a střídáme to s citrovitalem a oba nám pomáhají. Calgel nám moc nezabíral.
7. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla moc spokojená s Cal gelem :wink: a taky jsme mu dali třeba trošku Nurofen sirupku od bolesti :wink:
7. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cal gel nam vzdy okamzite zabral tak ze bych po druhe nevahala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nicmene kazde dite to ma jinak takze se neda nic zarucit.... :unamused:
7. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nám více zabíral Mundisal, Calgel téměř vůbec :frowning2:...
7. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám Mundisal,zhruba po pár minutách se malej uklidní a přestane to asi cítit...zabíral dokonce i švagrové a manželovi,když jim lezly osmičky :grinning:
7. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calgel nam nezabiral asi vubec, Mundisal ano.
7. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jednoznačně zabíral Mundisal a to i mě, calgel nepomohl vůbec
7. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calgel moc nepomáhá, Mundisal malému nechutná a nechce ho, takže Kamistad. :wink:
7. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
podle mého se Calgel už nevyrábí,ale nám stejně nepomáhal,dávali jsme Citrovital
9. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruskaaa mi calgel máme, normálně je v prodeji v lékárně :wink:
9. únor 2011 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme Calgel, ale úplný zázak to není, navíc si to na zadní zuby nenechá natřít. Doktorka mi poradil trochu Panadolu Baby a ten zabírá celkem spolehlivě
9. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla něco, co se prodává v Německu, ale název už nevím, a taky ten citrovital.
9. únor 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calgel=u nás bez výsledků , my dávali Nurofen-sirup pro děti (pomeranč) a střídali ho s paralen-čípky = tuhle kombinaci nám poradila lékárnice a zabralo to! .....
10. únor 2011 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calgel nám sice pomohl, ale hrozně po něm malý zatvrdl...Takže za nás pomohl, ale díky tomu bolelo bříško...Teď zkoušíme Mundisal...
Já jsem trochu zkusila a je to hroznej krutipysk...ale tak snad malému pomůže :slight_smile:
30. říj 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda dost trpěly...modřiny, zvracení...fakt děs...Třeba náš doktor nemá moc ty masti rád, prý matláš a matláš a ani nevíš, kolik toho to dítě do sebe dostane...takže jednorázově sirup nebo čípek a byl klid...
30. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pro malou calgel.. chutná po medu... a paradá. Malé namáznu papulku 2-3x za den a máme klid .-)
30. říj 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Mundisal a musím pochváli pomohl nám máme 4 zuby a skoro bez bolesti :slight_smile:
4. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naší malé lékařka doporučila Calgel, tak jsme používali ten a malá byla spokojená, určitě hodně pomohl proti té bolesti při prořezávání zoubků
17. lis 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek